Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pierdololo polityczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
(01-04-2017, 18:38)baju napisał(a): [ -> ]przynajmniej nie próbowali mi wciskać nachalnie lewackiej propagandy, czego praktycznie nie da się już uniknąć we współczesnych filmach.
Możesz rozwinąć temat? Jestem ciekaw definicji 'lewacka propaganda' i listy filmów w których ona jest stosowana Smile
(01-04-2017, 19:04)Kirek napisał(a): [ -> ]Możesz rozwinąć temat? Jestem ciekaw definicji 'lewacka propaganda' i listy filmów w których ona jest stosowana Smile


W ostatnich latach, każdy film, a szczególnie seriale są tym przesiąknięte. Oglądasz nowy sezon Homeland i 24?
Wszędzie biali źli i biedni muzułmanie , których "wiara została porwana" i wykorzystana do mordowania ludzi, ponieważ wszyscy wiedzą, że islam to "religia pokoju". Już się nie da zrobić filmu bez czarnych i pedałów. Robią tylko kolejne remake gdzie zmieniają rasy bohaterów(7 wspaniałych - znowu biały zły bogaty biznesmen) albo płeć -Ghostbusters. Nie tworzą nowych postaci tylko, biorą już stare (kojarzone w popkulturze jako osoby białe) zmieniają im kolor, ale jak zrobią to w drugą stronę(bardzo rzadko) to jest to whitewashing. Ghost in the Shell jest tego przykładem. Wiesz jak się oberwało w USA Johanson za zagranie postaci, która w komiksie była Japonką. Wszystkie postacie, niezależnie czy akcja filmów dzieje się 1000, 500 czy 100 lat temu mają te same poglądy(te właściwe według lewicy) na temat pedał, aborcji, prawa do posiadania broni, zmian klimatycznych itp. Naprawdę uważasz, że w dzisiejszych czasach powstałby tak serial jak "Przyjaciele". Wszyscy biali i hetero. Oglądam naprawdę dużo seriali i w ostatnim roku przewija się praktycznie w każdym serialu kryminalnym wątek jakieś zorganizowanej rasistowskiej grupie przestępczej(oczywiście białej, bo według lewaków tylko biali mogą być rasistami). Nie wspominając już o wyśmiewaniu i sraniu na wszystko co związane z Chrześcijaństwem. W Travelers terrorysta w imię Jezusa Chrystusa wysadził burdel, a w NCIS zamachowiec zmówił Ojcze Nasz i zaczął strzelać do ludzi. Nie islamiści, bo to "religia pokoju". Kiedy ostatnio w prawdziwym świecie ktoś zabił w imię Jezusa Chrystusa. W Polsce robią to samo tylko w teatrze, słyszałeś o "klątwie", albo o wcześniejszym "dziele" tego samego reżysera gdzie Jezus schodzi z krzyża i gwałci muzułmankę. Już nie wypominając o takim wymyślonym terminie jak "'toxic masculinity''. Teraz większość facetów w filmach i serialach to jakieś c.pki, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić i musi ich ratować kobieta. A kobieta powala 3 i więcej kolesi gdzie każdy z nich waży 2 lub 3 razy tyle co ona. Weź Przebudzenie Mocy. Główna bohaterka ma wszystkie męskie cechy, tylko postać została odegrana przez kobietę. Nie zobaczysz już praktycznie prawdziwej kobiecości w filmach. W czasie kampanie prezydenckiej w USA w dużo serialach mniej lub bardziej subtelniej jechali po Trampie. Np. w NCIS: LA znaleźli piniatę Trampa i jeden z bohaterów powiedział "zasłużył sobie", a w Supergirl główna bohaterka powiedziała "kocham Panią prezydent, nie rozumiem jak ktoś mógł głosować na tego drugiego gościa". Nie wspominając, że prawie wszędzie gdzie się pojawia prezydent, to teraz jest kobietą. Albo w każdym filmie gdzie jest jakiś szef to musi być to kobieta, ale jak już się zdarzy się jakiś facet to kolorowy. Mogę tak wymieniać bez końca. Podsumowując, teraz jak oglądniesz jeden film to tak jakbyś oglądną wszystkie, bo postacie mają takie same systemy wartości i w niczym nie mogą cie zaskoczyć.
Cytat:postaci, która w komiksie była Japonką.

Przecież w mandze i anime Japonki i tak nie wyglądają jak Japonki.
(01-04-2017, 21:26)Gieferg napisał(a): [ -> ]Przecież w mandze i anime Japonki i tak nie wyglądają jak Japonki.

Wiem. Dlatego nikomu z Japonii to nie przeszkadzało, tam jeszcze marksizm ich nie ogłupił. W przeciwieństwie do zachodu. Najgłośniej krzyczały białe lewaki, którym lewacka propaganda(w szczególności na uniwersytetach) sprała mózgi i przesiąkli tak zwanym white guilt.

