Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Trochę podobne do Memento.
Cześć ?
Szukam filmu, z którego niewiele pamiętam, ale chyba, to co najważniejsze zapamiętałam. Motywem przewodnim było opuszczanie swojego ciała i wędrowanie (chyba) duszy, w celu sprawdzenia co robią inni.
Pamiętam, że kobieta miała takie zdolności i obserwowała w ten sposób męża, który ją zdradzał. "Zaprzyjaźniła" się nawet ze swoja rywalką, która ją rozgryzła. Kochanka była czarnoskóra i miała dziecko. Nauczyła się także wychodzić ze swojego ciała, co skończyło się dla niej tragicznie, ponieważ na końcu doszło do zamiany ich ciał. Ciało żony z duszą kochanki umarło, a ciało kochanki z duszą żony pozostało w związku z wcześniej juz wspomnianym mężem. ? wiem, brzmi to trochę dziwnie, ale nie wiem jak inaczej to opisać.
Do tego był jeszcze wątek żony i jej przyjaciela z dzieciństwa, może nawet z jakiegoś sierocińca, bo coś mi świta, że ta żona przyczyniała się do śmierci swoich rodziców i odziedziczyła po nich spory majątek.
Przyjaciel odwiedził ją i jej męża. Zamienili się ciałami i on nie chciał wrócić do swojego ciała. I tak teraz myślę, że to jego dusza chyba weszła w ciało kochanki, z ktora już na końcu filmu był mąż.
Ciało przyjaciela "popełniło samobojstwo" z duszą żony, tak ki się teraz chyba coś kojarzy.
Nie mam pojęcia kim byli aktorzy, gdzie i kiedy oglądałam ten film, ale nie chce mi on wyjść z głowy.
Mam ndzieje, że w miarę zrozumiałe przekazałam, to co pamiętam.
Mierzwiak napisał(a):Coraz ciekawsze te przypadki amnezji, niedługo ludzie będą szukać filmów sprzed roku.

Sprzed trzech miesięcy Big Grin
Dzięki wielkie, zgadza się! ?

(16-05-2021, 15:52)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Mierzwiak napisał(a):Coraz ciekawsze te przypadki amnezji, niedługo ludzie będą szukać filmów sprzed roku.

Sprzed trzech miesięcy Big Grin

I tak sie zdarza, ale dziękuję za pomoc. Bo chyba po to, ten wątek został stworzony.
Miłego dnia.
Ten temat to kopalnia ludzi, którzy kończą na jednym, najdalej dwóch postach Big Grin
Poświęcają czas, żeby założyć konto, aby napisać post w tym jednym temacie, ale nie spojrzą już do innych wątków. Szkoda, że nie zatrzymują się na dłużej.
Zważywszy na to, że najwyraźniej oglądają filmy na zasadzie - "włączam coś losowo w TV/na Netflixie i nawet nie wiem co oglądam", może lepiej, że się nie zatrzymują.
Witam serdecznie,

Niestety za wiele informacji nie posiadam, ale szukam tytułu filmu, który był podzielony na trzy osobne części, w jednej z nich, na weselu dochodzi do nieporozumienia, po czym panna młoda zdradza przeszłego męża na dachu wieżowca z kelnerem. Film francuski albo amerykański.
@unibow Dzikie historie.
Dziękuję, temat do zamknięcia
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26