Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Verraxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Przy okazji dodaję też stan mojej kolekcji BD po około 2,5 roku od jej rozpoczęcia, bo w sumie nigdy w tym temacie żadnych tego typu fotek nie dawałem:

[Obrazek: iIIMA6ol.jpg]

[Obrazek: UiaYUMIl.jpg]

[Obrazek: tD0S8qdl.jpg]

[Obrazek: XkKe4Zvl.jpg]

[Obrazek: VDJ6k5ll.jpg]

[Obrazek: tkanPqbl.jpg]
heh, następny ze "schowanymi" Watchmenami Tongue
E tam, nie aż tak bardzo schowanymi. Big Grin No ale nawet jakbym znalazł dobre miejsce na jakieś ciekawsze prezentowanie tego wydania, to całe pudło zrobione jest w taki sposób że cały czas się lekko otwiera. Szkoda że nie ma tam jakiegoś np. magnetycznego zaczepu.
Same problemy z takimi pudłami. Nigdy czegoś takiego nie kupię.

Gdzie jest LOTR?
LoTR na razie w tej postaci:

[Obrazek: pFwoGrom.jpg]

Cały czas zbieram się do kupna rozszerzonej trylogii na Blu, ale za każdym razem albo omija mnie okazja, albo nie mam w danym momencie kasy. Tongue Na początku miałem plany kupienia sobie całej trylogii w jednym pudle, ale koniec końców chyba sięgnę po zwykłe dwupłytówki w amarayach - dodatki przecież wciąż są tylko na DVD, a te już posiadam i nie zamierzam się ich pozbywać. W tym roku powinny już wpaść do kolekcji, tylko czekam na trochę lepszą cenę niż aktualne ~60 zł za część.
Dwie Wieże widzę w tej solidniejszej wersji.

Tez zostawiłem sobie DVD i dokupiłem do tego dwupłóytówki na BD. Zbiorcze wydanie BD ma co prawda po jednej płycie DVD z dodatkami do każdego filmu więcej ale w wydaniu 4DVD było ich tyle, że więcej mi już nie potrzeba.
Nawet nie wiedziałem że jest tam o 3 płyty więcej, nigdy jakoś nie zwróciłem uwagi na to ile ich tam dokładnie siedzi. Ale podejście do tego mam raczej takie samo jak ty - w wydaniu DVD jest już wystarczająco materiałów dodatkowych i spokojnie obejdę się bez kolejnych. No, chyba że akurat trafię na jakąś świetną promkę na to całe pudło... Tongue

No i te "twardsze" Dwie Wieże z EK to o wiele fajniejsze wizualnie (i solidniejsze) wydanie. Udało mi się je + dokument o Gollumie wyhaczyć dawno temu na Allegro za jakieś śmieszne pieniądze (ok. 40 zł?), bo ponoć sprzedawcy zależało tylko na dołączonej do kolekcjonerki figurce i płyt nawet nie odtwarzał. Szkoda tylko że podstawowe sklepowe wydania nie zostały w ten sam sposób wydane.
A co ten trzeci sezon Gry o Tron taki samotny ? Wink
Rozmyśliłeś się i będziesz polował na wydanie zbiorcze gdy już wyjdzie całość ?
Dokładnie. Kupiłem trzeci sezon jakieś kilka miechów po jego premierze za mniej niż stówkę, i myślałem że będzie to fajny start do zebrania całej serii. No ale tu zaczęły pojawiać się jakieś reedycje i ryzyko dostania non-digipacka poprzednich sezonów z US, HBO cały czas mieszało w tym jak wydają kolejne, w drogę wchodziły inne zakupy... no i aktualnie mamy 2017 rok, a mi (i mojemu portfelowi) się nie chce nadrabiać. Big Grin GoT bardzo lubię, i na pewno chcę mieć całość w kolekcji, więc jak tylko pojawi się w końcu na horyzoncie jakiś zgrabny Complete Series to go biorę.
Na Harry Pottera niby gotowy byłeś wywalić 250 złoty francuza, a Lotr wciąż na dvd? Były promocje wydania książkowego po 250.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15