Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ze wszystkim się zgadzam, tylko zwrócicie też uwagę, że wiele remaster-ów nie pojawiło się nigdy na nośnikach w nowej technologi, albo bardzo późno jak to ma miejsce w wielu przypadkach DVD -> Blu-ray (przynajmniej w polskiej dystrybucji). Tak, więc z natychmiastową wymianą swojej kolekcji na UHD podchodziłbym bardzo powściągliwie, a już na pewno jak pisał @pred895 steelbooki i inne wydania kolekcjonerskie powinny być nietykalne Smile
Wymieniać na UHD to zamierzam może ze trzy tytuły (kiedyś tam), chyba że wcześniej dostaną porządne wydanie BD.
(21-01-2016, 23:43)pred895 napisał(a): [ -> ]
(21-01-2016, 19:49)wolfman napisał(a): [ -> ]Na dvd miałem ponad 300 filmów - wydania specjalne i kolekcjonerskie. Sprzedałem całość jak ukazał się blu ray i dobrze, bo po 5 latach później dostałbym 25% wartości.

Nie ma mowy abym np. odsprzedał kolekcjonerskie wydania czytaj Steele , kolekcjonerki typu Lawrence z Arabii , Ben Hura itp. są one same w sobie wyjątkowe dla mnie i żadna przesiadka nie skłoni mnie do pozbycia się ich. Często bywa , że nowe kolekcjonerki na next gen nośniku nie umywają się przynajmniej pod względem opakowania do tych z poprzedniej generacji Tongue Takim sposobem do tej pory trzymam kolekcjonerkę DVD Listy Schindlera , Ojca chrzestnego , Obcego , i kilka metali  itp. Tongue

Rozumiem doskonale, bo tak mam w przypadku kolekcji starych gier tzw big boxow.
Z filmami nie mam sentymentu , tu liczy się lepszy obraz i dźwięk.
Te ponad 300 wydań to najlepsze polskie wydania kolekcjonerskie i specjalnie co posiadałem. W 2mce wyprzedało się wszystko, byłem zdziwiony , że np taki digi pack Gladiator chodził po 150, albo moje SW wojny klonów (2dvd) za 180 Smile To były czasy.
Nietypowe jak na "kolekcjonera steelbooków", który jakością ich zawartości się nie za bardzo przejmuje.
Marsjanin >> Steelbook z kodem promocyjnym wyszło 107 zł w Media Markt
[Obrazek: IMG_1482_zpst8od8eea.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1484_zps1nvhzae9.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1486_zpsnznvkca7.jpg~c100]



Nawet ładny  i w sumie nie przeszkadza brak tytułu na grzbiecie i froncie Tongue


[Obrazek: IMG_1487_zpsolvgm9um.jpg~c100]
Świetny dramat wojenny za bezcen >> Zavvi 5 funciaków Wink
(07-06-2015, 00:15)Horvath napisał(a): [ -> ]Don't Look Now - Zavvi Exclusive Limited Edition Steelbook - 90zł

Ładny steelbook od Studio Canal bez zbędnych przetłoczeń z wykończeniem glossy.

(07-06-2015, 03:49)pred895 napisał(a): [ -> ]Miałem kupić pierwszego dnia , ale jednak zaryzykuje i poczekam aż może cenowo spadnie do tych 10 - 12 funtów Smile Film nie jest aż tak popularny więc może tak szybko się nie wyprzeda Wink No i nie przeszedł mi jeszcze do końca żal dupy po zaginięciu Steela Commando, aby znowu złożyć tam zamówienie Tongue
No i się doczekałem w promocji wyszedł za 8,5 funta Smile



[Obrazek: IMG_1533_zpsnl47f1v1.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1542_zpsdzvzw6m0.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1544_zpssdhpnze3.jpg~c100]

The Wicker Man - 1973 Steelbook w podobnej cenie Wink



[Obrazek: IMG_1546_zpsuljlbw30.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1548_zpspzn6jmsb.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1551_zpsefwqdh5o.jpg~c100]
Rambo - Steelbook



[Obrazek: IMG_1565_zpsroew7y1t.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1555_zpswlqmac3u.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1557_zpso9wkwney.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1574_zpsufl4fdzm.jpg~c100]
A tak prezentują się wszystkie części >>
[Obrazek: IMG_1559_zpshw8tzf0a.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1558_zps04iga6tx.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1563_zpsapgtvqhq.jpg~c100]
Szczęściarz ja wciąż mojego preorderu nie mam. Poczta jak zwykle nie zawodzi
A sprawdzałeś czy w ogóle ci wysłali , bo na blu-ray.com piszą, że zavvi się przeliczyło z ilością sztuk na stanie i połowę zamówień z automatu anulowała Tongue Mi zamówienie zrealizowali , bo zamówiłem od razu jak się pojawił. Film doszedł o czasie , ale płyta w środku latała luzem, na szczęście obeszło się bez żadnej rysy Smile
Tak, zamówiłem od razu i pobrali kasę. Mam , że wysłane