Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Plakat filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy miałby ktoś pomysł, w jaki sposób zawiesić ten plakat, który ma wymiary 102x76cm?

[Obrazek: $_57.JPG]
Dużo zależy od tego jakie koszty chcesz ponieść i jak ma się prezentować pod względem estetycznym.

Antyrama czy innego rodzaju ramy o takich wymiar to będzie większy wydatek.

Można też wykorzystać specjalne wieszaki do plakatów, ale w tym przypadku plakat będzie szerszy 9 cm, więc w grę wchodzi estetyka.

W sprzedaży są też specjalne plastry do plakatów, ale nie wiem czy po ewentualnym odklejeniu w jakiś sposób nie niszczą plakatów.
W standardzie ciężko będzie znaleźć antyramę o takim wymiarze, najbliżej będzie chyba 70X100. Może wycieczka do Ikei ? Smile
W Ikei już od jakiegoś czasu nie sprzedają ram o rozmiarze 70x100, a zamiast tego 61x91. Na większość standardowych plakatów filmowych są one teraz za małe. :/ Szkoda, bo były one stosunkowo tanie i dobrze wykonane, a bardzo ciężko znaleźć jakąś alternatywę zachowującą podobny price/quality ratio.
Przecież można kupić większą antyramę niż jest sam plakat.. Chyba, że komuś przeszkadzać będzie obwódka na około ;p
Wydaje mi się, że dopasowana do rozmiaru antyrama będzie tu najlepszym pomysłem
najlepiej nakleic na sciane, nigdy sie nie pomaluje Wink bo szkoda plakatu Wink
Pytanko do was (chyba odpowiedni temat, aby je zadać),

Jestem w trakcie meblowania większego pokoju (nazwijmy go salonem). Chcę w nim ozdobić ściany tematycznie do moich zainteresowań, ale dziewczyna nie jest fanką plakatów kinowych (filmowe - okej, ale bez otagowania, patronów medialnych, itd. a ja nie chcę swoich reliktów z kin przycinać). Pomyśleliśmy, że super wyglądałby tryptyk, coś w tym rodzaju:

[Obrazek: VT1noXI.png]

Tutaj o wiele bardziej podobające mi się z Władcy Pierścieni:

[Obrazek: Pejsb12.png] [Obrazek: 23027da30c5ac8cfb2db790b332636cc.jpg] [Obrazek: 0bgqfrnfqdr41.jpg?auto=webp&s=3e...57e91a589d]

Z tym, że nie jestem fanem LOTRa. Znacie może / polecacie coś fajnego z Batmanem, Supermanem, DC, Ligą sprawiedliwości, Terminatorem, Bondem, ew. Star Warsami?

Jeśli nie, to już niech będą te z Gandalfem, ale tu pojawia się drugie pytanie. Gdzie takie kupić? Ew. mogę wziąć powyższe i sam wydrukować (w większej rozdzielczości nie mogę znaleźć, ale te chyba będą okej), tylko czy polecacie jakąś drukarnię (najlepiej w Łodzi), która drukuje pliki z pendrive'a / maila w takim rozmiarze i na takim papierze, jak sobie życzę?
Szukaj na aliepxress, u nich jest tego masa do wyboru do koloru. Warto poczytać komentarze, bardzo czesto ludzie wrzucaja zdjecia i widać jak to wygląda w rzeczywistości lub jest zapakowane. Oczywiscie Ali jest problematyczne na swój sposób (czas dostawy i ew uszkodzenia) ale tanie jak barszcz. Zależy kto jakie ma priorytety.
Ponizej Joker, ale jest tego tona, wpisuj movie poster batman etc i beda wyskakiwac lub po propozycjach ponizej aukcji.
https://tinyurl.com/yaw2c3ot

W Polsce tez cos powinienes dostac, trzeba googlowac.
Te powyżej nie wystarczą, żeby je wydrukować w dobrej jakości - musisz poszukać dwa razy większych (no chyba, że te obrazki faktycznie mają być dokładnie tej wielkości). Pewnie da się znaleźć przez google wszystko, co szukasz, tylko musisz wybrać w opcjach format większy niż 2mpx.

BTW, jak chcesz, to wrzuciłem tutaj grafiki znanych filmów bez napisów, w zjadliwej rozdzialce - może coś sobie wybierzesz: KLIK!
Stron: 1 2