Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Szukam filmu, który widziałem raz na canal+. Był to rok ok.2000. Może trochę młodszy lub starszy. Nigdy już później na innym kanale tv nie spotkałem się z tym filmem.
Film był kręcony coś na styl dokumentu. Działo się to w stanach w jakiejś menelskiej wiosce. Ludzie mieszkali w barakach, przyczepach i zapuszczonych domach. Była to historia jakiegoś psycho-nastolatka, który lubi zabijać koty, ćpać i pić alkohol. Całe towarzystwo w tym filmie było jego pokroju. Wszyscy też byli brzydcy i dziwni z wyglądu. Pamiętam scenę w której jakiś facet bawił się sutkami stojąc w drzwiach swego domu gadając z tym chłopakiem. Cały film był jakiś popieprzony i w takim klimacie. Takie włuczenie się tego nastolatka bez celu. Tak to pamiętam.
Nie chodzi czasem o GUMMO [1997], polski tytuł SKRAWKI?

https://www.filmweb.pl/film/Skrawki-1997-32704
Bingo. Ale poryty ten film. Dzięki.
Witam, szukam pewnego filmu który oglądałem z 10+ lat temu, był to bodajże horror, jedyne sceny jakie pamiętam to jak gdzieś z poczatku filmu widać duży dom gdzieś na wsi, mieszka w nim jakaś kobieta[chyba blondynka] i w pewnym momencie facet[raczej grubo starszy] siedzi w ciężarówce[Takiej mniejszej dostawczej] i robi sobie dobrze głową jakiejś wcześniej zabitej kobiety[lol], później wyrzuca tę głowę z samochodu i reszta filmu jest chyba o tym że ta kobieta ucieka przed tym facetem, jest też scena jak chyba na stacji paliwowej ten facet zabija kasjera piłą/siekierą, kompletnie nie pamiętam reszty filmu, tylko te momenty utkwiły mi w głowie.
Haute Tension (2003)
Witam i pozdrawiam wszystkich.

Proszę o pomoc w odnalezieniu tytułu filmu.
Postaram się jak najkrócej streścić fabułę w punktach.

Małżeństwo arabskie. Z córka.
Żona odchodzi od męża w separację.
Mąż zostaje z nastoletnia córką i chorym ojcem.
Nie radzi sobie.
Zatrudnia do ojca opiekunkę.
Opiekunka nie przyznaje się, że jest w ciąży. Pracuje po kryjomu.
Ojciec chory na alzheimera wychodzi z domu.
Opiekunka goniąc go wpada pod samochód. W skutek tego poroniła.
Oskarża pracodawcę o utratę dziecka wskutek pobicia.
Boi się przyznać mężowi, że pracowała i poroniła ze swojej winy.
Mąż żąda satysfakcji najpierw poprzez sąd a następnie żąda rewanżu krwi.
Żona, pomimo separacji pomaga mężowi i doprowadza do przyznania się poszkodowanej.

Film zapewne produkcji arabskiej.

Jeśli ktoś kojarzy tytuł, proszę o przypomnienie.
tak jak wspomnieli Panowie wcześniej, nie ten wątek, ale zanim usuną do kosza, powiem, że chodzi o irańskie, nagrodzone nie tylko Oskarem, Rozstanie w reżyserii genialnego Asghara Farhadiego
Wielkie dzięki.
Miałem ten film kiedyś ale z oryginalnym tytułem. Za nic nie mogłem skojarzyć. Jak napisałeś, doskonały film i praca reżyserska na medal.
Pozdrawiam.
Cześć, szukam filmu który jest w klimatach american pie. Zbyt wiele z fabuły nie pamiętam ale była to komedia o studentach którzy chcieli dostać się do bractwa. Musieli wykonywać jakieś zadania, a może musieli przechodzić jakieś próby, już nie pamiętam. Na pewno zapamiętałem scenę w której chętni dołączenia do bractwa stali w kółku, w środku był tort i się masturbowali na niego, ostatni który doszedł musiał go zjeść Big Grin
Cześć,
Szukam filmu, który leciał kiedyś na Polsacie:
Młody chłopak ratuje jakiegoś uciekiniera, poszukiwanego przez policje na morzu. Chłopak początkowo mieszka z siostrą i jej mężem, ale siostra ucieka z tego domu. Już jako dorosły pracuje na kutrze i maluje- ktoś wykupuje jego dzieła i bohater wyprowadza się do miasta a tam odnajduje dziewczynę z sąsiedztwa, w której był zakochany.
Z góry dziękuje za pomoc Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26