Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Snowden - 2016 reż. Oliver Stone
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeszcze w marcu premierę ma mieć polskie wydanie na DVD ostatniego filmu Olivera Stona "Snowden".
Według informacji sklepowych dystrybutorem jest Best Film ale gdy próbowałem od nich uzyskać informacje dotyczące specyfikacji wydania oraz planów wydania tego tytułu na BD dostałem odpowiedź
Best Film napisał(a):Proszę zgłosić się do firmy M2Films - to jest dystrybutor tego filmu. My tylko zajmujemy się sprzedażą.
EDIT: Właśnie dostałem odpowiedź od M2Films więc skorygowałem poniższe dane odnośnie wydania na DVD. BD na chwilę obecną nie jest planowane.

[Obrazek: thumb-300x300-27677-snowden-b-iext48269338.jpg]

data premiery: 23 marca 2017. Wcześniej ukaże się z tygodnikiem Wprost - 20 marca.
obraz: 16:9 | 2.39:1
dźwięk: polski (lektor) Dolby Digital 5.1, angielski Dolby Digital 5.1
napisy: polskie
dodatki: z polskimi napisami
- Olivier Stone „Wyłącz telefon” (52”)
- Twórcy o filmie (3’44”)
opakowanie:: DVD z książeczką.


Ceny w sklepach objętych filmoskopem: od 26,11 PLN do 30,07 PLN uwaga: obecne ceny Empik i Gandalf przypuszczalnie obowiązują tylko do dnia premiery, później można się spodziewać ceny zbliżonej do 30 PLN.

Ci którzy nie potrzebują do szczęścia polskiej wersji językowej, mogą przebierać w wydaniach na blu-ray. Żadna z nich nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle pozostałych. Część z nich możecie przejrzeć >TU<
(15-03-2017, 13:17)Kirek napisał(a): [ -> ]BD na chwilę obecną nie jest planowane.
Średniowiecze. Szkoda , że na tego typu filmy posiadają licencje dupiaci wydawcy, którzy prawdopodobnie by nie istnieli (i dobrze) gdyby nie dvd. Oliver znowu dotyka kontrowersyjnego tematu i bardzo dobrze.

Tutaj wydanie zagraniczne na blu. Link
Dla mnie jest to żenujące, kolejny dobry film bez wydania BD w Polsce :/. Nie wspomne już co się robi z dobrym Polskim kinem, które nie dostaje wydań BD m.in. "Jestem mordercą", za to głupie polskie komedyjki w tytule "Kocham, kochaj itd" mają wydania BD :/
(16-03-2017, 21:20)akkersson napisał(a): [ -> ]Dla mnie jest to żenujące, kolejny dobry film bez wydania BD w Polsce :/. Nie wspomne już co się robi z dobrym Polskim kinem, które nie dostaje wydań BD m.in. "Jestem mordercą", za to głupie polskie komedyjki w tytule "Kocham, kochaj itd" mają wydania BD :/

No dokładnie. Brak Blu-ray dla "Jestem mordercą" szczególnie boli, ale także mogliby wydać np. "Prostą historię o morderstwie". No, ale u nas jest jak jest :/
W filmoskopie uzupełnione informacje o:
- lektora (Marek Ciunel)
- informacje o zawartości książeczki
- zdjęcia wydania

Opakowanie (DVD z książeczką) zgodnie z przewidywaniami okazało się digibookiem, w dodatkach znajduje się również zwiastun filmu.