Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Obecnie zasila mi to wszystko Amplituner Denon AVR-X2500h przy ustawieniu 5.1.2. Kolumny nic nadzwyczajnego, bo to przeciętne Eltax z poprzedniego zestawu z innym AVR od Denona, a piec od Pure Acoustics.  Na razie w zupełności mi to wystarcza, docelowo kiedyś zmienię je na coś od Klipscha.

Edit: Jest i dywan Boży>>
[Obrazek: MEBS7WA_t.jpg] [Obrazek: MEBS7WB_t.jpg] [Obrazek: MEBS7WC_t.jpg]
Dywan zawsze na plus Smile Ale tego, że nie macie już białego paska na ścianach pod sufitem nie pochwalam (przed remontem było lepiej, sprawiało że pomieszczenie wydawało się wyższe i w ogóle ładnie to wygląda, sam w tym tygodniu przemalowałem tak mniejszy pokój).
Na chugo pasek jak ściany i sufit są tego samego koloru Tongue Jojczysz jak Baba Big Grin
(20-07-2022, 16:13)pred895 napisał(a): [ -> ]Jest i dywan Boży
I chyba drzwi do podcięcia bo z tego co widzę zawadzają o dywan. Zawsze coś musi... XD
Dywan na minus - trzeba było już iść na całość i walnąć po całości, żeby i pod kanapę wszedł, i pod suby. Przy okazji zyskałbyś też trochę wygłuszenia. No i ten pies nie żyje, god damned!
(20-07-2022, 21:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]No i ten pies nie żyje, god damned!
Tak w sumie... to... z czego ten dywan? Wink
Pewnie z niedźwiedzia Smile
The Northman - steelbook 4k z zavvi >>
[Obrazek: MEBWM01_t.JPG]


Toy Soldiers aka Boy Soldiers - Szkoła wyrzutków >> kolejny klasyk z dzieciństwa w końcu w kolekcji. Pamiętam że to był hit kablówki, kiedy ta dopiero zaczęła raczkować w Polsce. Brat Kolumbijskiego barona narkotykowego opanowuje szkołę pełną dzieciaków wpływowych ludzi w Stanach w celu wydostania go z więzienia. Po tym filmie Andrew Divoff zaraz po Stuart'cie Wilsonie ( Lethal Weapon 3 i No Escape) to mój ulubiony Villian na wielkim ekranie. Wydanie w przeciwieństwie do tego ubogiego z UK ( obraz zakodowany w zwykłym MPEG-2 i DD 2.0 brak jakichkolwiek napisów) , posiada opcjonalne napisy, DTS-HD Master Audio 7.1 i obraz zakodowany w AVC.
[Obrazek: MEC1OSM_t.JPG]

Jedna z moich ulubionych akcji >>


Przebój z wypożyczalni. VHS był mocno zużyty Wink
Też ostatnio zakupiłem, bardzo przyjemny seans z dołożonymi napisami PL. ("Gary i patelnie" Wink)