Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi serialowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zaczynamy temat z grubej rury. Netflix zrobi z Wiedźmina serial!

Platige Image poinformowało na swoim fejsbuku, że wraz z platformą Netflix oraz Sean Daniel Comapny wyprodukuje serial na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Jednym z reżyserów serialu ma być Tomasz Baginski, a rolę konsultanta będzie pełnił sam twórca postaci Geralta.

No ciekawi mnie co z tego wyjdzie. Na razie się nie napalam, żeby niepotrzebnie się nie rozczarować, ale jest potencjał na mocny serial. Macie jakieś propozycje co do obsady?
Jedną:

Anson Mount na Geralta.

[Obrazek: f3d122015a93c16d04e89b277d2365f3.jpg]

I nie, Yennefer nie powinna zagrać ani Kate Beckinsale, ani Eva Green Tongue
Anson Mount też mi pasuje do roli Geralta ale jeśli wypali serialowa wersja Inhumans to wątpię żeby znalazł czas.
Więc lepiej niech nie wypala Tongue
Nie ma takiej opcji, żeby wypalił i tu nie chodzi tylko o tę cudowną fotkę promocyjną.  Dodgy

[Obrazek: The-Inhumans-1180x576.jpg]


A co do Geralta, to niech biorą tego Mikkelsena, teraz ich stać.
Nieeee, nie chcę Mikkelsena, alternatywą dla Mounta byłby np Zach McGowan z Black Sails:

[Obrazek: 9d11b31e85777ae34184d95da818889b.jpg]

czuubakka

Chyba Cię q**** pogrzało z tymi twoimi typami. Confused
Dajesz swoje, pośmiejemy się razem.

czuubakka

Poczekam sobie spokojnie, a nie będę strzelał jakimiś gównianymi typami.
Ale w ogóle widziałeś Black Sails? McGowan samym głosem sprawia, że chętnie bym go widział w roli Geralta, nie mówiąc o tym, że wyglądem też pasuje, szczególnie z brodą.

http://cdn.collider.com/wp-content/uploads/2016/02/black-sails-zach-mcgowan-03.jpg
Stron: 1 2