Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(27-02-2019, 12:42)Smallv86 napisał(a): [ -> ]produkt przeznaczony na niemiecki rynek ma tylko jezyk niemiecki czy przy uruchamianiu mozna zmienic jezyk na np angielski?
Sorry , ale nie wytrzymałem. Głupszego pytania nie można było zadać? Wymień mi nowe tv, konsole, odtwarzacze, gdzie masz wgrany JEDEN język Big Grin
Każdy odtwarzacz OPPO (innych producentów także) ma możliwość wyboru języka interfejsu do obsługi, a także języka menu płyty, z którym płyta ma startować. Spokojnie więc taki odtwarzacz na niemiecki rynek będzie miał możliwość wyboru języka angielskiego, a czy polskiego to już nie wiem.
(27-02-2019, 12:56)KaMario napisał(a): [ -> ]Spokojnie więc taki odtwarzacz na niemiecki rynek będzie miał możliwość wyboru języka angielskiego, a czy polskiego to już nie wiem.
Oczywiście, że będzie miał Polski jest jest wgrany w jakimkolwiek odtwarzaczu to wszystkie mają ten sam podstawowy soft i to powyżej napisałem i nie ma tu już nic do dodania.
Oj czepiacie się, towar za prawie 5 koła to wolałem mieć pewność
Kiedyś dostalem grę na playstation 2 gdzie jedyny język to był niemiecki wiec widać to cały czas we mnie siedzi :p
(27-02-2019, 21:49)Smallv86 napisał(a): [ -> ]Kiedyś dostalem grę na playstation 2 gdzie jedyny język to był niemiecki wiec widać to cały czas we mnie siedzi :p
Nie dość, że piszesz o starożytności gdy nie było netu i nikt nie myślał o czymś takim jak update, to jeszcze podajesz przykład jako grę, a gry są wydawane na poszczególne rynki krajowe. W zakupionym sprzęcie to masz nawet instrukcje wielojęzykowe. Co dopiero pisać o sprzęcie takiej klasy Big Grin. Kupuj, bo możesz nie zdążyć jeśli będziesz miał takie dylematy. Koledzy pisali, że już ostatnie sztuki leżą.
Oglądam właśnie Star Trek: Motion Picture (1979) na BluRay z kolekcji steelbooków z UK na OPPO 205 z wgranymi napisami i powiem wam że ale to jest masakra \o/ aż chce się żyć \o/ Nareszcie można mieć wszystkie filmy/ seriale w wersjach jakie się chce bez czekania na dystrybutorów polskich. Odpalanie Polskich napisów jest proste jak drut a znalezienie ich w sieci to zadanie nawet dla przedszkolaka.

Polecam zdecydowanie odtwarzacz każdemu kto jeszcze nie podjął decyzji !!!
A co zrobisz jak zdechnie? Tongue
Bez Oppo tez możesz tak  mieć Wink Big Grin
Czyli jak?
Że coś tam ci zdechnie. Nie próbujesz się tu przekonać do zakupu sprzętu? Zaglądasz tu częściej niż ja.