Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Thing - John Carpenter (1982)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

czuubakka

Twój przedmówca udzielił pomocnej odp, ale ty wykazałeś się typowym kretynizmem udzielając takiej a nie innej odpowiedzi.
Dzięki paniron, poczytam sobie na ten temat.
Wystarczyło przeczytać cztery posty wyżej i sam byś udzielił sobie odpowiedzi to nie wkleję na pół strony okładkę składaka blu-ray i zapytam się o oczywistą rzecz bez szczątkowego riserczu tematu do którego wchodzę. Jak Ty to ładnie ująłeś to się nazywa dopiero "typowy kretynizm" Tongue
(22-10-2017, 12:16)czuubakka napisał(a): [ -> ]Może mi ktoś wytłumaczyć czym to nowe wydanie które prezentujecie (oprócz książeczek, okładki, plakatów, etc) różni się od tego wydania:
W nowym wydaniu jest jeden film, w tym które wkleiłeś -
dwa.

Hihi.
Amazon wysłał - dostawa w piątek, więc obstawiam jednak kuriera, który od nich zawsze po zmianie polityki jeździ chyba przez całą Azję (Niemcy, Francja, Włochy i oczywiście Kanada zawsze potrafią dowieźć w parę dni, dla Brytoli najwyraźniej przekroczenie kanału stanowi problem). Będzie śmiesznie jak mi w międzyczasie przyjdzie paczka z zavvi.

czuubakka

(22-10-2017, 13:29)pred895 napisał(a): [ -> ]Wystarczyło przeczytać cztery posty
Wystarczyło napisać, a nie odpowiadać w taki kretyński sposób. Korona by ci z głowy spadła? Twój przedmówca, potrafił normalnie odpowiedzieć, dało się.
EOT.
(22-10-2017, 14:18)czuubakka napisał(a): [ -> ]Wystarczyło napisać, a nie odpowiadać w taki kretyński sposób.

Tematy do konkretnych filmów - wydań są specjalne zakładane po to aby osoba która chce kupić dany film wybrała jak najlepszą opcję. Akurat temat The Thing został założony w związku z pojawieniem się nowego wydania od Arrow. Już w poście rozpoczynającym temat masz wspomniane, że można spodziewać się nowego transferu itp. Kilka postów niżej masz już potwierdzenie nowego transferu 4k << Zajęło mi to minutę i już miałem odpowiedz na twoje pytanie. Jeśli miałbym wchodzić teraz do każdego tematu pytając się o ciekawiące mnie rzeczy, bez ówczesnej minimalnej wiedzy o nim, informacjach w nim zawartych to z tego forum zrobiłby się jeden wielki pierdolnik. Następnym razem zamiast historyjki z Księżycem odpowiem Ci tak Tongue


P.S. Mefi mi amazon wysłał DHL'em Wink

czuubakka

[Obrazek: captainobvious.jpg]
ech, moderator?
DHL'e smsują mi że jutro przyjdzie kolekcjonerka, tymczasem o kopi z zavvi ani widu ani słychu Tongue
Oficjalne zestawienie wszystkich BD i HDDVD >>
http://caps-a-holic.com/c_list.php?c=4380
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23