Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ok dzięki - zamówione. Wziąłem też Ladyhawke w tych klimatach.
(29-08-2021, 08:00)pred895 napisał(a): [ -> ]Śmiało można brać, bo film wygląda niesamowicie, widać że to nowy skan z korekcją barwną i lepszym kadrowaniem od Warnera ( nie ma zooma ).
OK. Dzięki za info. Bedę miał to wydanie na uwadze.
Nie słyszałem, żeby na kadrowanie Robo ktokolwiek narzekał (poza nsfanem), a o kadrowaniu Excalibura piszą praktycznie w każdym wątku na każdym forum, na którym o nim gadają (o czym się przekonałem zaraz po tym, gdy obejrzałem na DVD i zacząłem węszyć). Anyway, też zamówiłem Tongue
Hacksaw Ridge - Przełęcz Ocalonych Nówka w foli z Allegro za 23 zł w tym przesyłka. Tak wiem banding, ale nie będzie aż tak źle jak z Rush w PAL Tongue Na dodatek wydanie posiada smaczne Dolby Atmos xD. PS. pozdrowienia dla Januszy którzy za wydanie od Monolithu OOP liczą sobie 300 zł uahah
[Obrazek: ME3BIWS_t.JPG]
Każdy zasługuje na drugą szansę, tym razem padło na Hacksaw Ridge - Przełęcz Ocalonych. Pamiętam że wychodząc z kina byłem nieco zawiedziony rolą Andrew Garfielda. Jakoś jego pucowata buźka nie pasowała mi do tego bohatera, cała reszta to klasa i potęga filmowej wojny. Tak więc mam nadzieję że czas zweryfikuje moje osądy tak jak to miało miejsce niedawno z serią The Pacific od HBO. Niegdyś ta kampania wojenna strasznie mnie odpychała a teraz Cienka Czerwona Linia i właśnie Pacyfik od HBO to niepowtarzalne dzieła sztuki gatunku. Tak więc zacieram rączki podwójnie, bo Kocham filmy Mela Gibsona i zawsze z zapartym tchem czekam na jego nowe projekty.

Adwokat - Ridley Scott. Nowy ,dorwany za grosze też z Allegro.Dwie płyty, jedna z kinówka a druga z extended cut. Z tego co widzę to filmidło nie przyjęło się z entuzjazmem wśród widzów, mi tam się podobał i miał czadową sekwencje z Pittem na spacerku w mieście Big Grin Dorwany za grosze też z Allegro
[Obrazek: ME3BIWN_t.JPG]
Hacksaw Ridge - Przełęcz Ocalonych powtórkowy seans również uważam za udany Smile U mnie „gruby” Anglik w odtwarzaczu. Wink
Dokupiłem sobie dwa wysokie regały z ikea i mam na tyle dużo miejsca że mogę w końcu tematycznie wyeksponować swoje ulubione filmy z kolekcjonerskimi motywami. Wstępny wygląd sekcji BTTF Smile
[Obrazek: ME3EZOV_t.jpg] [Obrazek: ME3EZOW_t.jpg] [Obrazek: ME3EZOX_t.jpg] [Obrazek: ME3EZP0_t.jpg] [Obrazek: ME3EZP4_t.jpg] [Obrazek: ME3EZP9_t.jpg] [Obrazek: ME3EZPB_t.jpg]
Dune - 4k Steelbook + wersja na tradycyjnym Blu-ray >>
[Obrazek: ME3HLW1_t.JPG]



Steel na żywo prezentuje się bardzo ładnie.

Amazon.pl
Cutter's Way - 15 pln. Wydanie ma hard suby francuskie, ale na szczęście dzięki Oppo da się je obniżyć w taki sposób że się nie pojawiają Smile
[Obrazek: ME3HPSD_t.JPG]
A tak to bardzo polecam >>



Jeff wraca któregoś wieczoru po swojego kompletnie odjechanego kumpla Cuttera ( cierpiącego na lekką schizofrenię związaną z urazem po wojnie w Wietnamie ) w tej roli znakomity młodziutki John Heard ( Ojciec Kavina Sam w Domu Smile ), po drodze jednak psuje mu się auto i zupełnie przypadkowo zostaje świadkiem tajemniczej zbrodni. Policja rozkłada ręce a jego szalony kumpel Cutter pragnie rozwikłać zagadkę naprowadzając Jeffa na prawdziwego mordercę. Rola Hearda kompletnie niszczy system, koleś sadzi co chwila takimi onlinerami , że głowa mała. Znakomicie uzupełnia się z Jeffem, a wszystko to świetnie okraszone motywem tajemniczości i domysłów. Końcówka ryje beret do tego stopnia , że nie zamyka się mordy przez co najmniej 30 sek. Majstersztyk 9/10

Figures in a Landskcape << więcej o samym filmie w odpowiednim >>temacie. Tutaj również napisy francuskie są wymuszone, ale niestety od czasu do czasu potrafią się wyświetlić, mimo to nie żałuję, bo w samym filmie dialogów jest tyle co koń napłakał a jest na tyle dobry że mogę się poświecić Tongue
[Obrazek: ME3HPSE_t.JPG]
Widzę że Diuna doszła. Fajnie. Zastanawiam się gdzie jest moja którą zamówiłem jeszcze w maju Smile
(09-09-2021, 23:36)pred895 napisał(a): [ -> ]Wydanie ma hard suby francuskie, ale na szczęście dzięki Oppo da się je obniżyć w taki sposób że się nie pojawiają Smile

U mnie minimalnie wystają u dołu, ale do przeżycia - najważniejsze, że obraz w porządku.
(10-09-2021, 17:55)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Widzę że Diuna doszła. Fajnie. Zastanawiam się gdzie jest moja którą zamówiłem jeszcze w maju Smile
A do mnie looper idzie i dojść nie może :/