Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: E.T. the Extra-Terrestrial
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Universal wydaje we wrześniu E.T. na UHD BD. Kolekcjonerów być może zaciekawi poniższe wydanie:

[Obrazek: YNqt6BM.jpg]

Czyli płyta UHD BD, do tego oczywiście dołączona płyta BD, płyta CD ze zremasterowanym soundtrackiem oraz booklet.
Oryginalna ścieżka dźwiękowa w wydaniu UHD zostanie zapisana w formacie DTS:X.
Aktualna cena na amerykańskim amazonie wynosi $42.74.

Oraz standardowe wydanie amaray:
[Obrazek: hw83RjX.jpg]

Zapowiadane dodatki są takie same jak w dotychczasowym wydaniu BD - pełna lista na poral.eu.
Czy E.T. zostanie wydany na UHD BD w Polsce bądź też zagranicą z polską wersją językową ? Zobaczymy - jest na to spora szansa, przynajmniej jeśli chodzi o Europę.

Należy też wspomnieć o dotychczasowych wydaniach BD i DVD w polskiej dystrybucji:

[Obrazek: h8Fifrv.jpg]    [Obrazek: hzMliLR.jpg]    [Obrazek: XOrvujc.jpg]

Recenzja i screeny wydania BD na blu-ray.com.

Porównanie obrazu BD vs DVD z caps-a-holic.com.
Czy płyta BD dołączona do hiszpańskiego wydania Ultra HD posiada polską wersję językową?
Zależy mi na dodatkach z PL i zastanawiam się czy brać teraz w promocji Empiku oddzielnie płytę BD czy nie ma takiej potrzeby.
Dołączona płyta BD również posiada pl wersję.
Film, którego przez długie lata nie było na mojej półce i pewnie nigdy by się na niej nie znalazł, gdyby nie DVD za 10 zeta z Biedronki.
Obecnie można dorwać za 13 zł na Blu w empiku.
Wczoraj można było dorwać za 13zł w empiku.
(11-05-2018, 06:04)Juby napisał(a): [ -> ]Obecnie można dorwać za 13 zł na Blu w empiku.

Jak kupowałem jeszcze nie było mozna. Poza tym trzeba by do tego dobrać jeszcze jeden film z listy nie interesującycvh mnie filmów od Filmostrady.
Tak czy inaczej na DVD jest inna wersja filmu niż na BD.
(11-05-2018, 08:44)Gieferg napisał(a): [ -> ]Tak czy inaczej na DVD jest inna wersja filmu niż na BD.
Masz wersję oryginalną czy "poprawioną"? Smile

https://ostatniatawerna.pl/steven-spielberg-obiecuje-ze-nie-bedzie-cyfrowo-poprawial-swoich-filmow/
"poprawioną"
(11-05-2018, 06:34)darayavahus napisał(a): [ -> ]Wczoraj można było dorwać za 13zł w empiku.

Sad

A zastanawiałem się, czy nie dobrać do niego jeszcze 3 innych filmów z tej promocji. No cóż...
Stron: 1 2