Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Przeminęło z wiatrem / Gone With the Wind
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Polsce pojawiły się takie edycje jak:
Z okazji 70-lecia filmu - bluedvd.pl

Oraz 7 listopada tego roku z okazji 75-lecia filmu wyjdzie edycja 2-płytowa - bluedvd.pl
[Obrazek: large_1412784267ga027.jpg?lm=1412784281]

W USA pojawiły się dwie edycje kolekcjonerskie:
Z okazji 70-lecia filmu - link - Recenzja (czerwona)
oraz z okazji 75-lecia - link - Recenzja (biała)
[Obrazek: 758_large.jpg] [Obrazek: 105329_large.jpg]
A za kilka lat pewnie wyjdzie edycja z okazji 80lecia itp Tongue
Poważnie mówiąc jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć to zdecydowanie polecam, raz że to jeden z najlepszych klasyków a dwa - transfer naprawdę robi wrażenie.
To na 70-lecie (czyli moje, hehe) zdecydowanie ładniejsze. Zresztą to nowe nic praktycznie nowego nie wnosi do całości. Pozytywka to zżynka z wydania Dźwięków muzyki, a chusteczka to jeden z najsłabszych bonusów fizycznych jakie znam. No i estetycznie komplenie nie umywa się do czerwonego wydanka.
Jest jeszcze kolekcjonerka 2BD PL (czyli moja Wink
[Obrazek: 2871f627cb9cc206med.jpg]
W nowym niby jakieś nowe dodatki maja być, ale jeszcze nie przebrnąłem przez te które mam ;P
Mam pytanie dotyczące wersji hiszpańskiej. Edycja 2-płytowa (z taką okładką https://www.amazon.es/Lo-Que-Viento-Llevo-Blu-ray/dp/B0053C82GO/ref=tmm_blu_title_1?_encoding=UTF8&qid=&sr=)

Czy ktoś się orientuje, czy na płycie z dodatkami są polskie napisy?

I czy też ewentualnie na wydaniach z innych krajów dodatkowa płyta z dodatkami z wersji z okazji 70-lecia ma polskie napisy?