Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wielkie dzięki za podpowiedź i wyjaśnienia. Nie sądziłem że notatnik ma tę komendę Blush
Dziś dojechał do mnie odtwarzacz, wszystko fabrycznie zapakowane, wieczorem testy Smile
Czyli kupiłeś tego Oppo z ebaya? Kurcze, ja chyba też zacznę szukać tego sprzetu Wink
Najpierw spróbujcie skontaktować się z dystrybutorem AV Oppo na Polskę. Ja kupiłem swój odtwarzacz bezpośrednio od nich bo reszta firm/sklepów z którymi się kontaktowałem kręciła nosem i nie była zbytnio chętna do sprzedaży a zależało mi na wersji region free.

https://oppodigital.pl/kontakt/
Tak kupilem z ebay. Sprzedawca mi pisal w czasie aukcji ze jest nowy i fabrycznie zapakowany i tak bylo. Na wyswietlaczu byla folia. Nowka. Na pierwszy rzut poszedl Helikopter w ogniu i Szeregowiec Ryan. Oba krazki 4K. Wczytane napisy z pena. Wiedzialem ze sprzet jest dobry i nie zawiodlem sie. Jestem mega zadowolony. Z dysku HDD struktury BD i 4K smigaja az milo.

Pytanie do uzytkownikow o aktualizacje: czy moge od razu wgrac najnowszy soft czy radzicie po kolei?
(23-12-2019, 17:04)Plicha napisał(a): [ -> ]ja chyba też zacznę szukać tego sprzetu Wink


Chyba o jakieś dwa lata za późno Smile
(23-12-2019, 19:43)engajner napisał(a): [ -> ]Pytanie do uzytkownikow o aktualizacje: czy moge od razu wgrac najnowszy soft czy radzicie po kolei?
A nie aktualizuje się sam? W czym dokładnie problem
(23-12-2019, 19:43)engajner napisał(a): [ -> ]Pytanie do uzytkownikow o aktualizacje: czy moge od razu wgrac najnowszy soft czy radzicie po kolei?
Po prostu aktualizuj odtwarzacz po przez połączenie wi fi. Pobierze co trzeba.
(23-12-2019, 19:43)pred895 napisał(a): [ -> ]Chyba o jakieś dwa lata za późno Smile
Bez przesady. Swój kupiłem niecały rok temu a jeszcze trzy miechy temu było tego sporo trochę na ceneo w małych, lokalnych sklepach.
(23-12-2019, 19:43)pred895 napisał(a): [ -> ]Chyba o jakieś dwa lata za późno Smile

Tak? Jak widać kolega engajner kupił, więc w czym problem. Ostatnią sztukę w uniwersum wykupił czy co. Kino mam od wakacji, więc siłą rzeczy...a i w ogóle to nie będę Cię przecież odsyłał do SJP odnośnie znaczenia słowa "szukać" Wink
Ogólnie o dwa lata za późno jeśli chodzi o sugerowaną cenę producenta Big Grin