Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dokładnie jw. Dodatkowo zakup filmów na blu dzięki temu spada dla kupującego do 20/30 zł za sztuke i człowiek nie jest ograniczony do w 90% chłamu z filmostrady. dziękuję, że poleciliście.
(19-10-2018, 19:05)Kubek napisał(a): [ -> ]
(19-10-2018, 17:54)Pai-Chi-Wo napisał(a): [ -> ]Czy mogę na nim uruchomić płytę z wydania zagranicznego bez polskiej ścieżki audio a polską ścieżkę audio z polskiego wydania wrzucić do Oppo i pójdzie?
Nie możesz.
Polską (lub jakąkolwiek) ścieżkę audio możesz za to wmuksować do rippa.

Z tym, że Oppo się robi w tym momencie zbyteczne Tongue
(19-10-2018, 20:28)Gieferg napisał(a): [ -> ]Z tym, że Oppo się robi w tym momencie zbyteczne


Pomyślałem dokładnie tak samo... a propos... jeden kolega się tutaj przyznał, a ma sporą kolekcję płyt że i tak ogląda filmy z mkv. Big Grin
(19-10-2018, 14:28)misfit napisał(a): [ -> ]Nie ma znaczenia, tyle, że jeśli chcesz sobie zrobić jakiś maratonik to po zakończeniu każdego odcinka musisz zrobić sobie krótką pauzę na skopiowanie napisów dla danego odcinka do katalogu sub i o nazwie napisów sub.srt.
Whaaaait a minute. Czyli nie mogę przeznaczyć sobie pendrive'a na którym będę trzymać, powiedzmy, kilkaset plików z napisami do wszystkich filmów bez polskiej wersji jakie posiadam bo ZA. KAŻDYM. RAZEM gdy będę chciał obejrzeć taki film muszę odpalić komputer i kopiować konkretne napisy? Odtwarzacz za tyle kasy nie pozwala wybrać które napisy z USB wczytać?

Co za wygoda.

(19-10-2018, 17:49)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Panasonic w zasadzie identyczny, do tego fenomenalna opcja zmiany jasności napisów, a cena połowę mniejsza...
Oczywiście masz na myśli stosunkowo taniego 820 który ma chyba tylko gorszej jakości obudowę od 9000? Smile
(20-10-2018, 01:05)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Co za wygoda

Średnio na płycie BD z serialem znajdują się cztery odcinki. Tworzysz folder z serialem na dysku laptopa gdzie i tak trzymasz wszystkie napisy do kolekcji. Zapisujesz w nim dopasowane napisy do poszczególnych odcinków. Po projekcji odcinka po prostu przekopiowujesz na pena odpowiedni pliczek i tyle, ale tylko Ty masz z tym problem więc who cares Wink A jeśli masz uwagi to napisz do ekipy Oppo może coś wymyślą w tej sprawie Big Grin
No od samego początku było pisane, że w przypadku odtwarzania z płyty czytane są napisy sub.srt znajdujące się w katalogu SUB.
Jeśli to dla kogoś problem zrobienia sobie niecałej minuty przerwy na następny film/odcinek serialu to niech zaopatrzy się w większą ilość pendrive'ów Big Grin
(20-10-2018, 01:05)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Whaaaait a minute. Czyli nie mogę przeznaczyć sobie pendrive'a na którym będę trzymać, powiedzmy
Nie byłoby to możliwe, gdyż dodatkowe napisy są oznakowane przy wyborze napisów jako "inny" i są na dole pod właściwymi z menu napisami. Czyli coś na wzór , że nowy napis jest dobudowany do podręcznego menu i nie może mieć swojej nazwy.
Mam kilka filmów/seriali, do których mam napisy. Gdy zasiadam do oglądania np. "Gra o tron", to wrzucam na 3 peny napisy i po sprawie, wyjmuję jeden i wkładam drugi. Czas? 5-10 sekund? Zresztą, za możliwość dodawania napisów, za możliwość kupowania filmów w normalnych cenach, to zmiana napisów mogłaby i 1 minutę trwać.
(20-10-2018, 07:04)wolfman napisał(a): [ -> ]
Mierzwiak dateline="<a href="tel:1539993957" original-title="">1539993957</a>' napisał(a): [ -> ]Whaaaait a minute. Czyli nie mogę przeznaczyć sobie pendrive'a na którym będę trzymać, powiedzmy
Nie byłoby to możliwe, gdyż dodatkowe napisy są oznakowane przy wyborze napisów jako "inny" i są na dole pod właściwymi z menu napisami. Czyli coś na wzór , że nowy napis jest dobudowany do podręcznego menu i nie może mieć swojej nazwy.

Wystarczyłoby, żeby była opcja zmiany mapowania tego folderu SUB na inny z menu odtwarzacza....No ale teraz juz raczej tego Oppo nie zrobi.....
(20-10-2018, 05:33)pred895 napisał(a): [ -> ]tylko Ty masz z tym problem więc who cares
Nie jest to dla mnie problemem, ponieważ nie posiadam tego odtwarzacza, najwyraźniej mnie z kimś pomyliłeś.