Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Cytat:Chcę znaleźć te filmy w wersji z Polskim lektorem. Nie jestem pewny czy takie wydano na blu-ray.

Piękna i Bestia film Disneya z Emma Watson. (Lektor).
(...)
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (lektor).

Nie ma czegoś takiego.
Od dziesięciu lat nic od Disneya (przynajmniej z tego typu filmów) nie wychodzi na płytach z lektorem.

Poza tym pytasz o wydania filmów - to NIE JEST dział/temat od tego rodzaju pytań.
Cześć dodałem też pytanie o film którego nie pamiętam, a co do Disneya to nie przeszkadza mi dobry dubbing w jego bajkach, chcę się tylko upewnić że nie ma lektora. Pierwsze 4 części Piratów z Karaibów mam z lektorem dlatego Zemstę Salazara również bym chciał. Jeśli nie będzie wyboru po prostu będę wyjątkowo oglądał z oryginalnym audio i napisami, mam wprawę w czytaniu, i nie przeszkadza mi to jak okropny dubbing… A trzeba przyznać, że nagrali Czarka kilka razy w tych cholernych dialogach, potem wybrali z kilku wersji fragmenty jakie im podobały się najbardziej, a na koniec skleili kawałki w jeden dialog co brzmi okropnie nienaturalnie. To nie jest niestety, „W labiryncie” gdzie aktorzy nawet nie miali skryptów i musieli każdy dialog zagrać od tak, dlatego sceny były długie, i bez cięć. Co jeszcze bardziej pokazywało jak genialni byli aktorzy… Chcę się jedynie upewnić że nie ma wydania z lektorem, jeśli już mam kupić oryginał na blu… Tak samo w kwestii Piękna i Bestia jeśli nie było wydania z lektorem kupie 2 raz z dubbingiem lecz wydanie na blu bo DVD mam… Miłem nadzieję że czeska wersja ma lektora jak podali i nadal podają na wielu stronach. I dziś rano ją odesłałem, bo niestety był to dubbing… Sad Bardzo chciałem zobaczyć to z lektorem. Co do Iniemamocnych, mam zwyczajnie nadzieję, na „dodruk” może ktoś wyda kolejną partię płyt ze względu na zapotrzebowanie na rynku. Ja pisałem e-maile do wielu sklepów gdzie reklamują się tym, że sprowadzają filmy na zamówienie, oraz dodałem email jeśli towar znowu się pojawi. Tutaj dzięki Wam zwyczajnie dowiem się co wyszło z lektorem.

Chyba, że znasz Przyjacielu, jakąś stronę na której są opisane takie wydania, przydała by się taka strona gdzie jest podane, że dany film wyszedł po polsku z lektorem lub dubbingiem lub w obu wersjach i napisami to rozwiało by wątpliwości. I nie zadawał bym tak zdawało by się, retorycznych pytań… Smile Mimo wszystko dziękuję. Więc Zamówię Piękną i Bestię raz jeszcze tym razem z Polską okładką… Skoro lektora nigdy nie wydano. : ) Może nawet pokuszę się o 4k. Choć nie wiem czy warto za około 200zł. Mam monitor 4k jednak jest to 27 cali więc spokojnie wystarcza mi HD. Tylko do Photoshopa zmieniam czasem rozdzielczość : )

Dziękuję za info.
(09-11-2022, 01:19)Zuzia napisał(a): [ -> ]na „dodruk”
Disney nie pozwoli na wznowienie, nie kiedy maja teraz swoją platformę stremingową.

(09-11-2022, 01:19)Zuzia napisał(a): [ -> ]Może nawet pokuszę się o 4k
Disney nie wydaje 4K w pl, także taka wersja nie istnieje.

