Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(19-07-2018, 19:27)Kubek napisał(a): [ -> ]Skąd pomysł, że wczyta RAW'y?
Z ciekawości. Jak ma USB pod twardy dysk to już nie jest zwykły player, ciekawi mnie co jeszcze potrafi otworzyć?
Dzięki za test,jak jakiś plik się nie otwiera to po prostu nie ma wsparcia od producenta, co by się np. dało dorzucić z aktualizacją firmware`a.
(16-07-2018, 20:38)wolfman napisał(a): [ -> ]By potem kupować kabelek za 300 zeta nie dający 100% gwarancji? Pewnie, czemu nie.

A czemu ten kabelek nie daje 100% gwarancji. Pytam, bo na allegro wystawiają oppo z regionem free tylko Janusze, którzy gdy zacząłem wypytywać o wystawiony sprzęt stwierdzali, że jednak nie mają go, albo, że mają ale muszą podwyższyć cenę Smile zatem muszę chyba jednak kupić wersję zwykłą
Urządzenie łamiące blokady nigdy nie daje 100% gwarancji, że wszystkie filmy odtworzysz. Więc jak masz kupić Oppo za 3800 z regionem , a za 4300 bez, to nie ma się nad czym zastanawiać.
Jeśli kabelek do zmiany regionów działa to nie widzę powodu dlaczego jakichś filmów nie dałoby się odtworzyć. Spotkałeś się z jakimś takim filmem u siebie ?
Miałem nie kupować tego kabelka, ale chyba jednak się zdecyduję bo coś nowy amplituner kiepsko się "dogaduje" z kompem.
(03-08-2018, 09:01)misfit napisał(a): [ -> ]Spotkałeś się z jakimś takim filmem u siebie ?
Oczywiście. że tak,ale ja mam region A, więc tytułów z regionu B nie ma sensu bym wymieniał, bo możecie mieć inne problemy. Pomijając najgorsze zło czyli filmy bez napisów, to miałem ich trochę. Zwłaszcza zdarza się to wśród niszowych wydawców, ale np taki Patton z Uk mi nie ruszył. Więc wybierając kabelek za 300, a dopłatę do sprzętu 400 to nie ma o czym pisać
Tyle, że w tym Oppo Region Free prosto ze sklepu AFAIK dokładnie tak samo zmienia się regiony z pilota jak w tych dokupowanych kabelkach, więc jest to mniej więcej ten sam patent.

Coś mi się widzi, że nie ogarniasz procedury zmiany regionu. Zdaje się mamy na forum jeszcze kilka osób korzystających z tego kabelka więc może zabiorą głos czy też spotkali się z problematycznymi płytami, które nie poszły pomimo wybrania odpowiedniego regionu.
ja bym dopłacił te 500zł ale ogłoszenia na allegro z tą opcją okazały się sciemą. wiem, że był gdzieś link do tego kabelka (region free kit?) wklejany, ale może ktoś przypomni...
(03-08-2018, 10:14)misfit napisał(a): [ -> ]Tyle, że w tym Oppo Region Free prosto ze sklepu AFAIK dokładnie tak samo zmienia się regiony z pilota jak w tych dokupowanych kabelkach, więc jest to mniej więcej ten sam patent.
Skoro to nie jest fabryczne ustawienie, tylko ktoś zarabia 200 zł na włożeniu kabelka , to nie ma o czym pisać.

(03-08-2018, 10:14)misfit napisał(a): [ -> ]Coś mi się widzi, że nie ogarniasz procedury zmiany regionu.
Rozwaliłeś mi konstrukcję tym postem. Bez zmiany regionu bym nie obejrzał 1/3 kolekcji filmów z Europy. Sprzęt cię nie informuje, że wykrywa kabelek i nie wyświetla informacji na ekranie typu "przykro mi, ale obce ciało , które mi wmontowałeś nie jest kompatybilne z tym filmem" Ot masz czarny ekran i albo siedzisz do rana następnego dnia patrząc czy coś się wydarzy, albo sprawdzasz na innych odtwarzaczach. Skoro działa na innych, to już wiesz ,że czarny ekran obwieścił ci , że jednak twoje nadzieje spadają do 0. Bym zapomniał , jak zmienisz region to też nie masz żadnej informacji na ekranie, kabelek jest niczym ninja.

Sklep
http://www.bluraychip.dk/product.php?id_product=31

Jak ktoś nie umie montować, to kolega z forum pomoże, za 50% ceny sklepowej. Nie jestem chciwy Wink.
(03-08-2018, 11:06)wolfman napisał(a): [ -> ]Rozwaliłeś mi konstrukcję tym postem. Bez zmiany regionu bym nie obejrzał 1/3 kolekcji filmów z Europy.

Coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak nie ogarniasz tej procedury Big Grin
Zdecydowana większość płyt jest Region Free, możliwe, że tylko one Ci chodzą. Plus te Region A Smile

Jeśli Ci się chce to napisz dokładnie krok po kroku w jaki sposób zmieniasz region w tym Oppo i stanie się jasność.
(03-08-2018, 11:22)misfit napisał(a): [ -> ]Coraz bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak nie ogarniasz tej procedury
Konstrukcja jest już całkiem rozwalona Big Grin
W linku masz instrukcję na wierzchu do zmiany regionu. Jest tak długa, że lektury starczy na 15 sekund.
Ustawione mam na region B cały czas, z wyjątkami gdy muszę wrzucić jakąś płytę z Usa jak ostatnio Into the Badlands upominał się o zmianę na A.