Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Porównywarka Filmożerców
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wprowadziliśmy w życie właśnie nasz nowy projekt, porównywarkę cenową. Dzięki niej możecie porównać ceny danego filmu w największych sklepach internetowych w Polsce. Jest to wersja testowa, dostępna tylko da zarejestrowanych użytkowników forum, dlatego w tym temacie czekamy na Wasze sugestie co należy poprawić lub dodać.

Porównywarka dostępna tutaj.
Dostęp można uzyskać, także z górnego menu, w zakładce POMOC.
Świetny pomysł Smile Tylko przydałoby się większy wybór sklepów.
Jak chcesz to mogę Ci podesłać listę PL sklepów.

Z Saturna wyskakują ogólnopolskie ceny czy z konkretnego miasta?
Więcej sklepów oczywiście będziemy dodawać, ale chcemy skupić się na tych największych(najlepiej jak podacie te, które byście chcieli, aby się znalazły w porównywarce). Natomiast, zbyt wiele sklepów obciążyłoby nasz serwer i wpłynęło na szybkość działania forum/bloga.
Ok, rozumiem.

Co powiesz o sklepach muve, czy ultima.pl?
Ultima.pl na pewno warto wziąć pod uwagę, ale muve.pl jakoś ostatnio nie bardzo przykłada się do podstrony o filmach, a ceny raczej mało konkurencyjne.

(30-09-2014, 10:40)meaner napisał(a): [ -> ]Z Saturna wyskakują ogólnopolskie ceny czy z konkretnego miasta?

Ogólnopolskie
Mi brakuje tylko Media markt i gandalf.
(30-09-2014, 11:23)Mateusz napisał(a): [ -> ]
(30-09-2014, 10:40)meaner napisał(a): [ -> ]Z Saturna wyskakują ogólnopolskie ceny czy z konkretnego miasta?
Ogólnopolskie

A co myślisz aby dać obok napisu Saturn listę miast? Aby każdy mógł sobie wybrać swoje miasto i w nim szuakć filmów.
(30-09-2014, 16:43)erand napisał(a): [ -> ]Mi brakuje tylko Media markt i gandalf.

MediaMarkt.pl będzie.

(30-09-2014, 16:49)meaner napisał(a): [ -> ]A co myślisz aby dać obok napisu Saturn listę miast? Aby każdy mógł sobie wybrać swoje miasto i w nim szuakć filmów.

Właśnie myślimy jak to zrobić, także zobaczymy co z tego wyjdzie.
Proponuję dodać DVDMax. Jest to jeden z większych sklepów z filmami i wydaje mi się, że powinien być na liście.

Kolejna sugestia jest taka, że skoro jest wyszukiwarka Blu-ray, to czemu nie dołożyć DVD?
MediaMarkt.pl i Ultima.pl dodane do porównywarki. Jeśli chodzi o DVD, to na razie sprawdzimy czy porównywarka się sprawdza w swojej roli i jakie generuje obciążenia dla serwera. Jeśli wszystko będzie w porządku zrobimy też wersję dla DVD.
Stron: 1 2 3