Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
22 zeta to za ten film tak w sam raz, może i ja bym tyle dał, jakby mi w takiej cenie wpadło w rękę, choć ostatnio nieco zmieniłem podejście i bardziej myslę pod kątem miejsca na półkach, a co za tym idzie filmów, które nie zaliczają się do kategorii "I REALLY need it" już raczej nie kupuję.
Aspekt finansowy i u mnie ma znaczenie, ale jeśli mam do wyboru interesujący mnie film BD za 20-40 zł lub UHD BD za 40-80 zł to niemal zawsze wybieram drugą opcję, ale czasami zdarzają się wyjątki.
Np. ostatnio miałem dylemat z Brawl in Cell Block 99, ściągać ten film w UHD z USA - z wysyłką wyszłoby jakieś 80 zł, czy zadowolić się sporo tańszym Blu-ray'em. Tym razem odpuściłem UHD bo w sumie różnica w obrazie jest niewielka (w żadnym wydaniu tego filmu na UHD BD nie ma HDR ani szerokiej palety barw), a dźwięk w obu przypadkach jest ten sam więc zdecydowałem, że nie ma sensu dopłacać 60 zł tylko dla 30 minutowego dodatku Beyond Fest Q&A i troszkę większej szczegółowości obrazu dzięki 4K DI.

W przypadku Pasażerów jednak bym się nie zastanawiał... Smile Warto dopłacić, a sam film często dostępny jest w różnorakich promocjach.
Panowie taka sytuacja  Angry



[Obrazek: db17b01334086385.jpg] [Obrazek: 68e49a1334086404.jpg][Obrazek: 7fc2eb1334086434.jpg]

Steelbook dotarł zafoliowany i na pierwszy rzut oka nienaruszony a podczas unboxingu taka oto niespodzianka... Tak więc pierwsza myśl to reklamacja a druga to przeszczep steela do jakiegoś niepołamanego szkieletu. Z pomocą przyszedł mi polski monolit filmu Bez Końca tak więc postępowałem dokładnie tak jak na tym filmiku :



Efekt jest taki że udało mi się skutecznie i bezproblemowo dokonać przeszczepu tego steela na nowy szkielet a efekt tego jest taki:
[Obrazek: 5dbc011334086467.jpg]
[Obrazek: 702cd81334086490.jpg]



Jak widać steel praktycznie jak nowy ( udało się też odczepić tytuł bez kleju w nienaruszonym stanie), ale i tak dojadę Amazona.it za wysłanie mi takiego gnoju z defektem fabrycznym. Wracając jeszcze do edycji Bez Końca to ich pseudo steel i tak siedzi w tekturowej wkładce i ten defekt kompletnie w niczym nie przeszkadza, z resztą i tak kupuję w kwietniu nową edycję od arrow video.
Nie wiem w czym masz problem? Klikasz wymiana towaru dostajesz nalepkę. odsyłasz na ich koszt. Dostajesz nowy. Zwłaszcza, że jest dostępny
Nie chciało mi się tyle czekać na zastępstwo i wolałem sam rozwiązać problem. Liczę na jakiś upust na przyszłe zakupy Tongue
(14-02-2020, 16:19)pred895 napisał(a): [ -> ]dojadę Amazona.it za wysłanie mi takiego gnoju z defektem fabrycznym.
Miałem identyczną sytuację z steelbookiem z kompletem Indiana Jones, również na amazon.it. Pudełko zafoliowane, a po rozpakowaniu rozpadło się praktycznie na dwie części. Zwrócili kasę, uszkodzone pudełko z filmami (płyty nie ucierpiały całe szczęście) mogłem sobie zachować. Reasumując, wszystkie 4 części Indiany kosztowały mnie 0 złotych...
(14-02-2020, 16:19)pred895 napisał(a): [ -> ]Panowie taka sytuacja  Angry



Wyobrażam sobie oczami wyobraźni wersję z dźwiękiem - pewnie ciśnienie poszło do góry... :E
Ale fajnie, że udało się naprawić, mam kilka lekko poobijanych steeli i też w końcu muszę się za nie kiedyś zabrać.
Udało się dogadać z nimi na czacie przez translatora i oddadzą mi kasę a to wydanie mogę sobie zatrzymać Tongue Wracając do naprawy to przeszczep steela nie był aż tak skomplikowany, najbardziej obawiałem się zabawy z suszarką ale poszło wszytko gładko jak na pierwszy raz Smile
Że chciało Ci się to naprawiać ja jak dostałem steelbook z lekko wgniecionym grzbietem to od razu wymieniłem i nie było z tym żadnego problemu.
Miałem nieużywany, niepotrzebny szkielet steelbooka i nie chciało mi się czekać na zastępstwo tak wiec wolałem się pół godziny pobawić.