Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Indiana Jones - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(13-04-2021, 09:56)Jedi-Matser napisał(a): [ -> ]Swoją drogą na Amazonie UK Indiana jest już tymczasowo niedostępny i nie wiem czy czekać

Jak zmienisz IP na brytyjski to Indiana magicznie stanie się dostępny, ale i tak nie pozwolą Ci na wysyłkę pod adres PL. Spora część pre-orderów tak ma po brexicie.
Zwiastuny:


















Może komuś będzie się chciało porównać do BD pod względem różnic w kolorkach - mi się nie chce Tongue
Dla mnie to nie ma sensu, bo i tak kupię. Będzie lepiej aniżeli bd. Tego nie mogą zwalić. Prawda?
Mnie zastanawia czy będzie gdzieś pl wersja

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
(11-05-2021, 20:15)misfit napisał(a): [ -> ]Może komuś będzie się chciało porównać do BD pod względem różnic w kolorkach - mi się nie chce Tongue
Rzuciłem tylko okiem na Czwórkę, wygląda tak samo fatalnie jak zwykle, kolorystyka / kontrast w zasadzie identyczne jak wcześniej. Wiem że to SDR i rec.709, ale nie sądzę by ten, i pozostałe pewnie też, trailery oparte były na remasterach.
Sprawdziłem Raidersów na kilku kadrach i wygląda to na coś innego - obraz w tym trailerze przede wszystkim jest wyraźnie ciemniejszy, ale jednocześnie ukazuje więcej detali w jasnych partiach obrazu względem BD. Kolorki też są nieco inne, ale bez większych różnic.
Screenów nie wrzucam bo typowo kompresja z tych youtubeowych 1080p jest poniżej wszelkim wyobrażeniom - za niecały miesiąc pojawią się prawilne porównania Smile
W Raiders zobaczcie 39 sek jak Indy jak zakłada kapelusz na filmiku i kolor nieba z zachodzącym słońcem vs zrzut z dvd:

[Obrazek: EFQqBHi.png]

Nic nie mówię, dla ciekawości wrzucam Wink
Tak w ogóle to na deepdiscount Indiana Jones na UHD jest za $66,51 z wysyłką do PL (z kodem -10%). Przy obecnym kursie jest to ~250 zł.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17