Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Indiana Jones - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Co się odwaliło z końcówką skały po prawej?
Wygląda jak słaba fotoszopka, w której widać, że się fragmenty obrazu powieliły.
Postacie też są zniekształcone na porównaniu bezpośrednim. Pewnie pojechane jakimś filtrem/ algorytmem, który wycina drugi plan i rozciąga matte painting, żeby lepiej wtopić granice. Piszą o tym w reckach, że efekty są bardziej organicznie wtopione w obraz. A wygląda na to, że przez taką lekką ściemę. Pewnie w ruchu nie do zauważenia.
(05-06-2021, 00:13)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Próbka korekcji ujęcia z matte paintingiem:

https://caps-a-holic.com/c.php?go=1&a=0&d1=15954&d2=15953&s1=169283&s2=169259&i=8&l=0
Różne rzeczy już widziałem, ale tyle się dzieje na tym obrazku, że... WOW  Big Grin

Mam nadzieję, że to tylko ta jedna scena Smile
(05-06-2021, 04:30)truvneeck napisał(a): [ -> ]Postacie też są zniekształcone na porównaniu bezpośrednim.
Jedyne zniekształcenie jakie widzę to na poprzedniej wersji, w nowej poprawiono proporcje postaci Smile
Czy wydania steelbook w 4K beda miały angielskie okładki we wszystkich krajach europejskich? A jezeli tak to gdzie cena wypada najtaniej? Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Dostałem na maila informację o wysyłce Indiany z FNAC. Wie ktoś czym to może przyjść po naszej stronie PL?.
@Jedi-Matser
Z Francji wysyłka realizowana zapewne przez chronopost. Po naszej stronie przejmie to DPD. Sprawdź koniecznie, czy nikt nie próbował otworzyć paczki. Ja w ostatnich 3 przesyłkach z fnac miałem wyraźne ślady prób otwarcia. Dawniej, to fnac wysyłał DHL express i przesyłka potrafiłą być na drugi dzień w Polsce. Może CI się pofarci i też będziesz miał wysyłkę DHL-em...
Nie wiem czy wysłali mi numer do śledzenia mam tylko numer zamówienia i numer opakowania, może ten numer opakowania to numer do śledzenia.
Domyślam się że nowe remastery znajdują się tylko na płytach UHD ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17