Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Stranger Things (2016)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Na codzień raczej nie oglądam seriali, a ten zacząłem oglądać zupełnie przypadkiem, wykorzystując darmowy miesiąc w Netflixie.

Od pierwszych minut jestem tym serialem oczarowany. Klimat początku lat 80tych oddany został tutaj bezbłędnie. A ta muzyka? Nie przywodzi Wam na myśl Terminatora albo Coś (Carpentera)? Natomiast dobór aktorów bezbłędny, uroda i charakteryzacja żywcem wyjęta z tamtych czasów. Winona nie do poznania.

Oj z chęcią postawiłbym ten serial na półce w jakimś ładnym wydaniu na BD.
Klimat rzeczywiście świetny, muzyka również. Jeden z ciekawszych seriali ostatnich lat, właśnie przez ten hołd dla lat osiemdziesiątych. Czekam na drugi sezon, zobaczymy jak to się rozwinie.

czuubakka

Mam to samo. Urzekł mnie po pierwszym odcinku. Naprawdę wielkie brawa dla twórców. Obsada też idealna, no i dawno nie widziana Winona. Myślę że drugi sezon to też będzie mocne wejście, i będą się starać przebić jedynkę.
Nie mam obaw.
Bardzo fajny serial, świetnie przeniesiony klimat lat 80-tych oraz filmów "nowej przygody" jak The Goonies czy np. Super8.
Pozostało czekać na kontynuację zapowiedzianą na drugą połowę 2017. Choć nawet gdyby nie powstała... zakończenie jest na tyle satysfakcjonujące, że sezon pierwszy może stanowić zamkniętą całość.
Zakończenie zdecydowanie nie jest satysfakcjonujące i zostawiło otwarte drzwi jak tylko się dało. No, ale drugi sezon jest już pewny, więc nie mam problemu z zakończeniem pierwszego.
Jeśli o mnie chodzi, ciężko mi pojąć powszechny hype na ten serial, ale podejrzewam, że ma to coś wspólnego z panującą ostatnimi laty modą na nostalgię. W tej kategorii ST jest bardzo dobre, ale jako serial to po prostu dobra, rzemieślnicza robota i nic poza tym.
Netflix wypuścił pierwsze zdjęcie z drugiego sezonu nawiązujące do Ghostbusters. Zwiastun jutro z okazji Super Bowl.

http://filmozercy.com/wpis/pierwsze-zdjecie-z-drugiego-sezonu-stranger-things
Jest jakaś szansa, ze pojawi się to na płytach?
Szansa jest, i to całkiem spora, biorąc pod uwagę to jak popularnym serialem jest Stranger Things. Jedyny problem jest taki, że nie możemy być w sumie pewni jakiejkolwiek daty jego wydania - Netflix z wypuszczaniem swoich tytułów na nośniki domowe nie jest raczej konsekwentny. Na taki pierwszy sezon House of Cards trzeba było czekać zaledwie ~4 miesiące, ale już na taki pierwszy sezon Daredevila aż półtora roku. Jak będzie w przypadku tego tytułu, idzie nam tylko zgadywać. Może kilka miesięcy po premierze drugiego sezonu?
Stron: 1 2 3