Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam sentyment do tego filmu i lubię do niego wracać. Tombstone oczywiście lepszych ale ogranicza się głównie do poczynań w mieście a Wyatt skupia się na całym życiu i ma świetne zdjęcia i rozmach. Muzyke Newtona też lubię katować po seansie, zajebisty soundtrack.





Jak oglądam te zdjęcia to przypomina mi się jak za małolata z suszarni znajdującej się w piwnicy mojego bloku zrobiliśmy z kumplami siłownię Big Grin
A tak w ogóle to nawet spoko Ci to wyszło jak na amatoraSmile
Fakt, że Wyatt ma nieco inny zakres tematyczny, ale po drugim seansie stwierdziłem, że skoro przez większość filmu myślę tylko o tym, że właściwie to najchętniej wrzuciłbym teraz do odtwarzacza płytę z innym filmem o tym bohaterze, to znak, że nie ma się co męczyć.

Fajnie mieć taką piwnicę, moja jest takich rozmiarów, że nie nadaje się na nic innego niż składzik rupieci.
To ile ty masz pomieszczeń w swojej piwnicy? :O

Ja też mam całkiem sporą w swoim bloku, za ogarnianie jej wezmę się pewnie w sierpniu, jak skończę już z remontem samego mieszkania, ale na pewno nie zrobię z niej Men's Cave, bo:
1) bałbym się, że ktoś kto schodzi do piwnicy w mojej klatce będzie chciał mi coś zaje*ać, a drzwi to tylko drzwi. Tongue
2) aż tyle miejsca nie mam, a trzeba gdzieś trzymać rowery, itp.

Niemniej, szacun za to jak to wyszło i widzę cholerny farciarzu, że masz plakat Batman - Początek, którego tak szukam (mój jest w okropnym stanie, nie nadaje się do powieszenia w mieszkaniu). :/

No ogólnie wielkie zazdro z mojej strony...
Uważaj tylko, żeby Ci tego nie zalało... Wink

(05-06-2020, 17:10)Remek napisał(a): [ -> ]Jak oglądam te zdjęcia to przypomina mi się jak za małolata z suszarni znajdującej się w piwnicy mojego bloku zrobiliśmy z kumplami siłownię

Moi sąsiedzi wpadli na ten pomysł dopiero kilka miesięcy temu, teraz jak im się chce poćwiczyć, to słychać w całym bloku. Smile
(05-06-2020, 17:45)Juby napisał(a): [ -> ]i widzę cholerny farciarzu, że masz plakat Batman - Początek, którego tak szukam (mój jest w okropnym stanie, nie nadaje się do powieszenia w mieszkaniu). :/

Wstyd się przyznawać że wyniosłem go bez pytania z kinowej gabloty zaraz po premierze filmu Wink Próbowałeś szukać na amazonach ?, pewne jest od groma do wyboru, no chyba że zależy ci na polskim tytule. Tongue
Tak, zbieram tylko polskie i tylko z kina. Ale spoko, Mierzwiak pomaga mi skołować, bo jego kolega ma. Wink

Ja swój legalnie wziąłem z kina (i jeszcze drugi z Batmanem trzymającym Rachel), a nielegalnie zakosiłem jakieś 70 pocztówek z filmu (ostały mi się dwie). Myślałem też, czy by nie kupić plakatów do Terminatora 2 i Batmana Burtona, ale na OLX wiszą za 200-250 zł. Tongue
(05-06-2020, 17:08)pred895 napisał(a): [ -> ]Muzyke Newtona też lubię katować po seansie, zajebisty soundtrack.

Pełna zgoda. U mnie też na półce BD i 3-płytowe wydanie soundtracku od La-La Land Records:
[Obrazek: 04b3ef1345958168.jpg]

Byłem na koncercie JNH w Krakowie i zagrał na nim suitę z WE. Żeby nie było, Tombstone na BD też jest w kolekcji (ale niestety jeszcze bez soundtracku; na razie ma status Temporarily out of stock).
Tombstone soundtrack kupiłem to stare wydanie, nowe niewiele wnosi.
Wracając do Tombstone to nie oszukujemy się jest to western nakręcony na modłę typowego akcyjniaka. Nie mówię że to źle bo to świetny film ale wersja z Costnerem ma swój urok i cierpi głównie przez to że wyszła w tym samym czasie a to przecież bardziej tradycyjny biograficzy western który bardzo cenię. Ciekawostka mam nagrana na VHS wersję reżyserską emitowana kiedyś na TVN, jest dłuższa o jakieś 25 min. Generalnie są tam uwzględnione wszystkie wycięte sceny z dodatków na BD