https://filmozercy.com/filmoskop/editions?polish_versions%5B%5D=2&polish_versions%5B%5D=3&polish_versions%5B%5D=4&sortby=release_desc&release_date_from=&release_date_to=&search=Pi%C4%99kna%20i%20Bestia
https://poral.eu/beauty_and_the_beast_1991_blu-ray.php
https://poral.eu/beauty_and_the_beast_2017_blu-ray.php
Witajcie! Mam w pamięci jeden film, na który trafiłem bardzo dawno temu w telewizji. Było to jeszcze w latach 90 prawdopodobnie. Niestety niewiele pamiętam. Był to azjatycki (ale na pewno nie indyjski, bardziej Japonia, Chiny itp.) dramat obyczajowy, w którym bohaterowie (kobieta i jakiś mężczyzna z aparatem fotograficznym) podróżowali chyba do jakiego miasta w związku z jakimś ślubem (mogłem jednak coś pokręcić). Wydaje mi się, ale nie jestem pewien, że bohaterowie poznali się w drodze. Mogły też dołączyć inne postacie w trakcie podróży, ale głowy nie dam. Wszystko dzieje się w czasach w miarę współczesnych. Dokładnie jakich? Nie mam pojęcia. Wszystko wyglądało na lata osiemdziesiąte, bądź też dziewięćdziesiąte. Tak mi się wydaje. Wiem, mało wskazówek, ale było to dawno temu. Świta coś komuś? :-)
Oglądając dziś film https://www.filmweb.pl/film/Zasadzka-2021-10006879 (swoją drogą, komu podobał się "Helikopter w ogniu", to musi obejrzeć również ten film) przypomniał mi się jeszcze jeden, który kiedyś widziałem, ale nie mogę sobie przypomnieć co to było.

Pamiętam, że grupa żołnierzy wyruszyła gdzieś pojazdami i zatrzymali się w jakiejś dolinie. Z jakiegoś powodu zostali tam do zmroku i wtedy nastąpił zmasowany atak wroga ze wszystkich stron. Żołnierze musieli utrzymać pozycję, aby przetrwać, a co jakiś czas następowały kolejne fale ataków wroga. Oczywiście trup po stronie wroga ścielił się gęsto i nie mogli dobić będących w pułapce żołnierzy. Dokładnie nie pamiętam, ale raczej nie był to film amerykański.
moze chodzi o film POLA ŚMIERCI
Witam, wujek Google często pomaga mi odnaleźć kiedyś obejrzane, ale mniej znane filmy, podając szczegóły fabuły. Tak miałem w przypadku filmu "Silver Dream Racer". Jednak w tym przypadku będzie trudniej, ponieważ niewiele pamiętam, bo było to dawno. Wiem że film mi się podobał - co zapamiętałem: małżeństwo wprowadza się do małego miasteczka w USA, klasa średnia, bogata dzielnica. On jest astronautom lub tylko opracowuje najnowszy skafander dla astronautów (to ważne), ona gospodyni (chyba), nie pamiętam czy mają dzieci. Zostają wciągnięci w lokalną społeczność, szczególnie żona, ponieważ mąż ciągle pracuje, chyba właśnie nad tym skafandrem. Żona zmienia się pod ich wpływem, na gorsze. Najbardziej zapadła mi w pamięć scena gdy mąż przychodzi już pełen podejrzeń na bal kostiumowy właśnie w tym skafandrze kosmonauty - który ma wbudowany wyświetlacz z informacjami i danymi o otoczeniu, dla człowieka znajdującego się w mim. Gdy przechadza się wśród gości to czujniki podają mu na wyświetlaczu komunikat nieznana forma życia, to nie byli ludzie lecz jakieś demony lub coś podobnego. Chciałbym ponownie przypomnieć sobie ten film ale nie znam tytułu. Może ktoś kojarzy ten jak się domyślam horror?
Chyba o to ci chodzi
Invitation to Hell (Zaproszenie do piekła) 1984
https://www.imdb.com/title/tt0087480/
(29-06-2023, 09:57)gostek86 napisał(a): [ -> ]Chyba o to ci chodzi
Invitation to Hell (Zaproszenie do piekła) 1984

Tak to ten film, dziękuję.
Ja z kolei nadal szukam mojej nierozwiązanej zagadki od lat. Był to prawdopodobnie odcinek jakiegoś serialu albo film z gatunku niszowe kino akcji (coraz bardziej wykluczam serial, choć mogły to być "Oblicza Nowego Jorku" albo "Matlock". W brutalnym więzieniu znajdowało się dwóch więźniów, którzy mogli być kolegami lub braćmi. Jeden z nich zostaje wypuszczony na wolność przez strażnika, słysząc od niego: "Jesteś wolny, więc możesz iść spokojnie do domu". Więzień idzie bardzo spokojnym krokiem długim korytarzem i dostaje kulkę w plecy od strażnika. Potem klawisz zwraca się do głównego bohatera odcinka bądź filmu: "Ty się pomęczysz" (czytał to lektor w stylu Tomasza Knapika).

Na pewno leciało to na Polsacie w latach 1997-2001, tak przypuszczam. Widziałem to tylko dwukrotnie w życiu, w krótkim odstępie czasu, co wskazuje na serial lub powtórkę filmu. W tamtym czasie bardzo często nadawano powtórki seriali lub filmów.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26