Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Oppo UDP-203
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aha no to po ptakach, bo jak to nie działa równocześnie to rzeczywiście nie ma sensu. Tak czy inaczej dzięki za podjęcie i wyjaśnienie tego tematu.
Coś mi ostatnio Oppo zaczęło lekko szaleć i dwa razy miałem przypadki, że odpaliło filmy BD w Dolby Vision. Oczywiście po restarcie było już ok, miał ktoś podobny przypadek?
Mam tak jak zapomnę zmienić HDR z DV na Auto. Na Auto nie miałem takiego przypadku.
Cześć,
jak sobie radzicie z dopasowywaniem napisów?
Czy OPPO jest w stanie pomóc w zripowaniu pliku na komp?
Czy macie dedykowane odtwarzacze Blu podpięte pod komputery?
Co z 4k UHD, czy nie są zabezpieczone przed ripowaniem?
Masz w Oppo możliwość synchronizacji napisów +/- 30 sekund, co rozwiązuje jakieś 90% problemu.
@Pii33
oppo w niczym nie pomaga to odtwarzacz a nie napęd którym możesz w komputerze zgrać zawartość, płyty uhd to żaden problem patrz > makemkv.
Dzięki.
Zastanawiam się po prostu jak często z tego korzystacie.
Lubię mieć dobrze dopasowane napisy a do filmów krążących w sieci niestety często trzeba się pobawić, żeby synchro było w porządku.
Dziwne pytanie a co to zmienia jak często?

Zgadze się i grubą przesada jest pisanie że 90% napisów jest ok, w przypadku starszych filmów często napisy są totalnie skopanie, źle fps, błędy, do innych wersji filmu itd itd.
Nie znam się na technicznej stronie ale być może mniejsze problemy są z dopasowywaniem istniejących napisów do wersji Blu, stąd moje pytania.
Jeżeli macie dużo płyt bez polskich napisów to czy faktycznie korzystacie z komputerów czy Oppo wystarcza?
Oppo mam od niedawna i pytam o Wasze doświadczenia.
A napisy skąd weźmiesz jak pobierzesz? a napisy jak przerobisz z xx fps na xx fps jeśli są z innej wersji?a napisy jak wgrasz na usb żeby oppo mógł je odczytać?
Wszystko sprowadza się do używania komputera, oppo nie pomaga w niczym jedynie daje możliwość odczytu napisów z usb podczas odtwarzania płyty.