Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja Verraxa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hej! Filmy na Blu-Ray zacząłem kolekcjonować w czerwcu tego roku - była to zwyczajna przesiadka z dotychczasowej kolekcji na DVD (była ona niezbyt wielka i niezbyt zachwycająca - głownie amaraye, kilka bogatszych digipacków, kilka snapperów - łącznie około 120 filmów). Od teraz w miarę systematycznie kupuję filmy (kilka tytułów na miesiąc) - zarówno z polskiej dystrybucji, jak i zza granicy. Staram się także robić upgrade filmów które posiadam już na DVD. Aby nie przedłużać - na dziś dzień, moja kolekcja BD wygląda następująco:

[Obrazek: 3fs2jX9s.jpg] [Obrazek: wEBdieUs.jpg] [Obrazek: 1OKgSw9s.jpg] [Obrazek: x92ESuxs.jpg] [Obrazek: GQLn74Os.jpg] [Obrazek: puCfUnjs.jpg] [Obrazek: 3WIcHh8s.jpg] [Obrazek: 40TvBMss.jpg] [Obrazek: vRWthM9s.jpg] [Obrazek: rH9fPszs.jpg] [Obrazek: 2cUJJmLs.jpg] [Obrazek: FtKr8Cgs.jpg] [Obrazek: PIFvW6Cs.jpg] [Obrazek: 2F3pMzPs.jpg] [Obrazek: 65Uhh48s.jpg] [Obrazek: np4cTaUs.jpg] [Obrazek: FirrAB9s.jpg] [Obrazek: 3bQIPTps.jpg] [Obrazek: akhTGzjs.jpg] [Obrazek: kDoaf6cs.jpg] [Obrazek: bFqfhhcs.jpg] [Obrazek: OHniOSxs.jpg] [Obrazek: ykqZ6Zxs.jpg]

EDIT: Stan kolekcji na styczeń 2017:

[Obrazek: iIIMA6om.jpg]

[Obrazek: UiaYUMIm.jpg]

[Obrazek: tD0S8qdm.jpg]

[Obrazek: XkKe4Zvm.jpg]

[Obrazek: VDJ6k5lm.jpg]

[Obrazek: tkanPqbm.jpg]
fajny zestaw. i Noe!
No i już. Każdy kiedyś zaczynał. A tempo, wbrew pozorom, naprawdę przyzwoite.
Ostatnio do kolekcji dołączyły:

[Obrazek: gARO3bfm.jpg] [Obrazek: lNoHszTm.jpg] [Obrazek: 2JMoHfgm.jpg] [Obrazek: 2Dig5TYm.jpg] [Obrazek: qFPyTGSm.jpg] [Obrazek: 7wAMLt9m.jpg] [Obrazek: VwFPXXem.jpg] [Obrazek: CZXPDGfm.jpg] [Obrazek: x84J5gLm.jpg]

Najnowszy, dosyć mały update:

[Obrazek: KqtDFKHm.jpg] [Obrazek: egKmQ9Rm.jpg] [Obrazek: Muxhk1Im.jpg] [Obrazek: RDevtqPm.jpg] [Obrazek: khgAXgEm.jpg]
Jak Tinker? U mnie z drobnym uszkodzeniem jednak.
Tinker przyszedł praktycznie w idealnym stanie, aż byłem zdziwiony - jedynie minimalnie zagięty prawy górny róg. Już kolejny raz ominęła mnie klątwa przesyłek z Zavvi. Big Grin
I kolejna aktualka:

[Obrazek: J3wR3UCm.jpg] [Obrazek: epTY2dum.jpg] [Obrazek: 51Y7T1zm.jpg] [Obrazek: qNjLOp0m.jpg] [Obrazek: P0wf1Rvm.jpg] [Obrazek: Pg5bGpKm.jpg]
szybkie tempo zakupowe Smile jak byś dodawał ceny byłoby fajnie.
Ja chyba mam jeszcze szybsze tempo zakupowe ;P
Kolejny update:

[Obrazek: 9YsdrNjm.jpg] [Obrazek: NilMmBwm.jpg] [Obrazek: 8qB2xwEm.jpg] [Obrazek: 9XIY4JPm.jpg] [Obrazek: Ok9b5uJm.jpg]

Małpy, Strażnicy, Mutanci i Powrót do Przyszłości z MediaMarktu, a Alien z Zavvi.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15