Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie chce mi się dopłacać drugie tyle za metal Tongue
Na alledrogo miałbyś za 60 zł Smile. Metal chociaż trzyma potem wartość w stosunku do plastiku i to w reedycjach tego śmierdzącego, wyginającego się jak tancerka na rurze np zbiorcze wydanie w kartoniku Jurajski park , Powrót do przyszłości i wiele innych reedycji które widziałem w koszyczkach Smile
Film dla mnie nie jest aż taki szczególny, abym inwestował w najlepsze wydanie - opakowanie na rynku Wink Na allegro jest za 69,99 plus przesyłka to prawie 80 zł, więc Tongue
Były tańsze, dla mnie może też szczególny nie jest. Steel jedna jest bardzo fajny Wink
Cytat:Metal chociaż trzyma potem wartość w stosunku do plastiku

Ale wiesz o tym, że niektórzy kupują filmy, żeby je po prostu oglądać, a nie po to, żeby "trzymały wartość"?
Nie wiedziałem, odkryłeś jak zwykle Amerykę. Pred zamiast punktować "odkrywcze" spostrzeżenia podziękowałbyś, że chciałem pomóc - w końcu wiem , że zbierasz steele, bo pytałeś mnie o zakupy. Następnym razem nic się nie odezwę Smile
Miałem nie kupować tych wersji, ale ostatecznie skusiła mnie atrakcyjna cena i ładne wykonanie steelbooków >>
Saturn Gdańsk 39,99 za sztukę Wink



[Obrazek: IMG_2191_zpsopuaunf6.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2185_zpsj5fdmlaw.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2186_zpsemyua7un.jpg~c100]



[Obrazek: IMG_2187_zpslbwefat4.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2188_zpsdumthdyy.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2189_zpsuv19xhzr.jpg~c100]



[Obrazek: IMG_2195_zps7yplgirg.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2196_zpsrwo10zts.jpg~c100] [Obrazek: IMG_2198_zpszun9kqgi.jpg~c100]
Jak masz średniej jakości sprzęt do dźwięku, to nawet specjalnej różnicy nie odczujesz, bo mam oba wydania polskie i zagraniczne. Ostatecznie na lepszym sprzęcie, różnica dla mnie jest Smile.
Zemsty Sithów nie kupiłeś? Ta część jest również świetna
Uznaję tylko starą trylogię, reszta mnie nie interesuje Tongue
Na początku też tak myślałem, ale ta część jest po prostu świetna. Trzeba też mieć klapki na oczach by nie docenić kunsztu aktorskiego Ewan McGregor, Christopher Lee . Niedoceniony jest bardzo Hayden Christensen. Wcielił się w rolę wg mnie świetnie, scen nie będę wymieniał tutaj , bo i po co.
Pomijając to jednak masz okazję do zakupu całości w bdb cenie, jak się wyprzeda, to już za tyle nie kupisz Smile