Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Doktor Strange
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Doktor Strange
[Obrazek: Doktor_Strange_BD_3D.jpg&t=small...1486032502] [Obrazek: small_Doktor_Strange_BD3D_3D.jpg?lm=1486033180]
Dystrybucja w Polsce: Galapagos 15.03.2017
Polskie wydanie 2D - Poral.eu
Polskie wydanie 3D - Poral.eu

U nas dostępne będą takie wydania jak:
Galapagos - DVD
Galapagos - Blu-ray 2D
Galapagos - Blu-ray 2D+3D
Galapagos - Blu-ray 2D+3D Steelbook

Na Bluedvd pojawiły się już pierwsze przedsprzedaże.
Blu-ray 2D = 88,89zł
Blu-ray 2D+3D = 118,89zł
Blu-ray 2D+3D Steelbook = 128,89zł

Na Zavvi można zobaczyć jak będzie się prezentowało wydanie w steelbooku.
Zavvi - 6.03.2017
[Obrazek: 11355402-2804450968512937.jpg]

Cytat:Materiały dodatkowe:
2D Disc

   Play Movie With Intro
   Featurettes / A Strange Transformation
   Featurettes / Strange Company
   Featurettes / The Fabric of Reality
   Featurettes / Across Time and Space
   Featurettes / The Score-cerer Supreme
   Marvel Studios Phase 3 Exclusive Look
   Team Thor: Part 2

Deleted & Extended Scenes:

   1.) Strange Meets Daniel Drumm
   2.) Kaecilius Searches For Answers
   3.) The Kamar-Taj Courtyard
   4.) Making Contact
   5.) Lost In Kathmandu
   Gag Reel
Pozostałe kraje cywilizowane EU też go posiadają np na Amazon, Bestbuy Usa również posiada ten steel w wersji blu + dvd, oraz blu 3d i 2d
Premiera sklepowa trochę późno w porównaniu z większością zachodnich krajów, ale steelbook na lokalnym rynku mimo wszystko coś znaczy. Ciekawe, czy komentarz pana Derricksona zostanie opatrzony napisami tak jak podobny bonus przy Ant-Manie.
Nie pamiętam kiedy ostatnio wydanie 2D od Marvela miało lepszą okładkę od 3D+2D, a tutaj tak jest Smile
(02-02-2017, 18:09)wolfman napisał(a): [ -> ]Pozostałe kraje cywilizowane EU też go posiadają np na Amazon, Bestbuy Usa również posiada ten steel w wersji blu + dvd, oraz blu 3d i 2d

O zagranicznych steelbookach nic nie pisałem ponieważ takowy pojawia się u nas. Więc po co o nich wspominać?
Choćby temu , że zagraniczny ma dts hd ma. Znowu kastracja, nie dość , że są te sztuczne podziały na regiony gdzie i kto ma dostać jaką wersję językową i kto kogo będzie doił. To jeszcze wydają totalną ...ujnię.
Totalną? A jaki % odbiorców w ogóle odczuwa różnicę między tymi formatami dźwięku? Czym to się w praktyce różni?

(02-02-2017, 18:52)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Nie pamiętam kiedy ostatnio wydanie 2D od Marvela miało lepszą okładkę od 3D+2D, a tutaj tak jest Smile

GoTG? Winter Soldier? W przypadku Ant Mana (obie marne) i Ultrona (obie ok) sam nie wiem, która była lepsza. W sumie to chyba tylko Civil War ma ewidentnie lepszą w przypadku wydania 3D (na tyle lepszą, że je nawet kupiłem). Tutaj jak dla mnie bez różnicy.
Skoro płacę za coś to wymagam tego samego co mają pozostałe kraje.
Pytanie jest proste - słyszysz różnicę? Jesteś w stanie opisać na czym ona polega? Rózróżnilbyś dwie nieopisane próbki dźwięku z jednej i drugiej ścieżki?

Jeśli nie, twierdzenie, że wydanie to "totalnia c**jnia" to głupota.

No ale skoro dla ciebie taką istotną sprawą są jakieś tekturki przylepione do steelbooka, to pewnie i to, co tam na nich napisali stanowi o wartości wydania bez względu na to czy słyszysz różnicę, czy nie Tongue
Na podstawie tego filmu nie odpowiem, bo nie mam dwóch wersji. Na przykładzie SW jak najbardziej, bo mam obie. Jest różnica, gdyby jej nie było to by setki osób nie bojkotowało tego wydania.
Stron: 1 2 3 4