Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Life (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Niezły film, a nie dorobił się jeszcze własnego tematu. Trochę Obcego, trochę Grawitacji, naprawdę niezłe s-f, a do tego oryginalne jak na ostatnie trendy zakończenie. Zdecydowanie polecam.
Ciekawostka. Jeśli ktokolwiek spodziewał się, że rodzime wydanie UHD będzie czymkolwiek różniło się od reszty Europy, to pragnę donieść, że podobnie jak ja, srodze się rozczaruje... Polskie wydanie UHD niestety nie zawiera polskich napisów. Blamaż roku? Jak dla mnie rzecz kompletnie nie do pomyślenia w dzisiejszych czasach, ale jak widać - Polak potrafi. Nasi dystrybutorzy dosłownie sami pchają nas w ramiona zagranicznych wydawców, bo skoro już nawet nasza wersja nie ma polskich napisów, to już naprawdę nie widzę absolutnie żadnego powodu, aby zostawiać kasę (i to większą!) u nas...
Obraz w wersji UHD palce lizać. Nie jest to może reprezentacyjny pokaz nowej technologii, ale HDR w kilku momentach robi robotę Smile.
to ja przekleję moją opinię z innego wątku o tym filmie:

"Ostatnio miałem dodatkowo nieprzyjemnie się rozczarować innym imperialowskim tytułem. Life. Nie podejrzewałem, że Jake pojawi się w takim gnocie. Nie spodziewałem się, że zrobią w tym roku gorszą rzecz w tym klimacie od Obcego ostatniego. Tam chociaż były absurdy i granie na flecikach. Tutaj pretensja do bycia nowym, pierwszym Obcym łamanym na Grawitację, łamanym na Cosia. Wyszła wydmuszka, którą uratowała głównie ostatnia scena."
Totalna porażka. Kupilem tez polskie wydanie tego filmu sadząc ze na pewno beda . odbieram w sklepie zamówienie a tu zonk. Na szczęście nie zrywalem folii z pudełka jak to zauwazylem, i zwroce film. Chyba ze komuś z forum to nie przeszkadza to mogę odsprzedać za tyle za ile kupilem czyli 115 zł + 5 zł wysylka.
Nie zgodze się z opinia Ethana dla mnie film jest jednym z lepszych w kategorii SF jakie ostatnio ogladalem. Totalna porażka jaka ośtatnio ogladalem to film Nowy Początek.ale to moja skromna opinia
Skoro i Life i Nowy Początek określane są jako porażki, to ja nie mam pytań... Niewiele było lepszego w ostatnich latach w takich klimatach.
P.S. Porażka, to jest brak napisów w polskim wydaniu. To jest wręcz abstrakcyjne. Może Imperial niech zacznie w ogóle wydawać u nas wszystko jak leci, niezależnie czy jest jakakolwiek rodzima ścieżka czy nie...
Poszli na totalna łatwizne z tym wydaniem. Wystarczyło tylko spolszczyc okładkę :-)
No niestety ten gatunek, podobnie jak horror, niewiele ma ciekawego obecnie do zaoferowania. Arrival też bardzo przecietny. To już taka średnia Strefa X na ich tle wygląda wybitnie.

PS A było polskie wydanie UHD? Bo z tego co wiem Imperial miał tylko wersję dvd oraz zwykły blu ray
Pytasz o wydanie UHD Arrival? Jeśli tak, to jest.
Szefie, a skąd było info, że będą napisy PL? Pytałem o to na głównej.
(25-08-2017, 22:24)Mateusz napisał(a): [ -> ]Pytasz o wydanie UHD Arrival? Jeśli tak, to jest.

Pytam o wydanie UHD Life, bo w pliku zamówieniowym go nie miałem
Jest polskie wydanie UHD 4K Life. Tutaj masz listę sklepów: http://filmozercy.com/filmoskop/edition/170910 Nie wiem o jakiej liście zamówieniowej mówisz, ale dzisiaj w MM faktycznie nie widziałem jeszcze tego wydania na półkach, a Blu-ray było.

(25-08-2017, 22:29)wolfman napisał(a): [ -> ]Szefie, a skąd było info, że będą napisy PL? Pytałem o to na głównej.

Nie było wtedy jeszcze potwierdzonej specyfikacji, ale wziąłem za pewnik, że dystrybutor je doda w polskim wydaniu. Jak coś to sorry za wprowadzeni w błąd, ale z brakiem napisów w polskich wydaniach rzadko się spotykamy.
Stron: 1 2