Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Updejt z cyklu DVD >> BD

Zaległy Clint:

[Obrazek: 5717cb1353060692.jpg]
Żółtodziób >>
Chyba najlepszy pod względem kina akcji film z Clintem, katowany za dzieciaka wiele razy.

[Obrazek: 163b7e1353060688.jpg]  
Ucieczka z Alcatraz >>
Klasyczny przykład perfekcyjnego kina więziennej ucieczki.

[Obrazek: 3ab8911353060700.jpg]
Komando Foki >>
Pierwszy film na którym usłyszałem Łukomskiego, który co chwilę rzucał soczystymi bluzgami. Tak czy inaczej jeden z ulubionych filmów z Czarlim i Biehnem.

[Obrazek: 0d40431353060703.jpg]
Blown Away - Eksplozja >>  ukochany film z lat 90tych ze znakomitą muzyką Alana Silvestrii. Często do niego wracam a teraz będę w jakości HD.

[Obrazek: 916ad91353060697.jpg]
Karmazynowy Przypływ >> Tony Scott w formie wraz z Zimmerem, młodziutkim Denzelem no i z fenomenalnym Hackmanem. Świetny podwodny thriller który za każdym razem ogląda się na krawędzi fotela.
Proszę wrzuć do filmoskopu zdjęcia tyłu okładki dla poniższych wydań tak aby móc dokładniej ustalić co to za wydania
1. "Komando Foki" - w internecie można znaleźć różne nr EAN dla wydania z tą okładką, możliwe że były jakieś wznowienia
2. "Karmazynowy przypływ" - tutaj natomiast wynika, że przypuszczalnie były wznowienia z tym samym EAN
Done.

Komando Foki mają dwustronną okładkę z różnym EAN, więc pewnie stąd to zamieszanie, natomiast Karmazynowy przypływ jest taki jak na skanie.
Dzięki Smile
Ciekawostka z tym "Komando Foki", pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji. Zakładam, że jakiś błąd im się wkradł, zorientowali się dopiero po wydrukowaniu (albo i nie) więc tak puścili Smile. Dodałem drugi EAN i informację.
Natomiast "Karmazynowy przypływ" wychodzi na to, że to jednak wydanie z 2007 (taki masz rok na dole okładki). Na niemieckim ebay można znaleźć wydanie z tym samym EAN i bardzo podobnym tyłem ale innym przodem stąd było moje podejrzenie o wznowieniu.
Doszło >>
Metro Strachu
Byłem na tym filmie w kinie i wtedy był straszną kapą... Minęło  ponad 10lat i nadarzyła się opcja powtórki za 9,99 pln  i dania drugiej szansy dla przed ostatniego dziełka Scotta... niestety nadal bez zmian ocena w granicach 5-6/10. Oryginał to sztos przy tym gównie Sad Raczej zachowam w kolekcji, bo zawsze miałem zamiar skompletowania całej filmografii Tonego Scotta. >>
[Obrazek: 4d41651354641456.jpg]
Midsommar - Director's Cut
Najmocniejszy muzgojeb ostatnich lat i jak na razie nie ma niczego co mogłoby przebić tę patologię Smile Szkoda że slip uległ uszkodzeniu podczas transportu, ale nie chce mi się już zawracać głowy reklamacją na amazonie. >>
[Obrazek: 0038671354641425.jpg][Obrazek: 81dba01354641428.jpg]
Brimstone
Wyśmienity mroczny western z fenomenalnym Guy Pearce i Dakota Fanning. Raczej pominięty i niedoceniony przez widzów, tak więc polecam bo to zajebiście dobra rzecz. >>
[Obrazek: d4a2611354641434.jpg]
Bone Tomahawk
Kolejny mroczny western i kapitalny debiut jednego z moich ulubionych aktualnych reżyserów. Każda nowa produkcja w wykonaniu  S. Craig Zahler jest jeszcze lepsze od poprzedniej. Za nie wielką kasę i odwagę na stawianu głownie na swój styl będę wielbić tego Pana. Załuję że nie załapałem się na steelbooka z trupią czachą Sad >>
[Obrazek: 96a5f01354641439.jpg]
Dragged Across Concrete
No to już mam komplet od S. Craig Zahlera Smile Mel jest tutaj na wyżynach aktorstwa, powolna intryga i świetny scenariusz dają mega satysfakcję w finałowej rozwałce. >>
[Obrazek: 3d1fe31354641448.jpg]
Carlito's Way
Nie wiedzieć czemu do tej pory nie upgrejdowałem tego sztosu De Palmy z Pacyną, może dla tego że był też steelbook na horyzoncie który ostatecznie nigdy nie wylądował w koszyku. Ogólnie film jest teraz raczej trudno dostępny ( używki są w miarę tanie ale w foli to już droższa sprawa). Udało się złowić na Allegro za nie wielkie pieniądze w idealnym stanie.
[Obrazek: 0a26581354641424.jpg]
Shazam - Steelbook BD - 3D
Zakup w ciemno ze względu na cenę no i nigdy się za niego nie zabrałem ze względu na różne opinie. Sugerując po zwiastunach jest to próba DC usiłująca zrobić film na modłę Marvela po niezbyt dobrze przyjętym BvS i Suicide Squad. Mam nadzieję że nie będzie bolało aż tak bardzo. Juto zrobię dokładniejsze fotki i unboxing, bo dzisiaj już nie mam na to czasu.
[Obrazek: baf1a71354641454.jpg]
Edit: Jest i Unboxing >>


BTTF - UHD Włochy 275 pln


Green Book - 19,99




Narcos Sezon 1 - jedyne znane mi takie wydanie w którym napisy angielskie/hiszpańskie lub kraju w którym zostało wydane, nie są wymuszone podczas projekcji i można dodać swoje przez Oppo. Płyta Region A, ale to już nie problem dla odtwarzacza Oppo z alternatywnym freeware Wink
[Obrazek: f838d71357915598.jpg]

Rambo: Ostatnia Krew - w akceptowalnej cenie 29,99. Drugi seans okazał się miłym zaskoczeniem, kiedy już wiadomo czego się spodziewać wszystko wydaje się takie proste i dobre zarazem. Rozwałka w tunelach robi niesamowite wrażenie i powolna akcja która do niej prowadzi nie jest też gorszych lotów 7/10 . Potwierdzam też ż jest to wersja extended. Saga Rambo w komplecie, teraz tylko trzeba zrobić upgrejt trylogii do UHD Wink
[Obrazek: b058091357915590.jpg]
pred895 - Green Book to nie Monolith czy nawet Dasan, nie wprowadzaj ludzi w błąd...
Sorry maj mistejk Big Grin
Painted Bird jako pierwszy zawitał z Amazona zwykłą pocztą. Na szczęście o czasie i bez żadnych uszkodzeń, a samo wydanie bardzo ładne i co najważniejsze napisy angielskie da się wyłączyć i dodać swoje z Oppo.
[Obrazek: d0ca8d1360849923.jpg]




Hell or High Water - tym samym mam już 400 pozycji w kolekcji Smile
[Obrazek: 77a48d1360960455.jpg]