Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Thing - John Carpenter (1982)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
No to w końcu się doczekaliśmy >> Arrow Video planuje w tym roku wydać w UK specjalną edycję tego kultowego horroru. Można się tylko spodziewać wypakowanych po brzegi płyt ze zremasterowanym obrazem i ciekawym opakowaniem ( mam nadzieję że pójdą w steela, albo coś w rodzaju opakowań Videodrome lub Donnie Darko), tak jak to miało miejsce w USA.
[Obrazek: struzan-the-thing.jpg]
Oficjalnie oświadczenie ze strony Facebooka Arrow:
"***50,000 LIKES SURPRISE TITLE ANNOUNCEMENT!***

The Thing is coming to Arrow Video!

That's right folks, John Carpenter's 80's classic will be joining the Arrow Video line later this year! We are still in the early stages of this release so can't share any specific info in relation to extras just yet but do make sure to tuned as we have some exciting things planned!

We also want to take this opportunity to say a HUGE thanks to every single one of you for supporting Arrow Video and helping us reach 50k likes today - we really couldn't have done it without all of you.

Thanks for being awesome!

Team Arrow."
Dobra wiadomość, wiedziałem , że jest jakiś powód dla którego nie chciałem przepłacać kroci za tego starego steela. Teraz wiem już jaki to powód był Big Grin. Alleluja
Oby był w Best buy steel 4k uhd
Best Buy UHD na pewno nie będzie, bo to przecież Brytyjski wydawca, a prawa w US ma do tej pozycji Shout Factory Tongue
To już kiepska wiadomość, można liczyć wtedy tylko na Zavvi, ew exlclusive na Amazonie
Poza tym Arrow nigdy jeszcze nie wydało czegokolwiek na UHD BD i nie zanosi się na to aby się to prędko zmieniło.

Po cichu jednak liczę na ich własnego remastera 4K z OCN jak to było w przypadku Donnie Darko - ten remaster z USA nie do końca mnie przekonuje, i nie chodzi mi tylko o tę piłeczkę pingpongową Smile
Arrow - wierzę w Was, nie zawiedźcie mnie Big Grin

EDIT: Wciąż nie ma oficjalnej daty premiery wydania od Arrow, wiadomo natomiast, że będzie inny transfer (chociaż nie ich własny, ale Universala - 4K DCP) w stosunku do tego wydania USA od Shout Factory. I bardzo dobrze Smile
Skąd to info o nowym transferze 4k ?? Wink
Z forum blu-ray.com

Cytat:The 4K DCP of the film has been given to us via Universal Pictures. We don't have any information on what the source of the transfer is. It does look great though - so we believe it must have come from so sort of negative source.

A wcześniej Fran Simeoni wygadał się na twitterze, że The Thing od Arrow będzie z mastera 4K.
Oby był w steelbooku.
Myślę że po takich wydaniach jak ostatnio >>
[Obrazek: PHENOMENA_EXP_BOXSET_VIS_V0a%20copy-500x500.jpg]
[Obrazek: BIRD-500x500.jpg]
[Obrazek: PHANTASM_GIFT_BOX_VIS_V1-500x500.jpg]
...stać ich na coś więcej niż tylko Steelbooka :>
(15-04-2017, 11:55)pred895 napisał(a): [ -> ].stać ich na coś więcej niż tylko Steelbooka :>

Co kto lubi. Ja na przykład nie przepadam za popierdółkami typu jakieś śmieciowe fotki , karteczki, pseudo artbooki z 16 stronami za które muszę sporo płacić jeśli chcę nabyć podobne wydanie. Przychodzi co do czego żadne wydanie nie pasuje koło siebie na półce. Steelbooki natomiast tak. Polecam zakup artbook`a do ulubionego filmu. Nie dość , że będą ładnie prezentować się na półce to jeszcze dużo oglądania i czytania. Sam kupuję regularnie do ulubionych serii czy to gry czy filmy.
Np Aliens - 31 cm wysokość
[Obrazek: oQi1cHd.jpg]
[Obrazek: smJbgkK.jpg]

Lub zapowiadany artbook The thing

[Obrazek: 2Wl74sA.jpg]

link
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23