Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiadoma promocja Media i Saturna + kod wyszło 44,99
[Obrazek: IMG_1579_zpsky5eck23.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1582_zpspwecmbyb.jpg~c100]
Aby nie było , że kupiłem bo był tani Tongue To też, ale o dziwo nawet mi podszedł i był zdecydowanie lepszy od kałowatego Skyfall ,którego bym nawet za darmo nie wziął Tongue

A tu miła niespodzianka od wspaniałej Żonki, na dzień faceta Big Grin
[Obrazek: IMG_1583_zps6ikr2bwe.jpg~c100]
Ile kosztowało Uncharted?
To prezent więc nie wiem Smile
Zardoz - 6 funtów- dzięki życzliwości TomaszG Wink



[Obrazek: IMG_1679_zpsjjpgphdy.jpg~c100]
Sam film to niezły kwas, jest tak zły , że aż dobry Smile Jak przystało na Arrow wydany z klasą.
Big Trouble in Little China >>



[Obrazek: IMG_1682_zps22rnuxft.jpg~c100]
W tym miesiącu skromnie ( ubezpieczenie auta pochłonęło cały budżet Tongue ).
[Obrazek: IMG_1724_zpsjicbslsm.jpg~c100]
Zavvi 5,99 - jak za darmo i z miłym akcentem w postaci polskich napisów i lektora jak kto lubi Wink
Jestem z Tobą, właśnie wczoraj zrobiłem przelew za OC swojego auta i od wczoraj zdążyłem odwiedzić 2 empiki, MM, Saturna i 2 Tesco i takiego treningu silnej woli to chyba w życiu nie miałem Smile Ostatecznie żadnych zakupów nie poczyniłem.
Swoją drogą co się stało z zavvi, że nagle zaczęli podawać ścieżki dźwiękowe/językowe w większości opisów wydań. Tongue
Fajnie aby jeszcze poszli po rozum do głowy i zaczęli lepiej zabezpieczać przesyłki tych bardziej cenniejszych kolekcjonerskich wydań Wink A z tym tłumaczeniem pl, to była zupełna niespodzianka zaraz po odpakowaniu przesyłki Wink Właśnie obejrzałem całość >> obraz jak i dźwięk ( zwłaszcza wystrzały ) stoją na najwyższym poziomie.
Lol, za zakupy 4 filmów (20 funtów) naliczyło mi na karcie tylko 87,24 zł Big Grin

Jakiś krach na brytyjskim rynku czy może zaczęli liczyć ceny w euro? Big Grin
The Mist - Steelbook



[Obrazek: IMG_1732_zps2s4bblkg.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1733_zps3rj562zd.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1734_zpsryr6gvmo.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1735_zpsqy1jofci.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1738_zpsm7f4nkhp.jpg~c100]
Dziwnie, że dali jedną tackę na dwie płyty Tongue

Najlepsza  gra na konsolę Smile
[Obrazek: IMG_1740_zpshhtxft9j.jpg~c100]

Zjawa - 69,99 pln
[Obrazek: IMG_1741_zpsnixt6djl.jpg~c100] [Obrazek: IMG_1745_zpsl04aatsw.jpg~c100]
Specyfikacje obrazu i czasu ( 1,85:1 , 89 min ) znowu chyba pomylili z dodatkami, czy nie wiadomo z czymTongue