Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
@roberciq, może Cube 2?
Witam,
szukam tytułu filmu azjatyckiego (chyba japoński). Jedyny moment, który kojarzę to świnia wyskakująca z trumny podczas ślubu. Ogólnie strasznie porytySmile Gatunek horror/komedia. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Witam, szukam filmu amerykańskiego chyba z 90tych lat albo 2000nych, stara para wynajmuje pokój młodym osobom, zabija je i robi eliksir życia czy coś w tym stylu żeby pozostać młodym.
@UP "Żar", .org. The Glow, 2002 rok.
Cześć Panie i Panowie, od dłuższego czasu chodzi mi po głowie film, który oglądałem kiedyś i nie potrafię przypomnieć sobie jego nazwy.
Dość dawno go oglądałem, jednak pamietam, ze cała historia kręciła się wokół pięknej dziewczyny o włosach blond i jej chłopaku (?) który miał wiezienie domowe. Po pewnym czasie sąsiad dziewczyny porywa dziewczynę chyba do piwnicy i przetrzymuje ją tam i o ile dobrze pamietam uwolnić próbuje ją ten chłopak. Pamietam tez, ze psychopata zabija przynajmniej jednego policjanta, który wtargnął do jego domu, po tym jak otrzymali sygnał, ze chłopak uciekł z domowego więzienia.

Jakbym cos jeszcze sobie przypomniał to dodam..Smile

Pozdro!
prawdopodobnie chodzi ci o Disturbia 2007
https://www.youtube.com/watch?v=gZWjvseFptg
Dziękuje gostek!!!
Poszukuję dość starego filmu lub serialu sf. Widziałem to jak dziecko.
Kończy się on tak że obcy wysyłają pociski lub swoje statki na ziemię w kierunku mórz i oceanów. Ludzie widząc ta sytuację nie podejmują żadnej decyzji. Kończy się to prawdopodobnym zniszczeniem Ziemi.
Z tego co pamiętam to ludzie pierwsi zaatakowali obcych.
DziękiSmile
Cześć, szukam pewnego filmu.
Nakręcony kilka lat temu. Akcja toczy się w Ameryce Południowej, mniej więcej XIX-XX wiek. Klimat westernu.
Główny bohater ukradł pieniądze z kopalni. Uciekając przez pustynię spotkał pewnego kowboja. Ten pomagał mu bronić się przed grupą Indian, którzy go ścigali żeby odzyskać pieniądze. Okazało się, że Indianie byli właścicielami kopalni i pieniądze faktycznie należały do nich.
Z góry dziękuję za pomoc Smile
Dzięki za przyjęcie mnie do społeczności Filmożerców, pozdrawiam wszystkich serdecznie. Od razu też mam pytanie o tytuł filmu. Film oglądałam jakiś czas temu niestety nie pamiętam tytułu ani grających tam aktorów. Film mniej więcej jest o tym jak pewien gość zleca zabójstwo samego siebie, gdyż jest śmiertelnie chory i wkrótce umrze. Oczywiście to nieprawda, a policjant, który miałby tego dokonać wplątuje się w niezłe tarapaty. Jeśli ktoś kojarzy o jaki film chodzi proszę o podpowiedź. Pozdrawiam wszystkich.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26