Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pred
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale to 7.1 jest jakoś z głową czy po prostu w teorii?
Seans zaplanowany na jutro, więc wtedy się okaże.
Niestety 7.1 w tym przypadku to totalna bujda... musiałem szybko przełączyć na oryginalne stereo, bo nie dało się tego słuchać. Tak czy inaczej są opcjonalne napisy i obraz gdzieniegdzie trochę zabrudzony, ale w miarę akceptowalny.
Get Carter - 4k w promocji z amazon.co.uk >>



[Obrazek: MECDQZX_t.JPG] [Obrazek: MECDR00_t.JPG]
Muszę przyznać że nigdy nie widziałem tego legendarnego filmu od początku do końca. Zawsze trafiałem na końcówkę w TCM rozgrywającą się nad morzem. Tak więc zacieram rączki bo, Michael Cane to legenda a stara gangsterska Anglia zawsze na propsie. Samo wydanie pięknie się prezentuje, dodatki wyglądają imponująco, więc chyba wyjątkowo zagłębie się w całość.
Amazno.co.uk << promocja 3 za 2 plus - 10 funciaków przez apkę, co dało mi 44 pln za film Big Grin
[Obrazek: MECMAGU_t.JPG][Obrazek: MECMAGV_t.JPG][Obrazek: MECMAGO_t.JPG]

Na razie z tej trójki udało mi się obejrzeć Ognisty podmuch... Boż jak ten film wygląda i brzmi w tym formacie, to głowa mała. Wielokrotnie łapałem się za głowę jak nigdy, bo przecież znam film praktycznie na pamięć, jak te płomienie żyją przez szerszą paletę barw. Wszystko jest tutaj piękne, filmowe i świecące, na tych 110 calach praktycznie przeżyłem to samo co lata świetlne temu kiedy klip z tego filmu promował format DVD i kina domowego w Euro Agd. Aha DTS X w tym przypadku to pokazówka możliwości kina domowego, wszystkie sekwencje pożarów nie dają odpocząć ani jednemu głośnikowi. Kilka razy musiałem robić pauzę, myląc efekty dźwiękowe z moim płaczącym synkiem dwa pokoje dalej. Jak ktoś uwielbia ten film to jest to absolutny must have w kolekcji na tym formacie.

Trochę taniego dobra z Amazon.pl >>
[Obrazek: MECMAGP_t.JPG][Obrazek: MECMAGQ_t.JPG][Obrazek: MECMAGR_t.JPG]
Death proof - w końcu w pełnej nie okrojonej wersji. Po wizycie z kina byłem onieśmielony jaki to był dobry Tarantino i powrót Kurta na wielki ekran. Jeden z tych wyjątkowych seansów w kinie gdzie na samym końcu wszyscy wstali i zaczęli klaskać z zachwytu. Quentin zmień zdanie, to nie jest twój najgorszy film Smile
Zły porucznik - pod względem pojebaństwa i kontrowersji to podobny kaliber jak  Henry: Portrait of a Serial Killer. Wielka szkoda że film jest dostępny w koszmarnej jakości ( trzęsiawki obrazu, marna ostrość, ciemnica w nocnych scenach, brud z taśmy you name it) , bo przecież w tym roku obchodzi 30tolecie powstania. No nic może arrow lub inna niszowa wytwórnia w końcu się za niego weźmie, bo zdecydowanie warto.
Cube - to na równi z Blair Witch fenomen zrobienia filmu praktycznie amatorskiego za marny grosz , ale za to w jakim pierwszoligowym stylu. Dawno nie widziałem, chyba ostatnio na DVD lub VHS. Słyszałem że wydanie ma problemy z synchronizacją audio ?  Wkrótce się o tym przekonam i dam znać.
Kolekcja Brudnego Harrego w promocji z apką - 35 pln wyszło 65 zł z przesyłką za cały pakiet Smile. Trudno w to uwierzyć, ale nie widziałem jeszcze części 3-5. Mam pakiet 20tu filmów Clinta z dwiema pierwszymi odsłonami i to jakoś blokowało dodatkowy zakup brakujących części. Teraz za taką kasę mogę sobie spokojnie nadpisać dwie pierwsze płytki Smile
[Obrazek: MECMAGS_t.JPG]
(02-09-2022, 16:55)pred895 napisał(a): [ -> ]Kilka razy musiałem robić pauzę, myląc efekty dźwiękowe z moim płaczącym synkiem dwa pokoje dalej.

Już chciałem napisać, że "co Ty pierdolisz", ale po seansie rozumiem o co chodziło Big Grin Faktycznie, dźwięk rozwala system, momentami dosłownie - zresztą obraz też. No i widzę obok Gattaca - też ostatnio obejrzałem i o mamo, jak ten film pięknie wygląda w 4K <3
No i otwarcie filmu jest w końcu w tych samych proporcjach kinowych co reszta filmu. Tutaj zawsze była zwała pod tym względem, bo podobnie jak z Czasem Apokalipsy ten film był przez długi okres czasu dostępny tylko w formacie 2.20 : 1.

PS. Widzę że powstała druga część Smile Podejrzewam, że to śmieć strejt to bazarek, ale powraca tam Baldwin i Sutherland, już ze względu na nich dałbym temu szansę z ciekawości. Ktoś już widział ?
W kolekcji Harrego są napisy ANG? Bo na Amazonie nie widzę info. Z góry dzięki za odpowiedź!
Tak, według opakowania każda część posiada angielskie napisy.
Trzy dni kondora << Amazon.fr niestety wysłali to w zwykłym kartonowym paździerzu i są efekty w postaci dwóch wgniotków. Nie chciało mi się tego odsyłać, tak więc dostałem zwrot 5 euro plus dodatkowe 5 euro na przyszłe zakupy i w sumie wyszło jakieś niecałe 40 zł za ten film. Tak czy inaczej remaster świetny, a film po latach zyskał w moich oczach. Znakomity szpiegowski thriller, Max von Sydow i Redford niosą ten film na wyższy lewel.



[Obrazek: MEDE5PY_t.JPG]
Na linii ognia promocja z amazon.it << Chyba nigdy nie widziałem tego filmu od początku do końca a duo Clint i Petersen to raczej gwarant na solidne kino.
[Obrazek: MEDE5QF_t.JPG][Obrazek: MEDE5QL_t.JPG]

Hobo with Shotgun allegro << wydanie raczej trudne do zdobycia, a tutaj trafił się egzemplarz z bardzo fajnym slipem.
[Obrazek: MEDE5Q6_t.JPG]