Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Indiana Jones - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
https://hdtvpolska.com/indiana-jones-kolekcja-4k-hdr-dolby-vision-po-polsku-apple-tv/ alternatywa

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Gdyby ktoś się zastanawiał jak wygląda zwykła edycja UHD z USA to daję znać, że to też będzie digi-pack. Całe szczęście, że nie jakiś digibook z kieszonkami...



Niestety na realizację zamówień z deepdiscount (i nie tylko) jeszcze sobie trochę poczekamy bo ponoć są jakieś opóźnienia w USA jeśli chodzi o tłocznię.
Mam w grabiach steelbooki. Powiem tylko tyle, wydawca tego to cheap fuck. Karton jest miękki jak fajfus u noworodka, steelbooki po prostu wyglądają. Wewnątrz grafika ładniejsza, ale to nic nowego. Przegródki między nimi po taniości, jak wyjmiesz steele to mogą nawet wylecieć. Ktoś odpatrzył od powrotu do przyszłości i wydał podobnie beznadziejnie. Bo dlaczego miałoby to fajnie wyglądać jak zbiorcze Batmany czy Rambo. . Ten digipack powyżej chociaż ma okładkę lepszą.
Przecież to Indiana Jones, niech tych ludzi fejzer porwie czy potężna koronka. Przecież tak się nie godzi.
(09-06-2021, 12:08)Jedi-Matser napisał(a): [ -> ]Poszukiwacze Zaginionej Arki UHD obejrzani, bardzo dobry remaster, kolory i bardzo dobry HDR.
Nikt więcej nie oglądał?

Ja też już po seansie Poszukiwaczy i jestem zachwycony filmowością obrazu. Imponują nawet ujęcia z przejściami optycznymi które z jednej strony są zauważalnie gorszej jakości, ale z drugiej wyglądają o wiele lepiej niż chyba w każdym innym filmie, przynajmniej tam gdzie nie wrócono do negatywów tych ujęć i nie zrobiono przejść na nowo.

Kolory piękne i naturalne, zdecydowanie nie brakuje mi - z perspektywy czasu - zdecydowanie zbyt ciepłego obrazu z BD.

Drobne poprawki w VFX są oczywiście kontrowersyjne z tego względu, że sam wolałbym by film był 1:1 tym, co w dniu swojej kinowej premiery, ale też są to korekty na tyle subtelne, że nie ma się co czepiać bo bez screenów porównawczych są to rzeczy nie do zauważenia podczas oglądania.

PS. Oglądałem z napisami pobranymi z Amazonu, pasują idealnie.
Ciekawe czy to samo co było w zavvi z tłoczeniami
Czy są jakieś przecieki dotyczące premiery BD z PL ostatniej części? Jakoś nie mogę namierzyć.
3 października podobno na dvd i bluray
Szamanizm czy koneksje? Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17