Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ghost In The Shell (2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu tego filmu? Broni się jakoś na tle kultowego anime? Niestety na naszym wspaniałym rynku brak wersji UHD, więc trzeba zadowolić się wersją BD.
Ten film został zrealizowany bez pasów, czy nasz dystrybutor coś grzebał?

W Polsce doczekaliśmy się dwóch wydań z filmem. Po jednym na DVD i Blu-ray. Wydanie Blu-ray zostało wydane w amarayu, a wydanie DVD z formie bookletu.

[Obrazek: ghost-bd.jpg]

Szczegóły na Filmoskopie.

[Obrazek: ghost-dvd.jpg]

Szczegóły na Filmoskopie.

W Czechach film został wydany w steelbooku na UHD 4K i Blu-ray. Jak podaje filmarena.cz na płycie 2D znajdziemy polskie napisy. Jeśli chodzi o wydania UHD 4K, to w żadnym wydaniu na świecie nie znalazła się polska wersja językowa. Steelbook UHD pojawił się również w Wielkiej Brytanii, ale jego nakład jest aktualnie wyczerpany.

[Obrazek: original-167535-ghost-in-the-shell-4k-ul...wnload.jpg]
Po pierwsze - to nie dział do dyskusji o wrażeniach z filmu i jak zakładasz temat to wypadałoby wrzucić jakiekolwiek info o wydaniu, google ci się zepsuło?
Po drugie - dystrybutor tego filmu nie zalicza się do tych co "grzebią"
Po trzecie - nigdy nie było takiego przypadku, żeby film oryginalnie nie miał pasów, a u nas miał, zdarzała się tylko i wyłącznie sytuacja odwrotna
Uzupełniłem temat o podstawowe informacje.
Ten film jest gdzieś dostępny w 3d z polskimi napisami?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
(04-09-2017, 09:23)Sokal napisał(a): [ -> ]Ten film jest gdzieś dostępny w 3d z polskimi napisami?

Na 99,9% nie Dodgy
(04-09-2017, 09:23)Sokal napisał(a): [ -> ]Ten film jest gdzieś dostępny w 3d z polskimi napisami?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

3D w tym prawie w ogóle nie ma, a do tego tylko początkowa scena jest warta uwagi, więc nie masz czego żałować.
Czy ktoś może mi powiedzieć czy te wydania GitS są w wersji UHD czy w wersji 3D. Zazwyczaj jest albo 3D albo UHD a tu napisali, że i jedno i drugie... ma to sens?

http://www.filmarena.cz/blu-ray-ghost-in-the-shell-steelbook-limitovana-sberatelska-edice

http://www.filmarena.cz/blu-ray-fac-ghost-in-the-shell-fullslip-lenticular-magnet-steelbook-limitovana-sberatelska-edice-cislovana
W obu jest wersja 3płytowa (UHD + 3D + 2D).
[Obrazek: ghr4BrpJR-W1AhsD55LVZw.png]
Wersja 3D nie ma polskiej wersji językowej.
Wersja 2D ma polskiego lektora i napisy.
UHD nie mogę potwierdzić "fizycznie", bo jeszcze się nie dorobiłem czytnika, ale wg specyfikacji na okładce nie ma polskiej wersji.
I mała ciekawostka: zwykłe płytki są Made in Austria, a UHD - Made in Poland Smile
Ghost In the Shell - wersja w steelbooku od Blufans.
Świetnie wykonany full slip, z otwierającą się głową robota.
Jedyny problem że części które się otwierają nie mają magnetycznych elementów, przez co szybko zaczynają odstawać.
W konsekwencji łatwo je uszkodzić przy wielokrotnym używaniu.
Uważam jednak że to jedno z najlepszych wydań tego filmu na rynku.

Zapraszam na uboxing ->>> Tutaj

[Obrazek: Ghost_in_the_Shell_Limited_Steelbook_Edi...ive_01.jpg]