Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ta korekcja jakości scen dodatkowych w RoboCopie była już zdaje się na BD od Arrow vs remaster MGM ? Myślę nad przesiadką z Arrow BD na UHD jak się trafi jakaś fajna promka, ale jeszcze się pozastanawiam...

Jak tam Leon na UHD ? Chyba wcześniej miałeś tego starego, strasznie poprzepalanego BD, więc odczucia z seansu pewnie weszły na zupełnie inny poziom Wink
Robo brałbym w ciemno w 4k, bo różnicę widać. HDR robi świetną robotę no i jest dodatkowo Atmos. Sekwencje uncut nie odstają już tak bardzo jak kiedyś, owszem nie jest to perfekcja, ale jest znacznie lepiej.

Leona w starym wydaniu nie widziałem od wieków, ale po seansie 4k jestem mega zadowolony. Wszystko jest żywe i prawie idealne, na wielkim ekranie robi to mega wrażenie. Dziś seans The Thing aż zacieram rączki Smile
Uzupełnienie nowości i nieco starszych pozycji z promocji 6 za 30 Euro z Amazon.de. W drodze jeszcze Der Leuchtturm do kompletu Smile BTW z tych nowszych pozycji bardzo polecam The Pig i Light of my life. Ten pierwszy to zaraz po Mandy jedna z lepszych kreacji Cage ostatnich lat, a drugi to takie uzupełnienie Drogi z Vigo, który równie dobrze daje solidnego kopa podczas seansu.
[Obrazek: ME9CVOU_t.JPG][Obrazek: ME9CVP1_t.JPG][Obrazek: ME9CVOW_t.JPG][Obrazek: ME9CVOZ_t.JPG][Obrazek: ME9CVP4_t.JPG]

Kolejny set do kolekcji LEGO >> Urodzinowy Mini Tumbler 76239. Bardzo fajna konstrukcja, przede wszystkim pojazd nie rozpada się w rękach i jest w pełni funkcjonalny, że spokojnie można nim jeździć po różnych powierzchniach. Mini figi mają opcje strzelania grochami jak i sam Tumbler. Super sprawa.



[Obrazek: ME9CVZ0_t.JPG] [Obrazek: ME9CVZ6_t.JPG] [Obrazek: ME9CVZB_t.JPG] [Obrazek: ME9CVZI_t.JPG] [Obrazek: ME9CVZO_t.JPG] [Obrazek: ME9CW03_t.JPG] [Obrazek: ME9CW09_t.JPG] [Obrazek: ME9CW0D_t.JPG] [Obrazek: ME9CW0I_t.JPG] [Obrazek: ME9CW0O_t.JPG] [Obrazek: ME9CW0Z_t.JPG] [Obrazek: ME9CW12_t.JPG] [Obrazek: ME9CW14_t.JPG] [Obrazek: ME9CW16_t.JPG] [Obrazek: ME9CW17_t.JPG] [Obrazek: ME9CW1K_t.JPG] [Obrazek: ME9CW1O_t.JPG] [Obrazek: ME9CW1T_t.JPG] [Obrazek: ME9CW1X_t.JPG] [Obrazek: ME9CW21_t.JPG] [Obrazek: ME9CW2B_t.JPG] [Obrazek: ME9CW2D_t.JPG] [Obrazek: ME9CW2G_t.JPG] [Obrazek: ME9CW2L_t.JPG] [Obrazek: ME9CW2Q_t.JPG] [Obrazek: ME9CW30_t.JPG] [Obrazek: ME9CW33_t.JPG] [Obrazek: ME9CW36_t.JPG] [Obrazek: ME9CW3B_t.JPG] [Obrazek: ME9CW3F_t.JPG] [Obrazek: ME9CW3O_t.JPG] [Obrazek: ME9CW3S_t.JPG] [Obrazek: ME9CW3V_t.JPG] [Obrazek: ME9CW40_t.JPG] [Obrazek: ME9CW44_t.JPG] [Obrazek: ME9CW4C_t.JPG] [Obrazek: ME9CW4G_t.JPG] [Obrazek: ME9CW4K_t.JPG]
Henry Portrait of a Serial Killer - UHD zakupiony w zavvi, dostarczony przez Fedex i Pocztę. Zero dodatkowych kosztów przy odbiorze. Seans dziś wieczorem, zobaczę czy ta kilkusekundowa wpadka z powtórzonym ujęciem razi na tyle w oczy aby bawić się w wymianę Tongue Wizualnie wydanko prezentuje się naprawdę zacnie.
[Obrazek: ME9R4BX_t.JPG]



