Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Pierwszego nie kojarzę, ale drugi to mi wygląda na Fire in the Sky


Tak, to jest to !! Smile Ogromne dzięki, jesteś wielka!
Cześć.
Szukam filmu sf z którego pamiętam jedną scenę.
Mężczyzna ok 40 lat, został porwany przez Obcych, leży na stole, mają być przeprowadzane na nim eksperymenty. Wyrywa się, więc Obcy nakładają na niego cieniutki materiał, jakby siatkę, która go unieruchamia. W stronę jego oka kierują przyrząd do badań.

Dzięki Smile
Fire in The Sky?
Bardzo możliwe, muszę to obejrzeć, ale coś kojarzę plakaty filmu Smile dzięki!
Witam, mam obecnie taki problem, że za cholerę nie mogę znaleść filmu do któregoś widziałem trailer - zaczyna się gdzieś w barze, koleś zostaje zaczepiony przez jakiś prześladowców, spławia ich, odwraca się - nagle BAM jeden wali go butelką w głowę, potem jest scena jak go kopią na ulicy - no ogółem zostaje mocno poturbowany, jest potem sparaliżowany jakoś. No i ten koleś przeżywa traumę i żeby sobie z tym radzić buduje taką makietę miasta i tam są lalki chyba trzech dziewczyn które on wyobraża sobie jako swoich opiekunów czy coś w tym stylu. No szukałem i szukałem ale za nic nie mogę sobie przypomnieć jak brzmiał tytuł, jak ktoś wie - dozgonne dzięki. Jeszcze jedno wiem na sto jeden procent, że to był nowy film gdzieś z lat 2015-2020 ale nie wiem dokładnie kiedy powstał bo znacznie łtwiej by mi było szukać.
Również szukam filmu - pamiętam tylko jedną scenę - grupa przyjaciół jedzie luksusową limuzyną lub kamperem i nagle samochód ma awarię w jakiejś nie ciekawej dzielnicy. Ktoś może kojarzy?
taa to jest to - dzięki wielkie
Kuba88,
sądzę że to będzie Sądna Noc (Judgment Night) z 1993 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=HyB3R6561FM
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26