Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszedl priv.
Tak więc udało się wgrać nowy soft do Oppo >>




Nie trzeba już ponownie odpalać odtwarzacza aby zwolnić blokadę regionalną, wystarczy tylko zmienić język menu płyty:
- Angielski > Region A
- Francuski > Region B
Thats it, wszystkie funkcje zostają takie same, napisy zewnętrzne śmigają, zewnętrzny dysk itp bez zmian. Tak więc zaoszczędzona kupa kasy i wygoda. Narcos z blokadą regionalną odpalił normalnie bez problemów.

Tak jak pisałem wcześniej:
Załadowana ówcześnie paczka z softem na USB sprawia że:
- auotoskrypt otwiera tackę po uruchomieniu odtwarzacza
- w menu updejtu systemu z pena wyskakuje komunikat że jest to ta sama wersja jaką ma odtwarzacz i czy mimo to chcę ją zainstalować
- tacka chowa się po około 50 s i wtedy trzeba nacisnąć kontynuację instalacji.
- po ponownym załadowaniu odtwarzacza usunąć flasz USB aby na nowo nie rozpocząć procedury instalacji
- radzę upewnić się wcześniej aby na odtwarzaczu był załadowany najnowszy soft UDP20X-65-0131
- zgrać sobie na USB osobiste ustawienia odtwarzacza aby po wgraniu jaibrake i przywróceniu fabrycznych ustawień z łatwością je przywrócić
Graty udanej operacji.
A jak ma się teraz sprawa z wymuszonymi napisami ? Da się je wyłączyć czy pod tym względem bez zmian ?
Możesz sprawdzić na jakiejś płytce od Monolith, np. Nice Guys i czy można wyłączyć polskie napisy przy jednoczesnym odtwarzaniu oryginalnego angielskiego dźwięku ?
Niestety ta kwestia pozostaje bez zmian, płyta blokuje wyłączenie napisów, nadal nie można też dodać napisów do filmów kompletnie ich pozbawionych Sad No nic może w przyszłości coś wymyśla, tak czy inaczej cieszę się że mogę obejrzeć Narcos 1 i 2 po ludzku. Plus otworzyła się furtka na inne niedostępne filmy czy seriale takie jak Miami Vice w przystępnej cenie Smile

EDIT:
Odtwarzacz czyta teraz normalnie obrazy ISO z płyt DVD. Przed chwilą zrobiłem test na pierwszej płycie Świata Według Bundych Big Grin
W czwartek, piatek jak wroce do domu tez robie ten update.
Jedna rzecz na która trzeba się przygotować przed instalacją tego nieoficjalnego softu, mianowicie podczas oglądania filmu z zewnętrznymi napisami w chwili wypięcia USB z odtwarzacza pilot zapada w stan limbo i nie można nic zrobić. Trzeba wtedy wyłączyć odtwarzacz aby wszystko wróciło do normy. USB można dowolnie wypinać podczas głównego menu Oppo, tak więc jak jakimś cudem zgramy niewłaściwe napisy i chcemy je zmienić na penie musimy najpierw nacisnąć stop i wypiąć go podczas głównego menu odtwarzacza. Taka mała niewygoda ale zawsze Tongue
pendrive jest tylko z napisami?
Tak tylko z napisami i za każdym razem jest tak samo. Nie ważne kiedy się to zrobi, wypinałem na filmie i na menu płyty co powoduje limbo.
Może na chińskim by tego nie było? najlepiej jak byś zagadał do kogoś inne żeby to sprawdził u siebie.
Ktoś na avforums na moją prośbę przetestował wszystkie wersje i problem występuje tylko na jailbrake na oryginalnym tego nie ma Tongue