Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Indiana Jones - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
(05-06-2021, 11:53)Glaeken napisał(a): [ -> ]Czy wydania steelbook w 4K beda miały angielskie okładki we wszystkich krajach europejskich? A jezeli tak to gdzie cena wypada najtaniej? Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Podbijam moje pytanie powyżej. Dzięki.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Zadajesz pytanie w dużym okresie przedpremierowym jakby znano na nie odpowiedź. Przypomnę ponownie o unboxingach na yt, dodaj sobie znanego yt z każdego kraju w Eu i będziesz na bieżąco.
Ale jeśli Francja i Niemcy, dwie potęgi gospodarcze UE mają angielskie tytuły na miniaturkach to możesz założyć, że wszędzie będzie tak samo.
Najtaniej pewnie będzie w NL, ale mogę się mylić.
Jeśli brytyjskie za 130 funta nie zawierają bd remasterów, to nie wiem skąd cena nawet do 40% wyższa.
Dwie strony wcześniej Dziel wklejał unboxing francuskich steelów.
I to jest zdaje się najtańsza opcja na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o EU.

Królestwo Kryształowej Czaszki (wcześniej DI 2K) również doczekało się nowego skanu w 4K. Plusik dla Paramount za to. Czyli jak się chce to wszystko można Wink

https://screenshotcomparison.com/comparison/14725

https://forum.blu-ray.com/showpost.php?p=18977114&postcount=3886
na UHD bez żółci Smile to cieszy
(06-06-2021, 10:38)misfit napisał(a): [ -> ]I to jest zdaje się najtańsza opcja na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o EU.
kosztują poniżej 90 euro?
(06-06-2021, 10:38)misfit napisał(a): [ -> ]Dwie strony wcześniej Dziel wklejał unboxing francuskich steelów.
Co to za unboxing jeżeli gość przez cały filmik nie pokazał jak wygląda tył zbiorczego opakowania Big Grin

Ale i tak dzięki. dobre i to.

p.s.: Indiana Jones and the raiders of the lost ark? Nie znam Wink

(06-06-2021, 10:38)misfit napisał(a): [ -> ]I to jest zdaje się najtańsza opcja na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o EU.
Najgoręszty tytuł miesiąca... zaraz sprawdzę na filmoskopie.... uhm... a nieważne Big Grin

(06-06-2021, 10:23)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jeśli brytyjskie za 130 funta nie zawierają bd remasterów, to nie wiem skąd cena nawet do 40% wyższa.
Ni umisz panie liczyć Big Grin nic tylko brać z zaavi póki nie wykupili ! Big Grin Big Grin Big Grin
(06-06-2021, 14:42)Glaeken napisał(a): [ -> ]Indiana Jones and the raiders of the lost ark? Nie znam Wink
Sam się zdziwiłem, ale ten tytuł funkcjonuje na okładkach od czasu DVD Smile
Tutaj macie bardziej szczegółowy unboxing francuskiego wydania. Ogólnie pudełko jest słabej jakości. Dobrze że chociaż są przegrody w środku to steelbooki się nie porysują Wink






Unboxing wydania z UK w digipack.


(06-06-2021, 14:19)Wolfman napisał(a): [ -> ]
(06-06-2021, 10:38)misfit napisał(a): [ -> ]I to jest zdaje się najtańsza opcja na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o EU.
kosztują poniżej 90 euro?

A podzielisz się z nami linkiem do tego sklepu, który ma te steele poniżej 90 EUR i do tego oferuje wysyłkę do PL, czy nie bardzo ? Smile
(06-06-2021, 15:17)Dziel napisał(a): [ -> ]Tutaj macie bardziej szczegółowy unboxing francuskiego wydania. Ogólnie pudełko jest słabej jakości. Dobrze że chociaż są przegrody w środku to steelbooki się nie porysują
No i kolejny nieogarnięty - tył pokazał ale jak wygląda tył POD nakładką to już nie dotarło żeby pokazać. Ale zmacał ten box, prawie polizał.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17