Edit: Arrow rzeczywiście zjebało sprawę...



The Suicide Squad - 2021 w promce z MM
[Obrazek: ME9R5BA_t.JPG]
American Gangster - UHD z amazon.fr. No w końcu upgrejt tym razem z DVD od razu na 4k Smile. Dziś seans, więc coś czuję że odkryję ten film na nowo.
[Obrazek: MEA6VYW_t.JPG]

Małe rzeczy - BD w promocji w Media Markt 22 zł. Pierwszy seans mi nie podszedł, ale za drugim razem wsiąknąłem od razu w tą ciężką atmosferę. Bardzo dobry kryminał, który bardziej skupia się na psychice detektywów i ich rządzy schwytania mordercy za wszelką cenę. Obraz blu-ray stoi na bardzo wysokim poziomie i lśni na wielkim ekranie.
[Obrazek: MEA6VZ1_t.JPG]

Spy Game - zaległy Tony Scott. Grosze z amazon.pl  <<zawsze miałem go w planach zakupowych, ale albo był chwilowo niedostępny lub z brakiem możliwości sprowadzenia do polshy.
[Obrazek: MEA6VZ8_t.JPG]

Shame - kolejny McQueen w kolekcji. 30 zł amazon.pl
[Obrazek: MEA6VZ5_t.JPG]

Mad Max III - 4k. Nabyty w promocji Media Markt. Kupując go nie sądziłem że pakiet z wszystkimi częściami tak szybko poleci cenowo w dół, więc jakby ktoś chciał to mogę go odsprzedać. Nowy w foli za 55 zł w tym koszty wysyłki do paczkomatu.
[Obrazek: MEA6VZB_t.JPG]
Chętnie przeczytam jeżeli podzielisz się wrażeniami po seansie American gangster. Po rekomendacji misfita wczoraj zamówiłem to samo wydanie od Francuzów Smile.
Film wygląda olśniewająco, wszystko jest żywe, filmowe i kontrastowe. Dokładnie tak to powinno wyglądać od samego początku, jedyny minus to gdzie nie gdzie białe kropki od filmu a tak to sztos. To jeden z tych przykładów, że zaraz po projekcji chce się obejrzeć jeszcze raz dla samego funu spędzenia czasu z zajebiście skręconym filmem. Teraz na pewno będę wracał do niego regularnie, ze względu na jakość no i sama historia petarda ( wszystko tu zagrało ).
Film uwielbiam, a apetyt i oczekiwania względem wrażeń podczas seansu urosły. W poniedziałek powinien być u mnie.
Kolekcja 4k Mad Maxa w steelbookach - amazon.it 55 euro. Naprawdę elegancka kolekcja, steelbooki na żywo prezentują się bardzo ładnie. Na razie jestem po seansie jedynki i w tym przypadku lepsze kolory, kontrast i HDR zrobiło tak dobrą robotę, że będę częściej niż kiedyś wracać do tej odsłony. Zacieram rączki na kolejne części Big Grin
[Obrazek: MEAN08V_t.JPG]


Mnie te żółte płyty odrzucają. W dziennym świetle trudno odczytać z nich nawet tytuł, nie mówiąc o mniejszych napisach. Ale fajnie, że jest to wydanie z Chrome edition.