Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lajtowe SF do obejrzenia z Żonką , która lubi do tego wracać. Nigdy bym tego nie kupił gdyby nie ta promocja Smile
Też mam niestety dwie części na półce, wszystko przez zeszłoroczną promocję - ktoś uznał, że nada się na prezent. Kolejnych nawet nie zamierzam oglądać.
(19-12-2015, 22:22)Gieferg napisał(a): [ -> ]Igrzyska lubisz? Myślałem, że jesteś bardziej wymagający Tongue

Chwila... czy ty nie jesteś fanem TMNT? Trudno wtedy mówić o "wymaganiach" innych osób :-D.
POW POW POW!!!!!!!!!!! Big Grin
(21-12-2015, 02:43)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Chwila... czy ty nie jesteś fanem TMNT? Trudno wtedy mówić o "wymaganiach" innych osób :-D.

Ostatnio coś często głupoty gadasz, nie pij tyle.

To, jak postrzegam czyjeś wymagania względem filmów nijak się odnosi do moich własnych, wcale nie twierdzę, że jestem bardziej wymagający. Po prostu się zdziwiłem, że określona osoba (której opinie o filmach śledzę od lat na innym forum) postawiła na półce określony film (który sam uważam za denny), bo się tego nie spodziewałem. No ale wyjaśnienie z żoną załatwia sprawę.

Poza tym: TMNT > Hunger Games - by a mile.
Można wiedzieć co to jest TMNT ?
Teenage Mutant Ninja Turtles
Już już Gief... spokojnie :-D. Doceniaj małe szpileczki. Spoko, rozumiem. Tak czy inaczej stawianie TMNT nad HG.... uffff... Tutaj gdzieś zaczyna się diabeł :-D.

Ula87

Szczepan ma rację co do stawiania Wojowniczych żółwi nad Igrzyskami, ale każdy kupuje to, co lubi, więc nie rozumiem czemu ktokolwiek ma się tłumaczyć ze swoich wyborów. Gust - to zupełnie inna kwestia...
Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
Nikt się nie musi tłumaczyć, ale każdy ma prawo spytać.