Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prezentuje się bardzo fajnie (plakaty też spoko), tylko te szafki - to przez moją pracę, ale nienawidzę IKEI - tfu!! Nigdy nic z IKEI! A z tego co tu widzę, każdy mebel stamtąd masz. Tongue
Poważne zazdro kilku edycji steelbook :> A poza tym BARDZO ładna kolekcja i nawet teraz (nie wiem jaką reorganizację planujesz) prezentuje się świetnie.
Kolekcja pilotów też bardzo zacna Wink
I nie słuchaj kolegi @Juby, mebelki z IKEI są najlepsiejsze Wink Przerabiałem już kilku innych producentów i bez pomocy siły, młotka i podręcznego zestawu przekleństw (w kilku narzeczach), się nigdy nie obyło. Tylko czarne trzeba non-stop pucować Sad
Ale ja nie mówię, że te meble są złe. Po prostu IKEA jest jednym z naszych klientów, wiem jak tam pracują, jakie mają podejście do swoich kontrahentów, z jakimi amebami się użeram, i po prostu nie. No po prostu NIE! Wolę wydać więcej i zamówić szafki na zamówienie (co zresztą zrobiłem w mieszkaniu, które wynajmujemy).

Te Rambo i BttF to dodruki, czy skądś dorwałeś oryginalne postery?
Rambo mój Anioł Stróż Wink oryginalny jest ze mną od urodzenia. Wisiał na drzwiach w moim pokoju kiedy jeszcze nie mogłem, nie miałem jak obejrzeć tego filmu Wink BTTF to reprint z kolekcjonerki BTTF na blu-ray.
(06-04-2019, 09:37)truvneeck napisał(a): [ -> ]Poważne zazdro kilku edycji steelbook
Akurat tego to za wiele nie ma. Pred lubi papierowe edycje

czuubakka

Miałem taki plakat ( Rambo), poszedł w kosz. Szkoda.
Kolekcja ciekawa.
Musiałem czekać prawie miesiąc, ale w końcu doszła i jest też książeczka w środku Wink



Empik 3 za 2 >> nadrobię trochę zaległości, bo przyznam że nigdy nie widziałem Tongue
[Obrazek: c908aa1190592194.JPG] [Obrazek: 66d63e1190592264.JPG] [Obrazek: f850751190592324.JPG]
Sicario 2 i Nocne Życie troszke taniej również z empiku >>
[Obrazek: dd02371190592394.JPG]
[Obrazek: 72682a1190592454.JPG]
Taki miły początek współpracy ze Smykiem Smile 33,90 muszę jeszcze dokupić pierwszą część do kompletu Tongue
[Obrazek: fa5f641205275974.JPG]
Masz Oppo i kupujesz te filmy jak np Sicario czy Antman na bd? W promocji 4k były nie wiele droższe.
Nie jestem jakimś wybitnym fanem Marvela więc ostatecznie wisi mi na czym to mam BD czy UHD, wyszło mi taniej więc wziałem na tym nośniku. Sicario może i mogłem wziąć 4k ale jedynkę też mam na BD i nie ciągnie mnie na updejt Tongue