Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Witam, poszukuje nazwy filmu o fabule:
chłopak pracujący chyba na budowie, mieszkający na łódce. Poznaje barmankę z, którą ma upojnej nocy ma córeczkę.
niestety matka, porzuca dziecko a on musi wychowywać ją sam.
wątek końcowy był chyba taki, że po roku lub dwóch latach matka chce odzyskać córkę ale tego już nie jestem pewien.
z góry dziękuje za pomoc.
Może chodzi o
Jutro będziemy szczęśliwi

https://www.filmweb.pl/film/Jutro+b%C4%99dziemy+szcz%C4%99%C5%9Bliwi-2016-757040


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nietety nie. Matka i ojciec byli biało skórzy.
A historia wychowywania dziecka zaczynała się od czasów niemowlęcych. A ojciec był biedny i chyba pracował na budowie.
No to jeszcze jedna próba.

Instrukcji nie załączono

https://www.filmweb.pl/film/Instrukcji+nie+za%C5%82%C4%85czono-2013-674480


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To dwa te same filmy w zasadzie ale jeden z Francji drugi z Meksyku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niestety nie.
Dzięki wielkie za starania i chęci w odnalezieniu filmu.
Dla zainteresowanych mogę wreszcie napisać co to za film, bo dziś za pierwszym razem udało mi się odnaleźć.

Nieślubny ojciec
Oryginalny tytuł: Unwed Father
Cześć.
Przejrzałem forum zobaczyłem co poleciało do kosza, więc mam nadzieję że pytam w dobrym wątku : )

Chcę znaleźć te filmy w wersji z Polskim lektorem. Nie jestem pewny czy takie wydano na blu-ray.

Piękna i Bestia film Disneya z Emma Watson. (Lektor).

Od razu przestrzegam przed tą wersją.
https://allegro.pl/oferta/piekna-i-bestia-disney-blu-ray-lektor-pl-11861823419
Niestety w innych sklepach czeski dystrybutor nadal podaję że to wersja z lektorem co jest nie prawdą.
Dziś porównałem z moim wydaniem DVD i jest to ten sam dubbing, (wysłałem do sklepu na zwrot). Zresztą piosenki są śpiewane przez aktorów po polsku więc nie ma wątpliwości.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (lektor).
Bo posiadam poprzednie części na blu ray z lektorem i nie chcę dubbingu. Cezary według mnie wypadł okropnie.

Iniemamocni (Dubbing)
Tu chciał bym nową blu-ray z dubbingiem, nigdzie nie można tego dostać a używane ktoś wystawia za 500 zł... co jest kpiną.

No i na koniec, szukam filmu który oglądałem ponad 20 lat temu tak mi się wydaje przynajmniej, Nie jestem w stanie przypomnieć sobie tytułu, ani jakiegokolwiek aktora, jednak pamiętam, że.

Film zaczyna się w chwili gdy auto widziane z góry, no może w rzucie izometrycznym, podjeżdża w wielką śnieżycę pod hotel lub motel. Młoda kobieta wychodzi z auta wbiega do hotelu, i okazuje się że ucieka od chłopaka, lub męża... W hotelu przyjmuję ją kobieta w filmie często ubrana na czarno. Daje jej pokój przynosi ciastka i mleko. Zna jednak partnera uciekinierki i powiadamia go, w międzyczasie daje kobiecie w ciastkach środki nasenne by ją zatrzymać na miejscu... Tyle pamiętam Jeśli ktokolwiek zna ten film, to pewnie będzie Thriller. Naprawdę chciał bym go obejrzeć.

Ach jeszcze ten... Poszukuję filmu Jungle Wolf z lektorem. Nie ważne jaka wersja bo tego filmu nie można nigdzie dostać. Część pierwsza. Druga była beznadziejna, Chyba najlepszy film Marchini'ego. Smile No i widziałem go na VHS jak miałem kilka lat może komuś się zawieruszyła Smile
https://www.filmweb.pl/film/Jungle+Wolf-1986-234613

To wszystko z góry dziękuję, za wszelką pomoc. Smile
Nie znajdziesz innych wersji na blu-ray. Iniemamocni poluje pół polski także lepiej kup sobie jakiegoś bota... do wyłapywania ofert Smile
Musisz posiłkować się nagraniami z tv, jeśli takowe się pojawił.

(08-11-2022, 12:00)Zuzia napisał(a): [ -> ]No i widziałem go na VHS j
Wychodzi na to że jeśli chcesz go zobaczyć musisz kupić vhs lub zdobyć ripvhs, on nawet na dvd nie wyszedł nigdzie.
Tak wiem dlatego nie liczę na nic lepszego poza VHS-rip 1 raz chciałem go kupić w zbiorach zlikwidowanej wypożyczalni VHS u pewnego Pana, jednak dostałem Książę Grzmotów (THUNDER Prince) Anime z polskim lektorem i oryginalne wydanie w pudełku jednak, odpisał mi że posiadał ten film lecz cytując sprzedawcę, " miałem, ale już poszedł"... Jeśli możecie mi pomóc z którymkolwiek filmem z listy i tak będzie super Smile Dziękuję za odpowiedzi.

Co do Inienamocni to ja po prostu chcę nową, mógł bym mieć używaną w necie też są w jakości HD jednak po prostu zależy mi by mieć oryginał, bo tak... Big Grin Bez wielkiego powodu po prostu lubię tą bajkę, Piotruś Fronczewski, i Dorota Segda jako Ela spisali się super, to jeden z nielicznych dubbingów który na prawdę nie ma dla mnie ani jednej wady. Smile Ogólnie nie nawidzę Polskiego dubbingu. Jest kilka super głosów jak Karolina Gorczyca w grze Tomb Raider. Czy inne disneya, ale np. Piraci z Karaibów czy Wyspa Nim, albo Nasza niania jest agentem z dubbingiem, sprawiają że krew mnie zalewa. Czy ostatni X-Men.

Wiadomo jednak kwestia gustu, jednak jeśli coś mi się podoba to chciał bym mieć obie wersje lub zwyczajnie ta moim zdaniem lepszą... W Piękna i Bestia filmie podoba mi się jak Sylwia Banasik śpiewa, bo po prostu umie:
https://www.youtube.com/watch?v=3ialPtQuMMg

Ale chciał bym porównać też wersję z lektorem, oraz oryginalną, no i wybrać. Zawsze mogę kupić OST-a z muzyką filmową jeśli piosenki będą genialnie wykonane.
Jednak lektor na pewno będzie dla mnie lepszy. Choć Dubbing nie wypadł najgorzej jednak, muszę zdobyć lektora, o ile takie wydanie w ogóle powstało na blu-ray lub DVD.
Ale reguły wydawania płyt DVD czy BluRay są ściśle określone, w żadnym wydaniu nie ma prawa się pojawić lektor, to Disney.
Inienamocni nie kupisz nawet używanej W normalnych pieniądzach, a co dopiero nową.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26