(01-04-2017, 21:50)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Uwielbiam współczesne czasy za "lewacką propagandę" i te wszystkie dobre i ciekawe rzeczy jakie ze sobą niesie.

Wiec jesteś tak zwanym "przydatnym idiotą". W afryce właśnie nawołują do stworzenia nauki od nowa, bo do niej w dużej mierze przyłożyli rękę biali ludzie przez co jest przesiąknięta rasizmem. W MTV uczą nastolatków, że kolorowi nie mogą być rasistami, a wszyscy biali rodzą się rasistami i trzeba ich tego oduczyć. Do tego służy propaganda w szkole i w kulturze o white privilege co prowadzi do white guilt. Na uniwersytecie w Londynie studenci powiedzieli, że nie powinno się nauczać nic o białych filozofach . Powód? Bo są biali. To jest czysty rasizm i oni nawet nie dają sobie z tego sprawy. Antyfaszystowska organizacja( nie pamiętam która) w oficjalnym oświadczeniu napisała, że biały człowiek, który zrobi dziecko z drugim białym człowiekiem jest rasistą, bo sprowadzi na świat kolejne białe dziecko. Założycielka BLM w jednym z przemówień powiedziała, że biały kolor skóry jest wadą genetyczną. Nazwała białych podludźmi. Europa i każde białe państwo na świecie jest dla wszystkich. Multikulti itp. A Azja, Afryka? Czy oni przyjmują uchodźców? Nie. Powiedz mi jedno. Żydzi mają swój Izrael gdzie mogą uciec jak coś się stanie. Co zresztą teraz robią - Patrz Francja. A gdzie ucieknie biały Francuz, albo jakikolwiek biały Europejczyk jak coś się stanie w Europie? Kto ich przyjmie. Ludzie rządzący Europą bez zgody społeczeństwa jakieś 30 lat temu postanowili podmienić całe społeczeństwo. Robią z Europy drugą Afrykę. Najbliższe kilka lat zadecyduje czy Europa przetrwa, bo biali są jeszcze większością. Ale lewacy ściągają czarnych i ciapaków milionami prze co mają wiele nowych wyborców. Kto by nie głosował na ludzi którzy dają ci dom i kasę za nic. Jeszcze kilka lat i szwecja w demokratycznych wyborach wprowadzi prawo szariatu. Niedawno w parlamencie europejskim toczyła się debata o kompatybilności prawa szariatu z prawem europejskim. Totalny absurd. W niemczech i w szwecji już zalegalizowali pedofilie(na razie tylko wśród muzułmanów) Bo przecież nie można razić uczuć wyznawców "religii pokoju" i trzeba im pozwolono brać za zony ich 10-12 letnie kuzynki i robić im dzieci. W UK pakistański gang porwał i sprzedał ponad 1400 dzieci. Jedna z ofiar powiedziała, że do jej pokoju w jedną noc wchodziło jeden po drugim nawet do 15 facetów i ją gwałciło. A potem do następnego miasta i tak dalej. Policja o wszystkim wiedziała, ale nic nie zrobiła, bo bali się, że będą oskarżeni o rasizm. Ale jak coś się dzieje w kościele to lewacy o tym trąbią na lewo i prawo. Widziałeś ostatnio jak przedstawiają księży i wszystko co wspólnego z kościołem w popkulturze? Lewacto chce zniszczyć Chrześcijaństwo (co za tym idzie Europe- bo współczesna Europa powstała na fundamentach Chrześcijańskich) za wszelką cenę. Dlatego wyszli z założenia, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem i sprzymierzyli się z islamem. Tylko nie dają sobie sprawy, że lewacy, ateiści i pedały jaklo pierwsi stracą głowy jak muzułmanie dojdą do władzy.

