Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak będziecie mieli okazję, to warto odwiedzić w Pradze małe muzeum Lego. Diorama miasta robi wrażenie (za dzieciaka marzyłem o czymś takimSmile ) ponadto mają baaardzo dużo starych zestawów. Wiem, że to nie Legoland, ale jest bliżej Wink

Zazdroszczę wam tych zestawów. Sam niestety za młodu albo rozdałem albo sprzedałem (baran!), ale nadrabiam ostatnio i co roku kupuję zestawy siostrzeńcowi, więc mogę sobie z nim poskładać. That is something! Big Grin
Cliffhanger 4k + BD amazon.fr 10 euro. Jednak inwestycja się opłaciła, przepaść jakościowa w zestawieniu ze starym BD i DNR masterem, ale więcej odczuć z seansu napiszę w odpowiednim dziale. Teraz chyba łyknę Czerwoną gorączkę i Universal Soldier, bo też jeszcze stoją w tej samej cenie.
[Obrazek: ME6MZ3M_t.JPG]





(16-01-2022, 19:03)pred895 napisał(a): [ -> ]może wrzucę bardziej szczegółowe fotki bo ta jest strasznie rozmyta.
[Obrazek: ME6MZ10_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ13_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ15_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ17_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ18_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1C_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1D_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1F_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1H_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1I_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1L_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1N_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1O_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1Q_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1S_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1U_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1W_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1Y_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ1Z_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ21_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ23_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ24_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ25_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ26_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ27_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ28_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ29_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2A_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2B_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2C_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2E_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2F_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2G_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2I_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2M_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2N_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2O_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2P_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2Q_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2U_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2X_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2Y_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ2Z_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ30_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ35_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ36_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ37_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ38_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3A_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3B_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3C_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3D_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3E_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3F_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3G_t.JPG] [Obrazek: ME6MZ3I_t.JPG]
Set nr 21321 cały czas czeka na złożenie Smile
Doszło trochę 4k pożywki dla Epsona Smile
Red heat - 10 euro Amazon.fr
[Obrazek: ME7DEJB_t.JPG]
Universal soldier - 10 euro Amazon.fr
[Obrazek: ME7DEJC_t.JPG]

Kolekcja Batmana 1989 - 1997 - w sumie z przesyłką wyszło 112 zł amazon.fr. Dołączone płyty BD do zestawu to stare mastery bez napisów pl, wersje 4k posiadaja polską wersję językową.
[Obrazek: ME7DEJH_t.JPG]
[Obrazek: ME7DEJI_t.JPG][Obrazek: ME7DEJJ_t.JPG][Obrazek: ME7DEJK_t.JPG][Obrazek: ME7DEJL_t.JPG]

Pakiecik SF Matrix/Blade runner i 2001: Odyseja kosmiczna w równie atrakcyjnej cenie - 23 euro w tym przesyłka z amazon.fr. Polskie tłumaczenie na płytach Blade Runner i 2001.
[Obrazek: ME7DEJD_t.JPG]
[Obrazek: ME7DEJE_t.JPG][Obrazek: ME7DEJF_t.JPG][Obrazek: ME7DEJG_t.JPG]
Widzę, że na dobre wciągnęły Cię te czarne pudełka Smile
Z tego ostatniego pakietu nic wcześniej nie widziałeś na UHD ? To będziesz miał sporo radochy, no nie licząc tych mlecznych czerni w Odysei, ale to sobie poprawisz...
Wszystko do tej pory oglądałem na projektorze ( zejście do projekcji 4k na TV za bardzo bolało jeśli chodzi o rozmiar ) a jak doszła opcja wyświetlania 4k a wrażenia są ogromne, to teraz staram się uzupełniać brakujące remastery. Cena też odgrywa dużą rolę, bo staram się nie wydawać więcej niż 60 zł na jeden film 4k w zwykłym wydaniu, wszystko powyżej tej kwoty poczeka na odpowiednią promkę.

