Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Verraxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zodiac - marzę o polskim wydaniu na blu:-). Uwielbiam Davida Finchera i każdy jego film.
Listopad:

[Obrazek: MWNBUrQl.jpg]

Batman - £5, Gremliny -  £5, Entertaiment Store UK. Kolejny zakup w tym sklepie, kolejne ponad 20 dni czekania, znów przyszło w stanie idealnym. Oba filmy są z serii "Diamond Luxe Edition", tak jak poprzednio Zielona Mila - ten rodzaj opakowania jest naprawdę genialny wizualnie, i chyba sprawię sobie jeszcze Forresta Gumpa w takim samym wydaniu. Big Grin Prócz tego Batman posiada tutaj polską wersję językową (napisy + lektor).

[Obrazek: i7oABIKl.jpg]

[Obrazek: lLlvVLxl.jpg]

[Obrazek: L284lwxl.jpg]

[Obrazek: YuxJHJHl.jpg]



[Obrazek: mwue6tFl.jpg]

Herkules - 9 zł, Media Markt oraz Piotruś Pan - 7 zł i Zaplątani - 11 zł, Empik. Trzy kolejne, całkiem fajne animacje Disneya do kolekcji: Herkulesa udało mi się wyłapać z internetowego outletu MM, a Piotrusia Pana i Zaplątanych z czeluści Empikowych półek. Nie wiedzieć czemu naklejki z rabatami są już w większości pościągane, filmy przełożone z półek promocyjnych na normalne, i teoretycznie nikt z obsługi nic nie wie - ale promocja która rozpoczęła się na początku wakacji w systemie wciąż obowiązuje (i chyba będzie obowiązywać do wyczerpania się zapasów tego co walnęli na promo), tylko że trzeba każdy tytuł sprawdzać sobie przy kasie.




[Obrazek: PjTg0nNl.jpg]

Creed - £9, The Road - £6, Zavvi. Steelbook Creed podczas Lightning Deals kosztował mniej niż najtańsza oferta na amaray w Polsce, więc długo nie trzeba było się zastanawiać. The Road miałem już na oku od dawna, ale za każdym razem wyczerpywały się zapasy zanim zdążyłem złożyć zamówienie - tym razem ten "Ultra Limited Print Run" jednak jakimś cudem wrócił na stany magazynowe.

[Obrazek: jcd0hKil.jpg]

[Obrazek: GHsrz6nl.jpg]

[Obrazek: NEoTZmOl.jpg]

[Obrazek: fcie9lLl.jpg]



[Obrazek: gzJMdILl.jpg]

Wyspa Tajemnic - 20 zł, Empik oraz Obecność 2 - wygrana w konkursie! Kupno drugiej części Obecności miałem w planach, tylko że tych trochę odległych, związanych z jakimiś wyprzedażami - konkurs trochę przyspieszył dodanie tego tytułu do kolekcji. Tongue A Wyspa Tajemnic, podobnie jak wyżej pokazane animacje Disneya, to już chyba ostatnia znajdźka na promocji w krakowskich Empikach.
Gremliny i Batman mają ten magnetyczny digipack? Świetnie wyglądają.
(19-11-2016, 11:46)Verrax napisał(a): [ -> ]Prócz tego Batman posiada tutaj polską wersję językową (napisy + lektor).

To dziwne bo poprzednia edycja (1BD) nie miała pl napisów. Możesz jeszcze raz to potwierdzić na 100% (najlepszy byłby krótki filmik jak puszczasz płytę z tego wydania i widać, że wybierasz pl wersję)? A co z drugą płytą z dodatkami? Obstawiam, że jednak nie.
@meaner Yup, magnetyczny digipack. Świetnie wyglądają, świetnie trzymają się w dłoni - ogółem bardzo fajna seria wydawnicza Warnera. Szkoda że "Grawitacja" była chyba ostatnim tytułem który się w niej ukazał, i nie zanosi się na kolejne. :/

@Mister Tadeo Potwierdzone na 100%, nawet przed chwilą wsadziłem płytę do odtwarzacza żeby się upewnić że nie miałem omamów - zarówno lektor i napisy wciąż tam są. Big Grin W sumie też się zdziwiłem, bo nic o polskiej wersji nie jest napisane nawet na j-cardzie. Tongue I dokładnie, druga płyta z dodatkami już nie posiada polskich napisów. Jak chcesz mogę Ci taki filmik/fotki zrobić, dodam to później w tym temacie.
Spoko zakupki Smile żałuję że nie wziąłem tego Creeda po tej świetnej cenie Sad No cóż może do Świąt jeszcze stanieje Smile
(19-11-2016, 12:04)Verrax napisał(a): [ -> ]I dokładnie, druga płyta z dodatkami już nie posiada polskich napisów. Jak chcesz mogę Ci taki filmik/fotki zrobić, dodam to później w tym temacie.

Jeśli będziesz mieć chwilę czasu - to byłbym wdzięczny za wrzucenie filmiku lub zdjęć. A i przyda się także innym użytkownikom.
Na 2 płycie z dodatkami jest tylko 25 min. dokument. Coś ciekawego i wartego uwagi?
Ja właśnie czekam na tego steela The Road [SMILING FACE WITH SMILING EYES] jak obraz, bo recenzje ma słabe?
@Mister Tadeo

[Obrazek: XEDmyXTl.jpg] [Obrazek: mf8kSIMl.jpg]

Mam nadzieję że takie dwie fotki wystarczą. Tongue Dokumentu jeszcze nie oglądałem, więc nie mogę się wypowiedzieć - ale chyba ciekawsze są te w większości archiwalne dodatki obecne na pierwszej płycie (w jakości SD). Dodaję jeszcze skan j-carda (na którym nie ma nic wspomniane o polskiej wersji, i ogólnie opisane ścieżki dźwiękowe/napisy różnią się od tego co w rzeczywistości jest na płycie z filmem):

[Obrazek: YN0QyEnm.jpg]

@Sokal Niestety The Road jeszcze nie oglądałem, więc nie pomogę. :/
(19-11-2016, 18:55)Sokal napisał(a): [ -> ]The Road jak obraz, bo recenzje ma słabe?

Ten film jest tak szarobury , więc średnio tam cokolwiek przeszkadza w jakości obrazu, no poza płaczliwym synalkiem, którego sam bym w tym filmie zastrzelił Smile.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15