Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Verraxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Ja swego czasu robiłem z obwoluty A4. Jedna taka wkładka wychodziła coś 40-50gr. Na początku używałem taśmy dwustronnej z reala ale coś słabo kleiła. Później kupiłem na ebayu i trzyma do tej pory. Smile Na starym forum powinna gdzieś być jeszcze wymiarówka jak zrobić takie cudo. Smile
Tę sztywna przeźroczystą folie można kupić w dowolnym papierniczym, czy sklepie dla plastyków ?? W kolekcji mam około 50 steelów , więc trochę roboty będzie ,ale mam mnóstwo czasu. Dajcie mi namiary tylko na materiały i wzór ( nie chce mi się przekopywać przez stare forum :p ), potem już jakoś pójdzie Wink
Jeśli chodzi o samą sztywną przezroczystą folię - nie mam pojęcia, tutaj musiałbyś poszukać sobie sam. Jeśli chodzi Ci o to z czego robię swoje protektory ja i o czym wspomniał Meaner, czyli najprostsze obwoluty A4, to tutaj masz przykładowy link (nie chodzi o obwoluty konkretnie tej firmy, po prostu ważne żeby były odpowiednio sztywne i raczej grubsze) - klik. Koszt 50 groszy za sztukę, dostaniesz je raczej w każdym lokalnym papierniczym. Wzór/wymiarówkę podeślę później, chyba że ubiegnie mnie w tym Meaner/odnajdziesz jego dzieło na starym forum. Tongue
Możecie wydzielić osobny wątek z tymi obwolutami-samoróbkami? Pomysł jest godny wypróbowania.
Szablon według którego robiłem nakładki w 2013 roku dodałem tutaj --> "Folijki na filmy..."

Verrax dodaj też swoją metodę. Może jeszcze prostszy sposób wymyśliłeś. Smile
Czerwcowo-lipcowy up:

[Obrazek: Jg3z6V9m.jpg] [Obrazek: YlHzFf5m.jpg]

Faceci w Czerni 3 - 20 zł, Piraci z Karaibów: Na Nieznanych Wodach  - 10 zł  -> Empik

[Obrazek: 9ubRkRrm.jpg] [Obrazek: AFVjeatm.jpg]

Merida Waleczna - 20 zł  -> Media Markt oraz Infiltracja - 30 zł -> Merlin


[Obrazek: yRRFR0rm.jpg] [Obrazek: ZAfLGASm.jpg] [Obrazek: duWnqZzm.jpg]

Przylądek Strachu - 30 zł, Hellboy II - Złota Armia - 30 zł, Incredible Hulk - 30 zł  -> Saturn

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Ten Hulk to normalne Universalowe wydanie, to co widać na zdjęciu to custom cover który sam tam umieściłem. Nie dość że okładka z tej serii Universala jest po prostu brzydka jak noc z każdej strony, to jeszcze za cholerę nie pasuje do reszty polskich wydań filmów z MCU - dlatego też pozwoliłem to sobie naprawić. Tongue
Przyszedł czas na kolejną aktualizację:

[Obrazek: gp9Z1hEm.jpg] [Obrazek: vixKBsdm.jpg] [Obrazek: 5BOv5Tim.jpg]

Potwory i Spółka - 20 zł, Księga Dżungli - 15 zł, Grand Budapest Hotel - 50 zł -> Saturn


[Obrazek: E4tTFw5m.jpg] [Obrazek: iNYX44km.jpg]

Social Network - 30 zł, Snajper - 80 zł -> Media Markt


[Obrazek: 9R3bAqlm.jpg]

Monty Python - Sens Życia (Steelbook) - 8 £  -> Zavvi


[Obrazek: qbZgb9Hm.jpg] [Obrazek: hlGMUiOm.jpg]

Przygody Tintina - 20 zł, Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka  - 20 zł  -> Empik
Niezłe okazje wychaczasz.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15