Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A są tam w ogóle jakieś napisy czy może są one wtopione w obraz ? Sprawdź na kompie. Może dlatego przycisk subtitle nie działa.

Ogólnie z tymi egzotycznymi wydawcami może być problem jeśli np. w trakcie authoringu nie przewidzieli możliwości wyłączenia napisów - wtedy oryginalne napisy będą się zlewały z tymi zewnętrznymi. Na to może poradzić chyba tylko alternatywny firmware, ale nie jestem pewien czy na pewno odblokuje możliwość wyłączenia tych napisów oryginalnych.
Na wtopione napisy w obraz natomiast nic nie pomoże.
Wtopione rzecz oczywista. Dlatego ich w menu nie ma i wyłączyć się tego nie da. Beznadzieja.
(15-09-2017, 18:46)wolfman napisał(a): [ -> ]
(15-09-2017, 17:26)robsonm1978 napisał(a): [ -> ]A zdjęcia swojego oppo juz przecież dodawales , czyli znowu to zakup przez znajomego z końca świata :-)
Wolę z końca świata za 50% niż początku świata za pełne przepłacenie Smile

Mogę zapytać co to za sposób na tańsze zamówienie Oppo 203? Zadałbym to pytanie w prywatnej wiadomości, ale niestety nie mogę - jest jakiś limit postów, od których można wysyłać prywatne wiadomości?
Chodzi o zakup zagranicą, np. na włoskim amazonie nowy Oppo 203 w cenie 449 euro+przesyłka Smile
Rzeczywiście, na włoskim amazonie jest wyjątkowo niska cena, chociaż nie jest to sprzedaż bezpośrednio przez Amazona. Wiem, że niska cena jest też w US, tylko czy jest jakakolwiek możliwość zakupu stamtąd (chodzi mi o przesyłkę)?
(26-09-2017, 18:24)Piotrek P napisał(a): [ -> ]Zadałbym to pytanie w prywatnej wiadomości, ale niestety nie mogę - jest jakiś limit postów, od których można wysyłać prywatne wiadomości?

Jest, prywatne wiadomości możesz wysyłać od 10 postów.
Ten Oppo z Włoch za 449 EUR to musi być jakiś żart, albo komuś spadł z tira - normalnie w ich dystrybucji jest za 849 EUR Smile
A nazwa tego sprzedawcy to po polsku "skontaktuj się ze mną przed złożeniem zamówienia".
No właśnie sobie teraz tłumacze i nie wygląda to zbyt obiecująco Tongue Dziwne że gościu z taką amatorką wystawia produkty i sprzedaje na amazonie ... Myślałem że jest tam jakaś dogłębna weryfikacja sprzedawców.
Pytanie do posiadaczy Oppo :Na jakiej zasadzie są pobierane napisy i gdzie są przechowywane.Czy pobierane są online??
Myślisz, że Oppo ma jakąś bazę z napisami? Big Grin Sam je pobierasz z netu na pendrive.