Doszedł Wojtuś kupiony w ciemno, nic nie poradzę że jestem fanbojem jeśli chodzi o twórczość tego reżysera. Miałem kupić w empiku, ale na ostatni moment przed premierą Smyk wyskoczył z promocja 46,90, co jest znakomitą ceną jeśli chodzi o polską nowość, więc nie było nad czym się zastanawiać.
[Obrazek: ME7EJ0Q_t.JPG]
(02-02-2022, 09:07)misfit napisał(a): [ -> ]To będziesz miał sporo radochy

Blade runner wygląda olśniewająco w 4k... Dostrzega się jeszcze więcej szczegółów scenografii, wszystko lśni i rozbłyska np. podświetlone kominy rafinerii za każdym razem kiedy wydobywa się z nich ogień, stolik z dwoma chinolami grającymi w szachy przed wejściem do mieszkania Leona, kiedyś nie zwracałem na to uwagi a tutaj po prostu wszystko jeszcze bardziej tętni życiem i zwraca na siebie uwagę ze zdwojoną siłą. Całość na dodatek okraszone pięknym filmowym ziarnem, czerniami i referencyjnym atmosem. Jeśli ktoś szuka płyty pokazowej do testów i ukazania prawdziwych atutów tego formatu to jest to.
Kolekcja Jurassic World - 5 filmów + BD << wiadoma promocja z amazon.pl za 179,99, czyli wyszło 17,99 za płytę i takie ekonomiczne 4k upgrejdy to ja rozumiem Smile
[Obrazek: ME7QDK8_t.JPG][Obrazek: ME7QDKB_t.JPG][Obrazek: ME7QDKE_t.JPG][Obrazek: ME7QDKG_t.JPG]

Żeby nie było śladów - zakupiony w ciemno w Smyku.pl. Zaintrygował mnie zwiastun, bardzo dobre recenzje, no i reżyser od Ostatniej rodziny, którą uwielbiam więc to raczej będzie kocur. Seans już w sobotę >>
[Obrazek: ME7QDKJ_t.JPG]




Milczenie owiec - płyta BD z remasterem 4k od Kino Lorber -  sprezentowana od kolegi Mierzwiaka z forum. Włożyłem ją sobie do fajnego steelbooka DVD i na razie taka opcja powinna mi w zupełności wystarczyć jeśli chodzi o tę pozycję. No chyba że niebawem ukarze się gdzieś w Europie, ale wtedy dopiero będę miał rozkminę.
[Obrazek: ME7QDKM_t.JPG]
Amazon 3xUHD za 10 £
[Obrazek: ME8AT76_t.JPG][Obrazek: ME8AT78_t.JPG][Obrazek: ME8AT79_t.JPG]


Powidoki
- z DVDMax
[Obrazek: ME8AT7A_t.JPG]
Wdowy - Promka z DVDMax
[Obrazek: ME8IX13_t.JPG]
UP >>
The Thing - 4k z Amazon.it z promką - 5 euro z apki. Mam nadzieję że to już będzie definitywne wydanie tej pozycji, bo już mam dość Smile
[Obrazek: ME97DXF_t.JPG]



[Obrazek: ME97DXB_t.JPG]
RoboCop 4k - steelbook zavvi. Na szczęście nie doszło większe cło i dopłaciłem tylko 8,5 za fatygę celną Tongue. Sam film w 4k wygląda fenomenalnie, wiele sekwencji zyskało dzięki żywej kolorystyce i korekcji jakości scen dodatkowych. Akcja reanimacji Alexa miażdży...
[Obrazek: ME97DXA_t.JPG]



[Obrazek: ME97DXC_t.JPG]
Ant-Man - 4k z promki na dvdmax do kompletu z drugą częścią >>
[Obrazek: ME97DXD_t.JPG]
Cry Macho - z resztek promocji z Media Markt. Mam słabość do Clinta Smile
[Obrazek: ME97DXE_t.JPG]