Wracając do filmu. Dobry, ale niestety tylko dobry. Ale jak mówiłem przynajmniej bez propagandy.
Moglibyśmy tak godzinami. Wybiorczość danych, dychotomie myślenia, niereprezentatywne próbki statystyczne, zatwardzenie poglądowe i wręcz korwinizmy. Kulturowo-społecznego szerokiego spektrum u ciebie brak (w Polsce, Polacy lub po prostu biali ludzie nie handlowali dziewczynami z Ukrainy i nie gwałcili ich? Nie było żadnych afer burdelowych i gangów? Gdzie twój gniew i oburzenie?) Rozumiem, że boisz się o przyszłość rasy białej, ale czy jest w niej jakaś wartość poza kolorem do którego przywykłeś? Raczej nie. Żadna z ras nie ma podwyższonej wartości. Wśród Czarnych/Żółtych/Czerwonych/Brązowych też są rasiści i powie ci to każdy "Lewak". Jednakże, jest też sporo ludzi z tych ras (i białej też) działających dla sprawy. Walczących z oczywistymi dyskryminacjami społecznymi, o które nawet się nie rozbijasz, bo mieszkasz w rasowo jednolitym kraju. Osobiście mam gdzieś czy europa będzie "rasowo czysta" czy nie. Kolor skóry nie wpływa na przyszłe dokonania naukowo-kulturowe. Co najwyżej religijny system wartości może. Kilka z twoich przykładów jest powiązanych z po prostu złą polityką socjalną poszczególnych krajów. Kolejne państwa muszą sobie z tym jednak poradzić same (my na tym forum na to nie wpłyniemy i chyba mało kto może ogółem). A słynny Terroryzm jest w istocie zjawiskiem skrajnym (naprawdę trudno spojrzeć w statystyki zamiast nakręcać się przez media?). Akty masowych zabójstw (z poglądami politycznymi/religijnymi w tle lub przeciwnie) są domeną każdej z ras (Nie było masakr szkolnych? Nie było ludobójstw? Nie było Brevika?). Więc po prostu zachęcam do myślenia, bo na przedszkolne Korwino-obrażanie znajdziesz miejsce w intelektualnej piaskownicy gdzieś w komentach na kwejku. Ja się ogółem z tematu dalej wyłączam, bo pracuję nad "Pedało-propagandą" za brudne pedało-pieniąchy (a może nawet żydowskie? hmmmmm) :-)

Ale z jednym się zgodzę. Lewactwo chce... może nie zniszczyć, co ograniczyć wpływy kościoła (Nie wiarę. Prawdziwe lewaki szanują prawo do wiary. Zapamiętaj). Sam chętnie bym to zrobił. Ale nie tylko Kościoła katolickiego, a przy okazji każdej innej religii w sferze ogólnospołecznej :-) Łącznie z Islamem, którego tak bardzo się boisz. Więc może zjednasz się z lewakami? Wróg twojego wroga może być twoim przyjacielem ;-)
Wiele rzeczy jakie ostatnio mają miejsce w Europie (szczególnie z udziałem panoszących się muzułmanów) mi się cholernie nie podoba, ale w momencie gdy ktoś używa określenia "lewak", "lewacka propaganda", rzuca tekstami w stylu "lewacy, ateiści i pedały" i tym podobne - odpadam z dyskusji. Jeszcze się nie spotkałem, by ktokolwiek normalny, z kim mam ochotę rozmawiać, wypowiadał się w taki sposób.

Cytat:Podsumowując, teraz jak oglądniesz jeden film to tak jakbyś oglądną wszystkie,

Polecam słowo "obejrzeć", brzmi jakoś tak poważniej i może uda się uniknąć problemów z końcówkami Tongue

Cytat:Pacz

WTF?
Gief nie dam ci punktu reputacji za wypowiedzi światopogladowe, ale masz go w domyśle za powyższy post ;-) Te rzeczy powinny się nie podobać, bo są patologią niezależnie od wiary. Jednak zachowajmy poziom takiej dyskusji i najlepiej znajdźmy na nią lepsze miejsce niż forum dla kolekcjonerów filmów. Baju jest nowy, więc puszczam dysputę w niepamięć i mam nadzieje, że od teraz będziemy gadali głównie o filmach.
Nie widzę przeszkód, żeby poruszać w odpowiednim miejscu tematów politycznych czy światopoglądowych. Jeśli ktoś ma taką ochotę, to może to śmiało zrobić właśnie w tym temacie. Większość osób jest tutaj chyba na tyle ogarnięta, że czyjeś odmienne poglądy nie wpłyną na dyskusje w tematach filmowych.
Co tu dużo pisać, w starych Star trekach już pewne kwestie poruszyli, gdzie ludzie potrafili żyć bez podziału na państwa, bez pieniędzy i zapewne bez rządów i korporacji. Ludzie pracowali nad udoskonaleniem się i zapewne nie przejmowali , że Kapitan Ameryka byłby Azjatą. O ile w ogóle komuś taka rozrywka była tam potrzebna. Stary serial, ale poruszał już wtedy bardzo ciekawe kwestie i pokazywał, że mógłby być taki świat w przyszłości, a nie jak to zwykle pokazują , że ziemia jest pełna brudu smrodu, kwaśnego deszczu i banerów z reklamami ogromnych korporacji i ich armii, oraz rządów, który na każdym kroku mówi co ludzie mają robić i kogo nie lubić Big Grin
"Społeczeństwo bez pieniędzy, skupione na doskonaleniu się" to jeden z ulubionych tematów ludzi progresywnych :-D Dysputy o tym jak pokonać konsumpcjonizm i wielkie korporacji, który taki układ by się nie podobał mogą trwać godzinami :-D A ile newsów technologicznych przy tym wychodzi.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41