Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Warto też dodać , że posiada polskie napisy Wink Szkoda, że części trzeciej nie wydali w podobnej stylizacji, bo byłby fajny komplet na półeczce , a tak to pozostaje lekki niedosyt Tongue
Bo prawa do 3 cz. w UK ma Disney (chociaż zbiorczy box sygnowany jest już przez Foxa). Co prawda Disney wypuścił też steela DH3, ale nie pasuje on do tych od Foxa (i jest już chyba OOP).
I trzeba do tego dodać jeszcze , że wyglądał jak kupa >>
[Obrazek: die-hard-with-a-vengeance-steelbook-1.jpg]
W środku oczywiście zero artu...
P.S. Nowy wygląd kuwety i nowy tv >>
[Obrazek: IMG_0585_zps833f0a2b.jpg~c100] [Obrazek: IMG_0581_zps970706ca.jpg~c100]
Niby 55 cali, a wydaje się malutki w takim salonie Wink wielki plus za tv na ścianie i maskowanie kabla od niego Big Grin no i rozstawienie kolumn najlepsze w takim układzie. Super kącik Wink
Faktycznie wygląda ekran "nędznie". Jak duży jest pokój, bo wydaje się duży z tej perspektywy - może warto pomysleć o projektorze?
To za jakieś 3 lata jak ten mi się znudzi , na razie w zupełności mi wystarczy Wink

Edit: 20.10.14
Jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku w końcu w kolekcji ( jeszcze tylko Rush Smile ).
[Obrazek: IMG_0650_zps6fb5bd68.jpg~c100]
Co do wyglądu salonu. Sprzęt fajny ale nie za wysoko wisi ten TV? chyba ze oglądasz na stojąco ;P Górna krawędź powinna być na wysokości wzroku, tak jest najwygodniej. Maskowanie kabla...to już wole żeby wisiał. Albo go wkuwać w ścianę albo zostawić, bo biała osłonka wygląda teraz gorzej niżby zwisał. Rozstaw kolumn chyba trochę za mały. Najlepszy efekt daje trójkąt równoboczny. No i... kto wybierał kolor salonu? Wink
Tv wisi optymalnie , w poprzednim pokoju wysiał jeszcze wyżej. Maskowanie kabli na dniach pomaluje na kolor ściany , więc nie będzie się aż tak rzucać w oczy. Kolor wybrałem z Żoną , wierzcie mi wolałem ten ,niż fiolet Tongue Wcześniej to ja wybierałem kolory, tutaj poszedłem na kompromis... Przynajmniej nie muszę wysłuchiwać po nocy ,że Żona jest zmęczona i chce iść spać( poprzednia miejscówa kina była w naszej sypialni Tongue).
Tak z nieco innej beczki - czy Alien Isolation z UK posiada wersję PL czy tylko ANG?
Śmiało można sprowadzać, jest wersja PL Wink A gra sama w sobie wymiata Big Grin