Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Witajcie,
wiem, że tak mała ilość informacji dot. tego filmu (animowanego) może nie wystarczyć do określenia jego tytułu (pamiętam, że oglądałem go w przedszkolu ~2007 rok). Próbowałem go odnaleźć samemu, ale jak możecie się domyśleć - nieskutecznie. Mianowicie, był to film animowany (niestety pamiętam tylko koniec), w którym był pewien nastoletni chłopak i (chyba) jego kolega/przyjaciel. Pamiętam, że przemienił się w rybkę, a na koniec, na plaży pojawili się jego bliscy/ inni znajomi (mieli na sobie rolki).

Wiem, że to nie wiele, ale warto spróbować, i z góry dzięki wszystkim za pomoc!
"Ratunku, jestem rybką!" ?
Super, dzięki! To właśnie to!
Kłaniam się...szukam nie tyle filmu, co informacji o polskim tłumaczeniu. Chodzi o "Schizopolis" Soderbergha z 1996 roku. Nie mam już na czym go odtworzyć, nagrałem to cudo z tv w czasach VHS. Pamiętam, że duże wrażenie zrobiło na mnie tłumaczenie, niestety nie znam nazwiska jego autora. Pomóżcie, jeśli możecie.

Z góry dziekuję.... i jescze jedno- czy film ten w ogóle ukazał się u nas na DVD?
Jeśli napisałem ten wątek w złym dziale, to z góry za to przepraszam.

Poszukuję tytułu pełnego filmu, który oglądałem kilka lat temu chyba na TVP1 i chciałbym go sobie przypomnieć.

Był to film animowany, chyba polskiej produkcji lecz nie jestem co do tego pewny. Kreska była dosyć dziwna, trochę podobna do Włatcow móch.
Nie pamiętam zbyt dużo, ale w głowie zapadło mi kilka scen: najbardziej zapamiętałem gdy główny bohater poszedł do starszej wozniej, a ta nagle wybiła żarówkę podłączyła do niej wtyczkę i zaczęła grać na gitarze elektrycznej. Zapamiętałem też sceny z widoku z góry, gdzie bohater prezentowany jako koło jest popychany przez strzałkę do autobusu. Były też jakieś piosenka w tym jedna o miłości.

Był to film dosyć dziwny.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pamiętam tylko urywek, ale było tam, że ktoś badał śmierć dziewczynki chorej na coś, która spadła ze schodów. Podejrzewali opiekunke tej dziewczynki, że nie dała jej leków, ale ona sie zarzekała, że na pewno je dała. Na koniec okazało się, że opiekunka dała jej leki, ale ona ich nie wzieła bo nie chciała tak dalej żyć.

Z góry dziekuje za pomoc.
Szukam tytułu jednego niezłego filmu z Seagalem, coś tam że porwali dwie kobiety jedna była córką senatora bo coś od niego chcieli, potem Seagal tam jechał je uwolnić, gadał z jakimiś partyzantami czy z kimś co miał prywatną armię, jacyś chyba Japończycy z mafii się kręcili i cięli mieczami jakać baba i policjant na końcu filmu skorumpowany, na pewno pochodzi z lat po 2000 roku???
(25-09-2018, 20:17)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Szukam tytułu jednego niezłego filmu z Seagalem, coś tam że porwali dwie kobiety jedna była córką senatora bo coś od niego chcieli, potem Seagal tam jechał je uwolnić, gadał z jakimiś partyzantami czy z kimś co miał prywatną armię, jacyś chyba Japończycy z mafii się kręcili i cięli mieczami jakać baba i policjant na końcu filmu skorumpowany, na pewno pochodzi z lat po 2000 roku???

Może w STRONĘ SŁOŃCA z 2005
https://www.filmweb.pl/film/W+stronę+słońca-2005-140331
Nie ten, tam nie tyle o Japonii było czy yakuzie, ale miecze japońskie, pewnie co drugi film Seagala Smile to się działo chyba na jakieś wyspie..bo płynął do tych , partyzantów? łódką
- oglądałęm tylko fragment stąd kłopot z opisem były tez sceny kręcone w jakimś hangarze gdzie były poustawiane takie bloki ściany ze słomy i tam seagal został zaatakowany...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26