Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W odtwarzaczach jest opcja domyślnych napisów czy ustawiając je na PL zawsze są one ładowane z płyt? mam teraz panasonic ub420 i xbox'a i dla jednych płyt wczytuje sam bez wybierania w menu a dla drugich nie... takie lekko wkur...
To zależy czy tego typu działanie nie jest blokowane przez płytę. Wiele płyt bd tak ma, musisz wejść w menu i dopiero wtedy masz pl
Co z gnoje ... tak właśnie podejrzewałem.

Jak nie reklam, ostrzeżenia, zwiastuny to teraz nie ładujące się zawsze napisy tak nie powinno być drodzy koledzy tak nie powinno być.
A jak powinno być? Przecież jest to po to, żebyś miał wybór. Smile
Skoro ustawiam w konfiguracji odtwarzacza że mają był ładowane DOMYŚLNIE napisy w języku POLSKIM to wymagam jednak aby to działało a nie że jakieś pacany blokują to lub nie stosują się do standardów które to umożliwiają, takaby przy włączaniu filmu domyślnie ładowały się napisy POLSKIE.
No tak. Teraz żałuję, że wydałem tyle kasy i napisy mi się same nie ładują. Muszę przycisnąć jeden przycisk, a drugim wybrać napisy, które mi pasują. Zawsze jakieś kłody pod nogami Dodgy
To, że trzeba zmienić napisy nie przeszkadza mi. Lekko wkurzające jest, że są płyty BD, na których w trakcie odtwarzania nie można przyciskiem audio zmienić ścieżki a subtitle - napisów, po prostu są zablokowane, jedyna możliwość zmiany z poziomu głównego menu płyty.
To jest odpychanie ludzi a tym bardziej w czasach że wszystko jest na jeden klik.
(16-10-2019, 19:14)prodarek napisał(a): [ -> ]W odtwarzaczach jest opcja domyślnych napisów czy ustawiając je na PL zawsze są one ładowane z płyt? mam teraz panasonic ub420 i xbox'a i dla jednych płyt wczytuje sam bez wybierania w menu a dla drugich nie... takie lekko wkur...

Z innego wątku.

(25-09-2019, 21:04)prodarek napisał(a): [ -> ]Przestań męczyć już tego ub450 dałem ci tyle powodów i linków do zdjęć, opisów, filmów że szkoda tych 800zł na tego kastrata.
Bierz ub420 (...)

Zasłyszane w latach 80 – tych.

Technika też czasem w bólach się rodzi. Guzik naciskasz i guzik wychodzi. Smile
W ogóle nie rozumiem sorry, ale nie pojmuję twojego toku rozumowania. Chyba dzieli nas epoka.

Piszemy o funkcji bo jak widać odtwarzacz nie ma tu nic do rzeczy czy to będzie za 500 czy 5000pln, co znaczyć przytaczanie modeli nie wiem....
...
Dalej męczysz ub450 niezły jesteś.